סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

חחח

משתמש סופר מקצוען
התלבטתי קשות אם לעבור לאתרוג כי נטפרי ממש עיצבנו אותי בזה שהם מרגישים הרבנים שלי.
חיכיתי שכולם יעשו את זה לפני ואז אשמע את הפידבקים.
המסקנה שלי שהיא שאין תחליף לחסימה החכמה של נטפרי. הם עדיין מעצבנים אותי בקטע שהם מרגישים רבנים שלי וביום שתקום חסימה חכמה ברמתם עם שירות לקוחות מהיר כשלהם - מן הסתם אעבור. בינתיים אתרוג בקושי נוגעים בקרוסליים שלהם. באגים, שירות לקוחות עם זמני המתנה ארוכים. בקיצור, כרגע לצערי הרב אין תחליף שווה לנטפרי.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את מתכוונת לאתר הזה של קוסמטיקה?
אם כן אז עשיתי בדיקה עם הרובוט וזה התשובה- זה נפתח בקבוצת אתרי נשים ברגע שאת מאשרת.
אז איפה הבעיה?
מה יש לעשות עם אתר של איפור שהתמונות לא נפתחות?

זה אני הרובוט העוזר אישי שלך, ביקשת להבין למה האתר לא נפתח והאם אפשר לפתוח אותו.
הקישור שביקשת לפתוח:
http://www.maccosmetics.co.il/

להלן תשובתי:
אתה מבקש לפתוח אתר שאינו מורשה לאתרוג אך ניתן לפתוח אותו לצורך מיוחד במסגרת שיוך לקבוצת אתרי נשים.
לא הבנתי מה הבעיה באתר הזה בכלל

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את מתכוונת לאתר הזה של קוסמטיקה?
אם כן אז עשיתי בדיקה עם הרובוט וזה התשובה- זה נפתח בקבוצת אתרי נשים ברגע שאת מאשרת.
אז איפה הבעיה?
מה יש לעשות עם אתר של איפור שהתמונות לא נפתחות?

זה אני הרובוט העוזר אישי שלך, ביקשת להבין למה האתר לא נפתח והאם אפשר לפתוח אותו.
הקישור שביקשת לפתוח:
http://www.maccosmetics.co.il/

להלן תשובתי:
אתה מבקש לפתוח אתר שאינו מורשה לאתרוג אך ניתן לפתוח אותו לצורך מיוחד במסגרת שיוך לקבוצת אתרי נשים.
זה מה אמרתי, שזה חסימה שלא מספקת הגנה של 100% לגברים המעוניינים בכך.

מתקנת: בנטפרי נפתח האתר, אך ללא תמונות נשים.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה מה אמרתי, שזה חסימה שלא מספקת הגנה של 100% לגברים המעוניינים בכך.
אבל עזרת נשים לא נועדה לגברים, כשמה כן היא עזרת נשים
גם עזרת נשים באולם אירועים לא מיועדת לגברים....

וזה בדיוק הפלוס של אתרוג שאני יכולה כאישה ליהנות מאתרים- לשמוע הרצאות, לראות תכניות של נשים, לצפות בשידורים חיים של הופעות נשים ולערוך קניות כשהתמונות פתוחות ואני רואה מה אני קונה.
וכל זה שאני מתחברת בלחיצת כפתור עם אימות לטלפון האישי שלי, כך שאף אחד לא יכול להתחבר
מבחינתי זה הכי טוב שיש.

yael305

משתמש מקצוען
אבל עזרת נשים לא נועדה לגברים, כשמה כן היא עזרת נשים
גם עזרת נשים באולם אירועים לא מיועדת לגברים....

וזה בדיוק הפלוס של אתרוג שאני יכולה כאישה ליהנות מאתרים- לשמוע הרצאות, לראות תכניות של נשים, לצפות בשידורים חיים של הופעות נשים ולערוך קניות כשהתמונות פתוחות ואני רואה מה אני קונה.
וכל זה שאני מתחברת בלחיצת כפתור עם אימות לטלפון האישי שלי, כך שאף אחד לא יכול להתחבר
מבחינתי זה הכי טוב שיש.
הבעיה היחידה שיש בזה-אם שוכחים את העזרת נשים פתוחה...
אבל לכן כתוב למטה שהמחשב על מצב עזרת נשים.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הבעיה היחידה שיש בזה-אם שוכחים את העזרת נשים פתוחה...
אבל לכן כתוב למטה שהמחשב על מצב עזרת נשים.
זה מוגבל בזמן
ואפשר לבחור רק שעה אחת

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוקי, לא מכירה את הסיפור של עזרת נשים.
מעניין לשמוע מה קורה בזמן שבעלי ואני גולשים במקביל.
האם כשאני אפתח את עזרת נשים אז גם לבעלי ייפתח?

sap13

משתמש מקצוען
יש אתרי חדשות שכן נפתחים באתרוג ובנטפרי חסומים?
הבנתי שכיכר ובבחדרי גם סגורים.

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אוקי, לא מכירה את הסיפור של עזרת נשים.
מעניין לשמוע מה קורה בזמן שבעלי ואני גולשים במקביל.
האם כשאני אפתח את עזרת נשים אז גם לבעלי ייפתח?
לשניכם יהיה פתוח, אם שניכם גולשים על אותו שם משתמש.

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מחילה שלא הצלחתי לקרוא הכל. אבל איך הולך אתרוג. יש דברים שחסרים ממי שיש לו נטפרי היום?
איך הולך דף הבית של יוטיוב? כמו ברימון הרמטי שפותח דף והצעות, אבל רק של סירטונים פתוחים?
איזה אתרים שיש בנטפרי סגורים באתרוג?
והאם יש סים שאפשר לשים בסטיק לאינטרנט אתרוג או רק קווי?
@אינטרנט אתרוג
שלום רב,
באתרוג קיימים למעלה מחצי מיליון סרטונים ביוטיוב נקיים שאושרו וזמינים לצפייה. בכל יום נפתחים מאות סרטונים חדשים נקיים לטובת המשתמשים.
יש לשים לב, כי צורת החיפוש היא לא ביוטיוב אלא בגוגל, כלומר מחפשים את השיר או שם האמן בגוגל והוא יביא את התוצאה הפתוחה ביוטיוב. במקביל, יפתחו גם סרטונים באותו נושא או אמן המאושרים לצפייה.
אין להשוות לרימון בכל רמה שהיא כיוון שהסינון שונה לגמרי, המדיניות שונה, צורת הפתיחה שונה ובאתרוג התוכן בהתאם לאורח החיים החרדי ובפיקוח ועדת הרבנים שע"י בד"צ בני ברק.
בהצלחה

sap13

משתמש מקצוען
שלום רב,
באתרוג קיימים למעלה מחצי מיליון סרטונים ביוטיוב נקיים שאושרו וזמינים לצפייה. בכל יום נפתחים מאות סרטונים חדשים נקיים לטובת המשתמשים.
יש לשים לב, כי צורת החיפוש היא לא ביוטיוב אלא בגוגל, כלומר מחפשים את השיר או שם האמן בגוגל והוא יביא את התוצאה הפתוחה ביוטיוב. במקביל, יפתחו גם סרטונים באותו נושא או אמן המאושרים לצפייה.
אין להשוות לרימון בכל רמה שהיא כיוון שהסינון שונה לגמרי, המדיניות שונה, צורת הפתיחה שונה ובאתרוג התוכן בהתאם לאורח החיים החרדי ובפיקוח ועדת הרבנים שע"י בד"צ בני ברק.
בהצלחה
ואחרי הכניסה ליוטיוב אין חיפוש כלל? רק הצעות?
מה לגבי ארי חדשות? חוץ מגי די אן. כל רגע. והמחדש. קול חי וקול ברמה. יש עוד משהו פתוח?
ב. רדיו מורשת פועל?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין,
אבל בשונה מנטפרי, כשמחפשים בגוגל אפשר פתוח את הקטגוריה "סרטונים" וככה ממש קל לחפש...
לא הצלחתי להבין
נניח ויש סרטונים שאני יודעת שהם כבר פתוחים בנטפרי, איך אני שולחת אותם לפתיחה באתרוג בצורה חלקה ומהירה?
ולא צריכה לשלוח, לקבל תשובה שהסרטון שייך לקטגטריה X ולפרט למה אני חושבת שהסגירה לא מוצדקת ולשרוף על זה יום שלם, לכתוב להם שהסרטון הזה פתוח כבר בנטפרי
וכשכבר פותחים לי את זה אני כבר יושבת על מחשב עם נטפרי ולא צריכה את כל הבלאגן הזה

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
התלבטתי קשות אם לעבור לאתרוג כי נטפרי ממש עיצבנו אותי בזה שהם מרגישים הרבנים שלי.
חיכיתי שכולם יעשו את זה לפני ואז אשמע את הפידבקים.
המסקנה שלי שהיא שאין תחליף לחסימה החכמה של נטפרי. הם עדיין מעצבנים אותי בקטע שהם מרגישים רבנים שלי וביום שתקום חסימה חכמה ברמתם עם שירות לקוחות מהיר כשלהם - מן הסתם אעבור. בינתיים אתרוג בקושי נוגעים בקרוסליים שלהם. באגים, שירות לקוחות עם זמני המתנה ארוכים. בקיצור, כרגע לצערי הרב אין תחליף שווה לנטפרי.

חשבתי כמוך במשך תקופה ארוכה, בתור לקוחת נטפרי מהקמתה ומה50 לקוחות הראשונים ממש,

ולהפתעתי עברתי לאתרוג והחסימה מעולה,
יש מדי פעם דברים מעצבנים פונה לתמיכה ובדכ מסדר,

לגבי זמני ההמתנה לתמיכה פניתי אליהם לגבי זה והבנתי שהם פיתחו בשביל זה פתרון חדש,
הזמני המתנה לדעתי הם בעיקר בגלל שזה צאט ובצאט מצפים שיענו מהר זה לא כמו פניה של דיוור שלוקח זמן וזה מתקבל בהבנה. ולכן לדעתי מבחינת הזמן אין הבדל רק מבחינת צורת ההתקשרות שיוצרת צפייה לזמני המתנה קצרים יותר.. בכל מקרה הבנתי מהם שמטופל והם מודעים לזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה