דרוש מידע מה יש לעשות באזור של הכותל

עצי מן

משתמש רשום
יש בימים האלה ממש ברובע היהודי ליד בית הכנסת החורבה משקפות תלת מימדיות בשם 'אחוזת עולם' משהו מהמם וחזק מאוד, מאוד מקצועי וערכי כאחד, לא תצאו מאוכזבים. 35 ש"ח לאדם, מתאים לכל הגילאים.

ריקי נמל

משתמש צעיר
יש בימים האלה ממש ברובע היהודי ליד בית הכנסת החורבה משקפות תלת מימדיות בשם 'אחוזת עולם' משהו מהמם וחזק מאוד, מאוד מקצועי וערכי כאחד, לא תצאו מאוכזבים. 35 ש"ח לאדם, מתאים לכל הגילאים.
צריך להזמין מקום מראש?

M. L.

משתמש פעיל
סיורים של ישיבת עטרת כהנים לתוככי הרובע המוסלמי, סיור נדיר!!! יש אותו רק בפסח ובסוכות. יוצא כל רבע שעה מהכניסה הצפונית לכותל

חני קו

משתמש פעיל
מקפיצה, עוד משהו? (זול)
ואגב כך, יש מקום ציבורי אך מעט סגור יותר (שלא קר) שאפשר לשבת שם?

מ. ק.

משתמש מקצוען
איזה מציאות מדומה עשיתם?
הבנתי שיש כמה
אכן יש כמה:
בנושא א"י בעבר

ו:
יש כמובן את מנהרות הכותל- יש שם מציאות מדומה- מהמם!
מבט אל העבר- על ביהמ"ק. יש 2 מסלולים- קצר (20 דקות) וארוך (40 דקו, אני חושבת)
הייתי בקצר והיה מטורף!!! בא לי שוב!!

מ. ק.

משתמש מקצוען
לא זוכרת
האתר שלהם

אגב , אני רואה שהפרטים שכתבתי לא מדויקים, ואין להם כרגע את המסלול הארוך.

מ. ק.

משתמש מקצוען
מקפיצה, עוד משהו? (זול)
ואגב כך, יש מקום ציבורי אך מעט סגור יותר (שלא קר) שאפשר לשבת שם?
ליד המכולת ברובע, איפה שכל הפיצות וזה, יש שולחנות. והמקום מקורה. לא אומרת שלא קר בכלל, אבל נראה לי יותר מוגן שם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה