דרוש מידע מה עושים לאקנה?

יונלה

משתמש מקצוען
מכיוון שהמשחיה מכילה אנטיביוטיקה לא מומלץ למרוח אותה סתם על כל הפנים, א"אכ המצח מלא בפצעונים קטנטנים

משלימה

משתמש צעיר
לכדורי מיניצוקלין יש הרבה מאוד תופעות לוואי וכשמפסיקים לקחת הפצעים חוזרים.

נערך לאחרונה ב:

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צריך למרוח את המשחה על כל פצע ופצע או אפשר למרוח למשל על כל המצח?
פחות בנויה להתחיל למרוח נקודתי... :rolleyes:
אני מורחת על כל האזורים שיש פצעים, - מצח, סנטר, אף וכו'
אולי מי שיש לה פצעים רציניים (לי יש רק פצעי זיעה קטנים) זה טיפול שונה

משלימה

משתמש צעיר
אז לפי נסיונך לא מומלץ?
אם רוצים להיראות יפה באירוע ספציפי אפשר לקחת כדורים כחודשיים לפני כן בהנחיית רופא בידיעה שאחר כך הפצעים יחזרו, אך באירוע לא יהיו פצעים וזה גם רווח.
יש רופאים שנותנים כדורים אלה לטווח ארוך בתקווה שאחר כך המטופל יהיה בגיל שכבר עבר את תקופת הפצעים. אך ראיתי אצל כמה שזה לא עבד ובתקופה שלקחו נהנו ואחרי זה לקחו ראקוטן או נשארו עם הפצעים שחזרו.
אם לוקחים חייבים להקפיד על בדיקות דם שהרופא נותן ועל ההוראות של לקיחת הכדור בעמידה וכו' ולשים לב לתופעות לוואי שעלולות להיות אצל חלק מהמשתמשים, כמו פגיעה בעור וכאבי ראש ועוד רשימה.

שמרלינג

משתמש מקצוען
אם רוצים להיראות יפה באירוע ספציפי אפשר לקחת כדורים כחודשיים לפני כן בהנחיית רופא בידיעה שאחר כך הפצעים יחזרו אך באירוע לא יהיו פצעים וזה גם רווח.
יש רופאים שנותנים כדורים אלה לטווח ארוך בתקווה שאחר כך המטופל יהיה בגיל שכבר עבר את תקופת הפצעים. אך ראיתי אצל כמה שזה לא עבד ובתקופה שלקחו נהנו ואחרי זה לקחו ראקוטן או נשארו עם הפצעים שחזרו.
היה אצלי בדיוק ככה.
אבל, מכירה מישהי שלקחה את זה גם ולא חזר לה.
הרופאה אמרה לי שזה מאוד תלוי בסוג הפצעים, ויש כאלו שרק הראקוטן עוזר נגדם.

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש גם משחה זנדקלין, מכיל אנטיביוטיקה,
משחה מצויינת, מורחים אותה מקומית על הפצעים ויש תוצאות טובות.

צריך מרשם רופא ועולה משהו כמו 17 ש"ח.
כנ"ל, אחרי תקופה קצרה רואים תוצאות, טוב לשימוש נקודתי

CHANEL

משתמש פעיל
הדואק הזה מאד עוזר אבל רק לתקופת השימוש,כך שכשמפסיקים בהריון למשל,הכל חוזר ובגדול.
וזהירות,היא מתנהגת בדיוק כמו אקונומיקה כשהיא נוגעת בטקסטיל:(
כשהייתי שמה לפני השינה היא פשוט הרסה לי את כל הציפפיות של הכריות...
לכן אולי עדיף בבוקר
אבל לא להיחשף איתה לשמש.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קניתי לבחור שלי גרגירים של שיח אברהם בבית מרקחת ב-12 ש"ח (מספיק לכמה חודשים) וזה ממש עוזר פלאים לאקנה, הכי זול והכי בריא. (רק הצלקות מתקופת הפצעים נשארו...)
יש גם קופסת 60 קפסולות ב-120 ש"ח אבל חבל על הכסף.
חפשו ברשת: שיח אברהם (בלטינית - Vitex agnus castus)
ובדרך אגב צמח זה משפיע לטובה גם על מערכת העיכול, הגברת חלב, חרדות ודכאון ועוד מגוון מעלות בריאותיות בעיקר לנשים...
מכיון שעיקרו הוא פועל על איזון הורמונלי על כן יש לו השפעה ישירה לטובה על אקנה הנובע מבעיות של האיזון ההורמונלי המצוי בתקופת ההתבגרות.
נ.ב. הצמח אסור לשימוש בהריון

הייי

משתמש מקצוען
יש טיפול לטווח ארוך (כשבוע עד שמשפיע) בסבון שנקרא - acnilwash - (אקניל-ווש)
והוא ללא חומרים אנטיביוטיים וכו', אני מאוד מרוצה, אבל זה לא הרמטי, כלומר מפעם לפעם יכול לצוץ פצעון. (אני שוטף איתו פנים בערך פעם ביום, ברשמי זה צריך להיות פעמיים, אז אולי זה בגלל זה...)
המחיר באיזור ה-50-60 ש"ח (אמור להיות איזשהו סבסוד מהקופו"ח)

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
השאלה כמה זמן אתה סובל איתו...
הטיפול הוא בין 4-6 חודשים, תלוי לפי המצב. שמעתי על כאלה, שבזבזו כספים רבים לשווא על טיפולים קוסמטיים למינהם שלא הועילו כלל.אני חושבת שזה מומלץ!!

אבא טוב

משתמש פעיל
משהו יודע איפה יש להשיג משחה רטאויט.

אשמח למידע,
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה