סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שפע הסרטונים הפתוחים ביוטיוב למשתמשי אתרוג הוא עצום ואין לו מתחרה. באתרוג יש כיום כמעט מיליון סרטונים שכבר סווגו ופתוחים באתרוג! זה כולל שירים, שיעורים, הדרכות ועוד ועוד
יוטיוב פתוח לכל משתמשי אתרוג?

אברכית +

משתמש פעיל
בקניון מותר לך לראות כל זה?
סתם מעניין.....
א. יש הבדל בין ללכת מדי פעם לקניון לבין שהקניון הוא אצלך בבית (אחרת תתירי כל מה שרואים בקניונים וברחובות, לא הצלחתי להבין את הראש...)
ב. דיברתי על הנקודה של זה מותר כי זה "בעזרת נשים" דבר תמוהה כי אין שום דרך לדעת אם זה גבר או אישה שגולשים...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
א. יש הבדל בין ללכת מדי פעם לקניון לבין שהקניון הוא אצלך בבית (אחרת תתירי כל מה שרואים בקניונים וברחובות, לא הצלחתי להבין את הראש...)
ב. דיברתי על הנקודה של זה מותר כי זה "בעזרת נשים" דבר תמוהה כי אין שום דרך לדעת אם זה גבר או אישה שגולשים...
א. מתחם נשים סגור בברירת המחדל ונפתח על פי דרישה ופעולה כלשהיא מצד המשתמש - בערך כמו ללכת לקניון.
ב. יש דרך לדעת אם זה גבר או אשה כי האישור לשימוש ופתיחת המתחם נעשה דרך הטלפון של האשה.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הם בודקים את זה
ואם זה לא מתאים לך את לא חייבת לבקש לפתוח - זה צריך אישור מיוחד מהבד"ץ בני ברק, את לא חייבת לבקש
זה לא חכמה להצתמרר מה שהולך אצל השכנים, אם זה לא מתאים לך את לא חייבת וגם לא חייבת להצתמרר.

אברכית +

משתמש פעיל
הם בודקים את זה
ואם זה לא מתאים לך את לא חייבת לבקש לפתוח - זה צריך אישור מיוחד מהבד"ץ בני ברק, את לא חייבת לבקש
זה לא חכמה להצתמרר מה שהולך אצל השכנים, אם זה לא מתאים לך את לא חייבת וגם לא חייבת להצתמרר.
אני מבינה לפי שם הניק שלך שאת כותבת ממקום אישי
לא באתי להצטמרר ממה שהולך אצל אחרים, ואם לאמר את האמת הסיבה היא כי אני לא מרוצה מהחסימה שלי ומתלבטת הרבה זמן אם לעבור לאתרוג, אז העלתי נקודות שמהם אני חוששת, שמחה שדייקו את הדברים שהבאתי וענו לי עליהם.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
זה אחריות של כל משתמש
כמו שהוא בוחר לשים חסימה של אתרוג או לא, הוא גם בוחר אם להגדיר את עצמו כאישה או לא.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני מבינה לפי שם הניק שלך שאת כותבת ממקום אישי
אין לי שום קשר עם אתרוג חוץ מהשם משתמש שלי חחחח
אני באותה מידה לולב או הדס

אני לא חדשה בפרוג - אני כאן מעל 10 שנים ואת יכולה לבדוק בהיסטוריה בבקשה

לא באתי להצטמרר ממה שהולך אצל אחרים, ואם לאמר את האמת הסיבה היא כי אני לא מרוצה מהחסימה שלי ומתלבטת הרבה זמן אם לעבור לאתרוג, אז העלתי נקודות שמהם אני חוששת, שמחה שדייקו את הדברים שהבאתי וענו לי עליהם.

אז אם זה הבעיה שלך את פשוט לא מבקשת את האישור לזה
זה לא מגיע באוטומט - את צריכה לבקש אישור מיוחד, והם בודקים אם זה אכן אישה.
ואישה שלא מתאים לה לראות כאלה מראות (סה"כ נשים עם בגדים "צנועים" השאר עדיין חסום גם בעזרת נשים) גם לא יכולה ללכת ברחוב חוץ ממאה שערים.

שבת שלום

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה ממש לא נורמלי הנקודה הזו
אני רכשתי אצליכם כרטיס סים כזה בדעה שיש לי אפשרות לקבל סינון לכמה 2 מחשבים
וזה לא עובד
וכעת אני נאלצת לבטל את המנוי ולעבור לסינון חדש
חבל לי מאוד כי ממש נהנתי מאתרוג!
גם אני עברתי את אותו סיפור
הנציג בטלפון הבטיח לי שהסינון הוא רק על הסים
ורק כשקיבלתי את הסים הבנתי שהסינון הוא בעצם תוכנה על המחשב ואי אפשר להתקין על יותר ממחשב אחד
נאלצתי לבטל...

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מי פה עם התוכנה של אתרוג?
מאתמול בלילה יש להם בעיה בתוכנה ופשוט הסינון לא עובד!!!!!!!! נשמע לכם הגיוני??? טוענים שיש להם תקלה וזה בטיפול.
זה חמור מאוד תקלות כאלו!!!!
שלום רחלי,
המקרה ידוע ומטופל, לצערנו חלק מהלקוחות שלנו בתוכנת אתרוג חווים תקלה בגלישה. קיבלנו דיווחים על תקלה באחד המוצרים, מבדיקה מצאנו כי מדובר באירוע חריג אשר נמצא בבדיקה של מהנדסי החברה וכבר לקראת סיום הטיפול שיסתיים בעז"ה בהקדם האפשרי. אנו מצרים על כך ונעדכן ברגע שיסתיים הטיפול.

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה רבה!!
דוקא בחודש שאני באתרוג נהנתי מאוד מאוד!!!
והתקלה הזו שקרתה פתאום מאוד בעיתית.. טוב שבטיפול נקוה שיסתיים בקרוב.

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
@אינטרנט אתרוג
אולי אתם תוכלו לעזור.

אנחנו בנין בלי טופס 4 ממודיעין עילית ישנו חיבור חשמל זמני בזק כבר חיברו את הבניין
אבל יש לנו צורך בחיבור סיב אופטי (עבודות גרפיקה ווידאו כבדות משקל...)
שכבר נפרס בבניין לטענת הטכנאי שהוזמן חסר ארון תקשורת,

האם תוכלו לעזור בקידום העניין ?
אם כן תיצרו איתי קשר במייל chnn148917 שטרודל גימייל וכו'.
@אשכרה
אנו נבדוק אם יש לנו אפשרות לקדם את הנושא, ונעדכן במידה והדבר יתאפשר.

שימשית

משתמש פעיל
אז אני לא לבד באותה בעיה..
אני סה"כ חודש וכבר :(
זה קורה לעיתים קרובות??
אני רק שבוע וחצי ...
מזל שיש לי רשת אחרת לגלוש עליה אחרת הייתי מפסידה יום עבודה
גם כך הפסדתי הרבה שעות , אני עובדת מהבית ומתחילה לעבוד מוקדם
אבל זה עוד מילא, מקווה שאני אצליח להשלים את השעות האלו , הבעיה היא הילדים ...
הסירו לי בנתיים את התוכנה מהמחשב וזה אומר שאצטרך לשמור על המחשב כשילדים יגיעו..
הם רגילים להשתמש בו חופשי ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה