מה קורה כשאבא צייר ואיש רוח ואמא מורה לתנ"ך...?

אסתר אברמוביץ

משתמש צעיר
שלום! שמי אסתר אברמוביץ, גרה בירושלים, אמנית יודאייקה על קלף כבר מעל שלשה עשורים... ואינני יודעת מדוע אך רק כעת אני מצטרפת לאתר פרוג הפופולרי...

אם תקלידו בגוגל: אסתר אברמוביץ יודאייקה – תמצאו מייד את האתר שלי (בן 13 שנה...)

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני קליגרפית. תמיד מאיירת פסוקים בצורות שונות, וזאת אהבת חיי...

אולי זה לא פלא כי אבי ז"ל היה צייר, למד בצרפת, ואמי היתה מורה לתנ"ך, כך שמהשילוב יצאה קליגרפית... ואת השאר תוכלו לקרוא אודותי באתר שלי. www.estherjudaica.com

את הנושא הזה כתבתי עדין בחודש חשון ובגלל עיכוב טכני (כללים של פרוג...)הוא מתפרסם רק כעת...

זה עתה סיימנו את חודש חשון, ובתחושה שלי חודש זה בעונת הסתיו, מסמל את הכניסה לבית, עם החמימות שלו, וגם את תחילת עונת החתונות שאחרי החגים.

ובהקשר הזה אני מצרפת כמה תמונות הקשורות לנושא זה.

אבל לפני הכל -

....עם הפרידה מחודש חשון, שבו חל יום פטירת רחל אמנו – וגם בעקבות ארועי הדמים האחרונים, אני מעלה לפניכן תמונת: רחל מבכה על בניה...מאנה להנחם".

קבצים מצורפים

• 20221108_ 215518 (1).jpg
    20221108_ 215518 (1).jpg
    KB 1,009.4 · צפיות: 127
  • masos hatan cala.jpg
    masos hatan cala.jpg
    KB 317.2 · צפיות: 129
  • 1015 keets shatul.jpg
    1015 keets shatul.jpg
    KB 567.6 · צפיות: 130
  • EA_001.jpg
    EA_001.jpg
    KB 187.5 · צפיות: 132
  • eshet hail_cg.jpg
    eshet hail_cg.jpg
    KB 290.4 · צפיות: 129

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו אסתר
שמחה שהצטרפת לפה
היצירות שלך מדהימות
תמשיכי להעלות לנו דברים יפים

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ברכה הבאה.
מוכשרת מאד!!!
הכל כ"כ יפה ומרגש.

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו! איזה כיף שאת כאן! עבודות מהממות אחת אחת!
קליגרפיה זה אחד התחביבים שלי.. מסכימה לשמור להשראה?
אגב, היצירות באתר מטורפות אל תתעצלו להכנס לראות
תענוג

אסתר אברמוביץ

משתמש צעיר
וואו! איזה כיף שאת כאן! עבודות מהממות אחת אחת!
קליגרפיה זה אחד התחביבים שלי.. מסכימה לשמור להשראה?
אגב, היצירות באתר מטורפות אל תתעצלו להכנס לראות
תענוג
מתנצלת שאני מגיבה באיחור, אני לא הרבה עם המחשב, היצירות כולן עבודת יד לחלוטין. רק לא הבנתי מה נקרא לשמור להשראה??

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מיוחד מיוחד מיוחד.
אמנית על.
הרגש והטוב טעם פורץ החוצה מהיצירה.
התחברתי ממש!

112123

משתמש מקצוען
שלום! שמי אסתר אברמוביץ, גרה בירושלים, אמנית יודאייקה על קלף כבר מעל שלשה עשורים... ואינני יודעת מדוע אך רק כעת אני מצטרפת לאתר פרוג הפופולרי...

אם תקלידו בגוגל: אסתר אברמוביץ יודאייקה – תמצאו מייד את האתר שלי (בן 13 שנה...)

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני קליגרפית. תמיד מאיירת פסוקים בצורות שונות, וזאת אהבת חיי...

אולי זה לא פלא כי אבי ז"ל היה צייר, למד בצרפת, ואמי היתה מורה לתנ"ך, כך שמהשילוב יצאה קליגרפית... ואת השאר תוכלו לקרוא אודותי באתר שלי. www.estherjudaica.com

את הנושא הזה כתבתי עדין בחודש חשון ובגלל עיכוב טכני (כללים של פרוג...)הוא מתפרסם רק כעת...

זה עתה סיימנו את חודש חשון, ובתחושה שלי חודש זה בעונת הסתיו, מסמל את הכניסה לבית, עם החמימות שלו, וגם את תחילת עונת החתונות שאחרי החגים.

ובהקשר הזה אני מצרפת כמה תמונות הקשורות לנושא זה.

אבל לפני הכל -

....עם הפרידה מחודש חשון, שבו חל יום פטירת רחל אמנו – וגם בעקבות ארועי הדמים האחרונים, אני מעלה לפניכן תמונת: רחל מבכה על בניה...מאנה להנחם".
הסגנון הזה מאוד מזכיר לי את היצירות של קרובה שלי שהיא מאוד מוכשרת
הבעיה שאין לה פלטפורמה לשווק את היצירות שלה והם סתם שוכבות בבית
יש לך רעיון איך היא יכולה לשווק את היצירות שלה?
אפי' דרכך תמורת אחוזים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה