מאפים מה עדיף להקפיא או חצי אפיה?

הודיה 482

משתמש מקצוען
שאלה למבינות.
אני רוצה לעשות עושות שמרים אישיות
חשוב לי שבוקר זה יהיה חם וטרי (אני עושה כמות של קילו ושולחת למקום מסוים)
השאלה היא מה עדיף לעשות ולהקפיא את העוגה ובבוקר לשים בתנור
או לאפות חצי אפיה להקפיא ושים בבוקר שוב?
תודה לעונות

פ.נ

משתמש מקצוען
שאלה למבינות.
אני רוצה לעשות עושות שמרים אישיות
חשוב לי שבוקר זה יהיה חם וטרי (אני עושה כמות של קילו ושולחת למקום מסוים)
השאלה היא מה עדיף לעשות ולהקפיא את העוגה ובבוקר לשים בתנור
או לאפות חצי אפיה להקפיא ושים בבוקר שוב?
תודה לעונות
אני נסתי פעם חצי הקפאה חצי אפייה ולא הצליח וכנל שהקפאתי בצק מוכן ואחר כך אפשרתי כדי לאפות(זה היה שמרים גבינה)

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני אופה עד הסוף ומקפיאה
בהפשרה שמה על חום די נמוך 140-150 כעשר דקות
יוצא חדש!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה