מה עדיף? איביי או עלי אקספרס?

מבין מקצועי

משתמש רשום
המשתמש נחסם

מצאתי היום אתר שמחזיר החזר על כל קניה באיביי עשר אחוז מהקנייה!!! אין אף אתר שמחזיר כל כך הרבה אחוזים.
לכניסה לחץ על הקישור https://konim.uno/?referrer=23780
פשוט לעבור באתר לפני כל קנייה באינטרנט... ולחסוך!
השתמשו בלינק שלי להירשם, אתם תחסכו ואני ארוויח. שווה ביותר!

שיר פורום

משתמש פעיל
אני קונה באיביי בגלל הפיפאל.
מה שכן, אם אני רואה משהוא שאני רוצה במאליאקספרס אני עושה עליו חיפוש באיביי ולרוב מוצאת אותו גם שם.

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חוזרת על השאלה שנשאלה פה למעלה,
יש אפשרות לשלם באליאקספרס בצורה מוגנת?
או שאולי לא כזה מפחיד -כמו שנראה לי- לשלם באשראי לאיזה מוכר סיני שלא ברורה מידת אמינותו?
יש לי אוסף של מוצרים שאני רוצה להזמין מאליאקספרס וכל פעם מחדש אני נתקפת בפחד לשלם באשראי...

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י R DESIGN;n5102729:
או שאולי לא כזה מפחיד -כמו שנראה לי- לשלם באשראי לאיזה מוכר סיני שלא ברורה מידת אמינותו?
יש לי אוסף של מוצרים שאני רוצה להזמין מאליאקספרס וכל פעם מחדש אני נתקפת בפחד לשלם באשראי...

א. כמדומני שעלי אספרס החלו להכניס את האפשרות לתשלום בפייפאל, אולי עדיין לא בפועל ואולי לא אצל כל המוכרים.
ב. תשלום בכרטיס אשראי הינו תשלום מבוטח, כל עיסקה שאינכם מזהים בכרטיס האשראי אתם יכולים לפנות לחברת האשראי ולומר שאתם לא מכירים את העיסקה או לחילופין לומר שלא קיבלתם תמורה לעיסקה, הם מזכים אתכם מיידית על תנאי ולאחר בדיקה מזכים סופית או מחייבים בכל אופן עם עמלה על הכחשה בלתי מוצדקת. במקרים בהם אכן לא ביצעתם את העיסקה אין סיבה לחשוש ואכן יבוצע זיכוי סופי.

אין לי אחריות למידע הניתן כאן.

בואו חשבון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש את זיפי.
אתר מדהים בעברית שיש בו גם את עלי אקספרס וגם את איבי
ואז את מחפשת מוצר ומשווה מחירים בין שתי המקומות
אני ממש אוהבת אותו
חשוב לציין כשפתחתי אותו בנתיב הכל היה חסום(התמונות)
והייתי צריכה ליצור קשר ואז הם סידרו את זה

אני הוא

משתמש פעיל
נכתב ע"י בואו חשבון;n5102894:
יש את זיפי.
אתר מדהים בעברית שיש בו גם את עלי אקספרס וגם את איבי
ואז את מחפשת מוצר ומשווה מחירים בין שתי המקומות
אני ממש אוהבת אותו
חשוב לציין כשפתחתי אותו בנתיב הכל היה חסום(התמונות)
והייתי צריכה ליצור קשר ואז הם סידרו את זה

האם באמת ניתן לסדר את איבי זיפי או עלי אקספרס דרך סינון נתיב
איך ומה העלות או מה צריך לעשות לצורך כך

לילי 1

משתמש מקצוען
כשפותח האשכול שאל את שאלתו, לפני שנתיים, התשובה הייתה איביי. חד משמעית.
היום אני לא בטוחה בכלל. אלי אקספרס עשוי שינוי משמעותי מאוד בכל התחום של שרות, ממשק, אחריות, מהירות. בנוסף, הם מתגמלים על פידבקים כך שרק באלי תמצאו מוצרים עם אלפי חוות דעת של גולשים. כולל תמונות אוטנטיות. עדייו אין באליאקספרס את האפשרות של חיפוש לפי מחיר כולל עלויות שילוח וזה חסר מאוד ועדיין יש לפעמים פערים לא מובנים במחירים בין האתרים.

למה אנשים מייחסים חשיבות לרכישה בפייפאל? מבחינת בטיחות זה מיותר. מבחינת נוחות אין הבדל. אשמח להחכים.

בגדול, במוצרים סיניים, היום אליאספרס לוקח

בואו חשבון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לאני הוא

אפשר בנתיב,זה לא כרוך בעלות זה כן כרוך בטרטור של נתיב.
לפחות שלוש פעמים לבקש פתיחה ואז ליצור קשר טלפוני
לשלוח כמה פקסים
ואז הם פותחים .
בהצלחה

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י R DESIGN;n5102729:
חוזרת על השאלה שנשאלה פה למעלה,

לא שווה להם לנסות לגנוב, יפסיקו לקנות אצלם! (ובימנו תוך שניה אחרי מקרה הכי קטנטן - כל העולם יודע...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה