דרוש מידע מה עושים אם צריכים לצאת מהבית באמצע הלילה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
במחשבה נוספת, אפשר גם להביא מיילדת הביתה.
זה חוסך הרבה כאבי ראש סביב הענין

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא עוזבות אותך? ? איך זה? ? ? ?
ואני עוד חשבתי שכך זה כולן...
זה מסתבר תלוי לידה... ב -2 הלידות האחרונות התעוררתי באמצע הלילה עם ירידת מים ושעה וחצי אח"כ התינוק היה בחוץ (כולל התארגנות ונסיעה של 25 דקות בערך..) הגעתי לבית חולים עם פתיחה כמעט מלאה ו-2 מיילדות היו איתי עד הלידה והן היו מדהימות.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואני עוד חשבתי שכך זה כולן...
זה מסתבר תלוי לידה... ב -2 הלידות האחרונות התעוררתי באמצע הלילה עם ירידת מים ושעה וחצי אח"כ התינוק היה בחוץ (כולל התארגנות ונסיעה של 25 דקות בערך..) הגעתי לבית חולים עם פתיחה כמעט מלאה ו-2 מיילדות היו איתי עד הלידה והן היו מדהימות.

טוב, זה לא נחשב. איך יעזבו יולדת שצריכה ללדת כל דקה? השאלה היתה לגבי לידות ארוכות, שבהן המיילדת שטה מחדר לחדר

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שתשוט להיכן שבא לה
לא הבנתי, בלידה ארוכה יש מישהי שצריכה את המיילדת כל הזמן איתה?

שולמית אור

משתמש מקצוען
אני השארתי מכשיר בייביסיטר אצל שכנה (דלת ממול) וסיכמתי איתה שאתקשר אליה שתפעיל את המכשיר, כשאצטרך.
ואכן כך היה.

כששמעה קולות התעוררות ב-7 בבוקר, נכנסה ודברה עם הילדים.
ב- 7:10 כולם היו לבושים ומוכנים ליציאה, בכוחות עצמם(!)

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שתשוט להיכן שבא לה
לא הבנתי, בלידה ארוכה יש מישהי שצריכה את המיילדת כל הזמן איתה?
זה נכתב כתגובה לזו שאמרה שהיא לא צריכה שבעלה יבוא כי המיילדת תעזור לה...

שירי12

משתמש סופר מקצוען
לידה אחת לפנות בוקר לקחתי איתי את הבת שלי בת 4 . ואת בן ה2.5 השארתי לבד
הייתי חייבת לרוץ והוא התעורר אפילו לא הספקתי להגיד לשכנה( מי מדבר על הפדורל...)ההורים לקחו אותה מבית חולים .והוא היה לבד עד שאחותי הגיעה...

את רצינית?
השארת אותו לבד???

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מה זה שמרטפון???

שירות טלפוני כבר לא כזה חדש... זה בערך ברעיון של מכשיר בייביסיטר אבל יותר משוכלל ולמרחקים הרבה יותר גדולים.
את מתקשרת לשירות הזה מהטלפון שאת משאירה ליד הילדים ומגדירה את הטלפון שלך\של שכנה\אמא וכדו' כ"שלוחת השמרטף", עדיף להשאיר את הטלפון על מצב רמקול ככה במקרה הצורך תוכלי גם לדבר את הילדים.
ואז את יוצאת מהבית עם הטלפון שהגדרת כשמרטף.
ברגע שבשלוחת הילדים מזוהה רעש רציף של יותר מ5 שניות (הם עשו את זה כדי לוודא שזה בטוח ילד שבוכה\התעורר ולא מכונית שחלפה ליד החלון...)- אז נשלח צינתוק לשלוחת השמרטף,
השמרטף מתקשר חזרה למערכת ואז יכול לשמוע את הרעש שהוקלט וגם להתחבר לשלוחת הילדים ולדבר\להרגיע אותם וכו'
וכמובן במקביל לדאוג שמישהו ייכנס הביתה לשמור עליהם וכו'...
זה עולה כמו שיחה רגילה- הטלפון של שמרטפון: 0772609000

נערך לאחרונה ב:

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גיסתי ילדה שבוע שעבר היא יצא ב5 בבוקר והישאירה את הילדים לישון ב6 בבוקר מתקשר הבכור בן 11 ושואל איפה הם. כולם התעררו... אמרו לו שבבית חולים. ב6.30 הוא מתקשר לספר שכבר גמרו את יום השבת... ומה קורה? וכך עד 7.30 שהתינוקת נולדה למזל טוב היה חברת תהילים של כל הילדים הקטנים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה