מה עושים שלא נירדמים?

מצב
הנושא נעול.

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא עוזר לך להעייף את עצמך ממש במהלך היום?
אם אתם גמורים ממש גם לא נרדמים?

מבית שאן

משתמש רשום
כדאי פשוט לבחור משהו שנחמד לעשות בזמן הזה - ככה הזמן יהה נחמד יותר
ואז אוטומטי נרדמים...
לדוגמא לשמוע שירים לקרוא וכו'
כי עם הלחץ להירדם זה לא עובד!!!

חנני כהן

משתמש רשום
רציני אולי תתחילי עם תרופות?
אגב ברגע שהגוף שלך בסטרס מללכת לישון אוטומטית הגוף נכנס למגננה שקשה לצאת ממנה מהר כדי ללכת לישון
ואת מגיעה למצב של ערות עד מאוחר,
יש לי טיפ אחרון
לשחרר!!!
לשכב ולחשוב להסיט מחשבות ולדמיין בית בקוריאה או כל דבר אחר
לא להתמקד בללכת לישון!!!!
לילה טוב
ממש נכון כך גם אני הצלחתי להתמודד עם זה
פשוט לשחרר לגמרי
לקח לי הרבה זמן כמעט חודש עד שהצלחתי לשחרר לגמרי בלי מחשבות על אוףףףף אני לא מצליח להרדם וכו
וזה עזר בוודאות
בהצלחה

חן לב

משתמש רשום
לנסות להפסיק לשתות קפה (גם נס קפה) זה משבש את הגוף ונותן תחושת דמה של עירנות. ואח"כ בלילה זה מפריע לשינה רגועה וטובה לגוף

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לנסות להפסיק לשתות קפה (גם נס קפה) זה משבש את הגוף ונותן תחושת דמה של עירנות. ואח"כ בלילה זה מפריע לשינה רגועה וטובה לגוף
ממש לא קפה ובכללו גם נס קפה אם שותים אותם בבוקר אז בערב זה גורם לעייפות משום שכל השעות האלו הבנ"א חי על הקפאין שבקפה ולאחר שהקפה מפסיק את פעולתו הגוף מרגיש את העייפות שהקפה הסתיר.

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
זה כבר לא אצלי, עושה סיבוב בכל בתי עמישראל
כן מה לעשות, אני קראתי הראשון את האשכול,
האם תרצו למסור לי?
זקוקה בדחיפות
ואין לי את התקציב לזה
זה יהי חסד גדול
על הדרך אני אכבס ואאחסן בשבילכם:)
תרצה שאעביר לך את זה מתי שהוא?

שעות הפעילות שלי מצומצמות לשעות בודדות בצהרי היום בלבד.
מה אני אעשה השיטות עבדו עלי יותר מדי...
( כל כבשה כבר מוכרת בשמה הפרטי, שם המשפחה, ומידת הנעל שלה. )

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ולוטריאן משהו כזה..:LOL: לא זוכרת שם במדויק אבל טיפות מצמח טבעי שמרגיעות ועוזרות לשינה.

ניק 5801

משתמש רשום
וואי איזה נושא!!!!!!
פשוט בשבילי
אני כל יום אבל כל יום נרדמת הכי מקודם ב6!!! שומעת את השעון מעורר של אח שלי ...
ולפעמים נרדמת גם ב8 .

ואין דבר שעוזר לי, ניסתי נראה לי הכל! חוץ ממלטונין שזה אני לא רוצה לנסות כי אני יתמכר וחבל...
לא נרדמת אז לפעמים מתלבשת ויוצא לריצה ברחוב של חצי שעה ב4 ועדין מגיעה מותשתת מרגישה איך העינים עוד רגע נעצמות ואז הם מחליטות להישאר פתוחות!
סיוט!

סבא ישראל

משתמש מקצוען
וואי איזה נושא!!!!!!
פשוט בשבילי
אני כל יום אבל כל יום נרדמת הכי מקודם ב6!!! שומעת את השעון מעורר של אח שלי ...
ולפעמים נרדמת גם ב8 .

ואין דבר שעוזר לי, ניסתי נראה לי הכל! חוץ ממלטונין שזה אני לא רוצה לנסות כי אני יתמכר וחבל...
לא נרדמת אז לפעמים מתלבשת ויוצא לריצה ברחוב של חצי שעה ב4 ועדין מגיעה מותשתת מרגישה איך העינים עוד רגע נעצמות ואז הם מחליטות להישאר פתוחות!
סיוט!
האם את מתעוררת לבסוף עייפה או שאת ערנית כאילו ישנת (נשמעת שאלה מוזרה אבל אני גם שנרדם ב-5 היום שלי רגיל לחלוטין)
וסתם שאלה שהולכים לישון ב-8 מתי קמים ?

ניק 5801

משתמש רשום
ערנית לגמרי!
3 בערך...
וחשבתי שזה מה שמשבש לי את השינה אז בדקתי את זהו קמתי יותר מוקדם ועדין נשאר אותו דבר
אז לא להגיד שזה קשור לשעה קימה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה