מה קורה אם אני מחזיר את הצמוד מדד.?

ח.י.ג

משתמש רשום
כמה הרבית שאתה משלם במסלול זה?
כעת הממוצע של רבית על צ"מ הוא 2.22. ככל שהרבית שאתה משלם גבוהה יותר מסכום זה, יש קנס באופן יחסי להפרש
בד"כ באתר הבנק ניתן להוציא יתרה מדוייקת לסילוק
אם אני לוקח
ובאותו החודש מחזיר
יהיה לי קנס?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
הפירעון מתבצע בכל דרך להעברת כסף ואין בזה תורה גדולה.
עמלות היוון בקיצור.
כמו כל מוצר גם הכסף נמכר ברווח מסויים לבנק, ואם אתה רוצה להחזיר את המוצר יש דרישות, במקרה הזה נהלי בנק ישראל קובעים שהבנק רשאי לגבות עמלה בשיעור התחשיב ההפרש בין ממוצע הריבית בעת הלקיחה לבין הריבית הממוצעת במועד הפירעון לפי מס’ השנים הרלוונטי, ואותו מכפילים בסכום הפירעון ובמס’ השנים שנותר עד לתחנת היציאה הבאה (דהיינו במשתנה כל 5 לדוג’ עד תחנת שינוי הריבית, בפריים בגלל תחנות השינוי הצפופות אין בכלל היוון, המשמעותי הוא כמובן בקבועות שם התחשיב יכול להיות 30 שנה) וזה מה שמחייבים, לאחר 3 שנים ו5 שנים יש הנחה בעמלות בשיעור של 20% ו30% בהתאמה, על ריבית זכאות אין בכלל עמלות היוון, ובמקרה שיש זכאות בתמהיל גם בהלוואה המשלימה יש הנחות בזה ואכמ”ל.

ח.י.ג

משתמש רשום
הפירעון מתבצע בכל דרך להעברת כסף ואין בזה תורה גדולה.
עמלות היוון בקיצור.
כמו כל מוצר גם הכסף נמכר ברווח מסויים לבנק, ואם אתה רוצה להחזיר את המוצר יש דרישות, במקרה הזה נהלי בנק ישראל קובעים שהבנק רשאי לגבות עמלה בשיעור התחשיב ההפרש בין ממוצע הריבית בעת הלקיחה לבין הריבית הממוצעת במועד הפירעון לפי מס’ השנים הרלוונטי, ואותו מכפילים בסכום הפירעון ובמס’ השנים שנותר עד לתחנת היציאה הבאה (דהיינו במשתנה כל 5 לדוג’ עד תחנת שינוי הריבית, בפריים בגלל תחנות השינוי הצפופות אין בכלל היוון, המשמעותי הוא כמובן בקבועות שם התחשיב יכול להיות 30 שנה) וזה מה שמחייבים, לאחר 3 שנים ו5 שנים יש הנחה בעמלות בשיעור של 20% ו30% בהתאמה, על ריבית זכאות אין בכלל עמלות היוון, ובמקרה שיש זכאות בתמהיל גם בהלוואה המשלימה יש הנחות בזה ואכמ”ל.
מה תכלס?
אני יוכל להחזיר מייד?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
מה תכלס?
אני יוכל להחזיר מייד?
לא התייחסתי לתכל'ס כי על זה כבר ענו לך.
עד ה10 לחודש העוקב אין היוון.
התייחסתי רק לזה.
אשמח להסבר על היוון
וכן איך מתבצע הפרעון?
על דברי @ari1980 האלוף אף פעם אין מה להוסיף.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא התייחסתי לתכל'ס כי על זה כבר ענו לך.

התייחסתי רק לזה.

על דברי @ari1980 האלוף אף פעם אין מה להוסיף.
אני מתחיל להיות מובך. קודם כל תודה. אבל באמת שזה מגיע מתותח כמוך זה רק מראה על אישיות מדהימה שלך מעבר למקצוענות האדירה שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה