דרוש מידע מה עושים כשנמחקו המיילים גם מהאשפה>>>יש גם הפי אנד>>>

MDG

משתמש פעיל
האם יש אפשרות לשחזר את זה

שמא תגידו לי לפנות לגוגל, כבר עשיתי את זה אך לא כ"כ בהצלחה, הבטיחו לי תשובה תוך 24 שעות,
אולי יש פה חבר'ה יותר מהירים שיוכלו/ישמחו לעזור לי
אולי יחוס/ אולי ירחם

yonig20

משתמש פעיל
לא הסברתם כל כך באיזה אופן נמחקו המיילים, האם מדובר במחיקה בטעות, או שסתם נעלמו.
יש תופעה שנתקלתי בי לאחרונה כמה פעמים, שמיילים של כמה ימים אחרונים עוברים מהדואר נכנס לארכיון. מה שאומר שאתה לא אמור למצוא אותם באשפה מכיוון שהם לא נמחקו.
כדי להגיע אליהם, צריך לבחור בקטגוריות בצד ימין את האפשרות שנקראת "כל הדואר".
במידה ותמצאו אותם שם, אפשר לסמן את כל המיילים החסרים, ולבחור ב"העבר לדואר נכנס".

פרידא

משתמש מקצוען
יש אפשרות כזו. מצאתי בפרוג תחפשו קצת. שחזרתי את כל המיילים כולל אלו שנמחקו מהאשפה!!

• תודה
Reactions: MDG

MDG

משתמש פעיל
לא הסברתם כל כך באיזה אופן נמחקו המיילים, האם מדובר במחיקה בטעות, או שסתם נעלמו.
יש תופעה שנתקלתי בי לאחרונה כמה פעמים, שמיילים של כמה ימים אחרונים עוברים מהדואר נכנס לארכיון. מה שאומר שאתה לא אמור למצוא אותם באשפה מכיוון שהם לא נמחקו.
כדי להגיע אליהם, צריך לבחור בקטגוריות בצד ימין את האפשרות שנקראת "כל הדואר".
במידה ותמצאו אותם שם, אפשר לסמן את כל המיילים החסרים, ולבחור ב"העבר לדואר נכנס".
אני אסביר
אני בעצמי מחקתי אותם, אבל לא מה-gmail, אלא מהדואר של מייקרוסופט (אפליקציית דואר), ושכחתי שזה מסתנכרן עם ג'ימייל, ולא זה לא בארכיון.
יש אפשרות כזו. מצאתי בפרוג תחפשו קצת. שחזרתי את כל המיילים כולל אלו שנמחקו מהאשפה!!
יוואוו
זה מאוד מאוד יעזור לי אם תדעי איך עשית את זה, כי אני כבר חיפשתי, אני עדיין מחפש פתרונות, והאופק מאוד מעורפל בשבילי
אז כל בדל מידע יעזור לי
תודה רבה

בשלן

משתמש פעיל
תנסה בשורת חיפוש ללחוץ בצד שמאל לחיפוש מורחב
ואז אל תרשום כלום רק תלחץ "חפש" למטה

• תודה
Reactions: MDG

נ. ה.

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות לשחזר את זה

שמא תגידו לי לפנות לגוגל, כבר עשיתי את זה אך לא כ"כ בהצלחה, הבטיחו לי תשובה תוך 24 שעות,
אולי יש פה חבר'ה יותר מהירים שיוכלו/ישמחו לעזור לי
אולי יחוס/ אולי ירחם
יש אפשרות שכדאי לנסות!
הצליח לי הרבה פעמים.
מצורף קישור- לפעול לפי ההנחיות (בשלב מסויים נדרש לשנות סיסמה למייל).

הקישור:

בהצלחה!

MDG

משתמש פעיל
;)טוב, אז יש הפי אנד בסיפור שלי,
ב"ה הצלחתי לשחזר את כל המחיקות של ה-30 ימים אחרונים.

אז מה עשיתי, אתם שואלים?!?!
1. נשאתי תפילה לעזרה מאדון כל יכול.
2. שאלתי את גוגל ולא כ"כ הבנתי מה אני אמור לעשות.
3. פניתי לפרוג לשורות החיפוש, ראיתי שם עצה להיעזר בצ'אט של גוגל, אבל זה רק למנויים (80 ש"ח שנתי, עבור 100GB אחסון), עשיתי מנוי, ואחרי הסתבכויות שאלתי את הפורום עזרה של גוגגל שהבטיח לי תשובה תוך 24 שעות.
4. קבלתי תשובה מאחד המשתמשים שהביא לידיעתי על הכלי לשחזור הודעות של gmail כמו שכתוב כאן למעלה
מצורף קישור- לפעול לפי ההנחיות (בשלב מסויים נדרש לשנות סיסמה למייל).

הקישור:
Gmail Message Recovery Tool - Gmail Help
5. פעלתי לפי ההנחיות, שיניתי סיסמה, ואכן חזרו לי כל כל כל המיילים שמחקתי ב30 ימים אחרונים, גם כאלו שמחקתי בלי קשר
6. נתתי שבח ותודה לקל בורא עולם, שהנחני בעצה ישרה, ונתן פורום שבו איש את רעהו יעזורו.
7. וכמו"כ נתתי הכרת תודה לכל העוזרים והמסייעים.

MDG

משתמש פעיל
ועוד משהו אחד ששכחתי להוסיף,
זה שהרווחתי גם 100GB בנפח החסון בג'ימייל, ובלי הצורך כל הזמן לפנות מקום בגוגל, נראלי משתלם.

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
;)טוב, אז יש הפי אנד בסיפור שלי,
ב"ה הצלחתי לשחזר את כל המחיקות של ה-30 ימים אחרונים.

אז מה עשיתי, אתם שואלים?!?!
1. נשאתי תפילה לעזרה מאדון כל יכול.
2. שאלתי את גוגל ולא כ"כ הבנתי מה אני אמור לעשות.
3. פניתי לפרוג לשורות החיפוש, ראיתי שם עצה להיעזר בצ'אט של גוגל, אבל זה רק למנויים (80 ש"ח שנתי, עבור 100GB אחסון), עשיתי מנוי, ואחרי הסתבכויות שאלתי את הפורום עזרה של גוגגל שהבטיח לי תשובה תוך 24 שעות.
4. קבלתי תשובה מאחד המשתמשים שהביא לידיעתי על הכלי לשחזור הודעות של gmail כמו שכתוב כאן למעלה

5. פעלתי לפי ההנחיות, שיניתי סיסמה, ואכן חזרו לי כל כל כל המיילים שמחקתי ב30 ימים אחרונים, גם כאלו שמחקתי בלי קשר
6. נתתי שבח ותודה לקל בורא עולם, שהנחני בעצה ישרה, ונתן פורום שבו איש את רעהו יעזורו.
7. וכמו"כ נתתי הכרת תודה לכל העוזרים והמסייעים.
זה שחזר לך את כל הודעות האימייל שלך או אתה יכול לבחור איה הודעות רוצה לשחזר ???

MDG

משתמש פעיל
זה שחזר לי את כל מה שמחקתי 30 יום אחורה, גם דברים שלא נמחקו לי בטעות, הכל הכל שוחזר!!
בהצלחה לך תמשיך להיות @מחייך תמיד

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
זה שחזר לי את כל מה שמחקתי 30 יום אחורה, גם דברים שלא נמחקו לי בטעות, הכל הכל שוחזר!!
בהצלחה לך תמשיך להיות @מחייך תמיד - אמן !!!!
טוב אני בכל אופן מנסה להשתמש בקישור אך ללאא הצלחה בינתיים אולי תוכל לתאר לי ממש בקצרה איך זה אמור להיות כל התהליך ??

MDG

משתמש פעיל
אני לחצתי עכשיו על הקישור הנ"ל https://support.google.com/mail/workflow/9317561?hl=en
והוא פתח לי את החלון הבא (מצ"ב צילומסך)
פשוט ללחוץ על הכפתור להמשיך (או next, מסומן בירוק)
ולראות מה הוא אומר לך, אני זוכר שזה היה די פשוט, מה שכן נראה לי אתה צריך להחליף סיסמה
זה היה לפני 8-9 חודשים אני ינסה לרענן את זכרוני

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
אני לחצתי עכשיו על הקישור הנ"ל https://support.google.com/mail/workflow/9317561?hl=en
והוא פתח לי את החלון הבא (מצ"ב צילומסך)
פשוט ללחוץ על הכפתור להמשיך (או next, מסומן בירוק)
ולראות מה הוא אומר לך, אני זוכר שזה היה די פשוט, מה שכן נראה לי אתה צריך להחליף סיסמה
זה היה לפני 8-9 חודשים אני ינסה לרענן את זכרוני
נכנסתי לקישור וזה ההודעה שקיבלתי לאחר ביצוע השחזור יש עוד תקווה ????

1666100019543.png

צנוברית

משתמש פעיל
זה שהרווחתי גם 100GB בנפח החסון בג'ימייל, ובלי הצורך כל הזמן לפנות מקום בגוגל, נראלי משתלם.
בענין רכישת שטח אחסון חדש.
לא מסוכן לתת להם את פרטי החשבון?
או שאולי בסדר לאור זאת?:

1666100391811.png

לא אני רצינית ,לא היו הדלפות חיובים ?
לכי תדעי ותתבעי את גוגל...

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
או שאולי בסדר לאור זאת?:

צפה בקובץ המצורף 1223987

לא אני רצינית ,לא היו הדלפות חיובים ?
לכי תדעי ותתבעי את גוגל...
האחרונים שהייתי מפחדת לתת פרטי אשראי...
הם לא יעשו את השטות לגנוב לך אותם
את יכולה גם דרך פייפיל -את כל העסקות באשראי אני עושה רק דרכם

מה שגרם לי פעם אחת להימנע מעוקץ מסריח -כששאלתי למה אין פייפיאל

MDG

משתמש פעיל
נכנסתי לקישור וזה ההודעה שקיבלתי לאחר ביצוע השחזור יש עוד תקווה ????

צפה בקובץ המצורף 1223979
אולי תנסה לרכוש שטח אחסון, ואז ייתייחסו אליך יותר בכבוד, זה בסה"כ 80 ש"ח שנתי, ואפשר לבטל את זה גם אחרי שבוע, ואז תקבל את ההחזר היחסי

כמו שכבר נכתב כאן, גוגל לא תתלכלך בשטות כזאת, וחוץ מזה כבר כתבת שגם ככה הם יודעים עלינו ה-כ-ל
אה ואיך שינית את כותרת האשכול לאחר ההפי הנד?
אני חושב שיש אפשרות לשנות את הכותרת, זמן מסוים לאחר פרסום האשכול.

avim10

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה,
איך בדיוק הרווחת את זה? [אם שילמת על זה, זה לא חכמה :), כבר חשבתי שהתהליך עצמו מקנה צ'ופר כזה... הלכתי ושחזרתי את כל ההודעות שלי ללא צורך, אבל לא נראה שקיבלתי משהו כזה :( ]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה