משקאות מה עושים עם תמרינדי?

טאבו

משתמש סופר מקצוען
לפני יותר משנתיים קיבלנו ליקר תמרינדי, לא זוכרת ממי ולמה, אבל מאז הוא איתנו, כשהוא שרד כבר שני פסחים בארון שמכרנו לגוי וקורונה (שזה חבל, יכלנו לדחוף אותו לאוכל בזמן שלא היה טעם וריח ואף אחד לא היה מרגיש...)
קיצר האם יש לכם רעיון למה הוא יכול להתאים לפני שנזרוק אותו לפח? (אני מתכוונת אם אפשר לתבל איתו אוכל בצורה שיוסיף ולא יזיק)
ובכלל, לליקר המוזר הזה יש תאריך תפוגה?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני משתמשת המון בתמרינדי. בעיקר לקציצות ולממולאים.
את מכינה קציצות רגילות, אני מוסיפה כתיבול מלח, קצת קינמון ופלפל אנגלי.
אחר כך את יכולה לטגן אותם, לא חובה.
את הרוטב מכינים מתמרינדי. כף תמרינדי, 3 כפות לימון, רסק עגבניות, קצת מלח וכפית וחצי סוכר. מוסיפה מים ומבשלת בהם את הקציצות. יוצא טעים בטירוף!!
ממולאים אותו סיפור, תכיני איך שאת רוצה ואת הרוטב לעיל תשפכי מעל. תבשלי עד להרתחה ואחר כך בתנור 40 דקות.
ללקק את האצבעות!!

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אני משתמשת המון בתמרינדי. בעיקר לקציצות ולממולאים.
את מכינה קציצות רגילות, אני מוסיפה כתיבול מלח, קצת קינמון ופלפל אנגלי.
אחר כך את יכולה לטגן אותם, לא חובה.
את הרוטב מכינים מתמרינדי. כף תמרינדי, 3 כפות לימון, רסק עגבניות, קצת מלח וכפית וחצי סוכר. מוסיפה מים ומבשלת בהם את הקציצות. יוצא טעים בטירוף!!
ממולאים אותו סיפור, תכיני איך שאת רוצה ואת הרוטב לעיל תשפכי מעל. תבשלי עד להרתחה ואחר כך בתנור 40 דקות.
ללקק את האצבעות!!
תודה! אני אנסה את זה בעז''ה
ואם כבר אתם מכירים את התמרינדי, תוכלו להגיד אם יש לו תאריך תפוגה?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כמה זמן יש לך אותו? כעקרון אני קונה לפעמים 4 צנצנות וזה מחזיק לי 3 שנים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תטעמי ותבדקי אם יש לזה טעם מוזר.
כעקרון זה טעם מר, אבל אם את מרגישה טעם נוסף של עובש, אז תזרקי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה