סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

Rut_a

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יבוא הכתוב הרביעי (או הארבעים) ויחזור ויאמר שוב- אין בחדרי חרדים ולא כיכר השבת,
לא במסלול עסקים, לא במסלול נשים. לא ניתן כאופציה לפתיחה בכלל באזור האישי.
התקשרתי הרגע לאתרוג, והנציג אמר לי ששולחים בקשה לאתרוג לפתיחת האתרים האלו, (כיכר השבת, חדרי) והם בודקים עם הועדה וכו' - ואז פותחים.
מחלוקת בין הנציגים של אתרוג.... :sneaky::sneaky:

מעניין לפי מה הם בודקים - הם מבררים אצל השכנים כמה הם חרדים מאחד עד עשר? :oops:

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בלי להיכנס לויכוח אתר בחדרי זה ממש לא בהשואה לכיכר מבחינת התוכן וד"ל
הבעלים של בחדרי הוא גם בעלים של תוכנת סינון חשובה שמקובלת נראה לי בכל הועדות בלכתחילה שבלכתחילה
והבעלים של כיכר השבת מחזיק באותו אולפן גם חדשות של דת"ל.
כך שלדעתי גם אם בחדרי פתוח מבחינת התוכן שם זה בסדר גמור

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יבוא הכתוב הרביעי (או הארבעים) ויחזור ויאמר שוב- אין בחדרי חרדים ולא כיכר השבת,
לא במסלול עסקים, לא במסלול נשים. לא ניתן כאופציה לפתיחה בכלל באזור האישי.
תסלחו לי, אבל אין לי שום אינטרס לשקר.
אני הצטרפתי היום, יכול להציג לכם מיילים של הצטרפות.
דיברתי עם נציג, שאלתי אותו מה יש בקבוצת השונות.
לא שאלתי האם האתר הזה קיים.
כששאלתי מה אומרת הקבוצה הזו - אמר לי שזה "לאנשי עסקים שצריכים פורומים, בחדרי חרדים..." פה קטעתי אותו אמרתי חס וחלילה והמשכתי הלאה.
לא שאלתי לשם הנציג.

בכל זאת לקטע שאנשים פה לא מאמינים אני ממציא הנה המיילים מהבוקר וצילומי מסכים:
1692868626817.png

1692868888167.png

הלוואי שכל אחד ישאל את הרב שלו מה הסינון שמתאים לו לפי הצרכים שלו ושלום על ישראל.
ופה סיימתי להגיב, תודה. לא הגבתי בכל השרשור לפני כן, רק הבאתי פה נטו מידע למי ששאלו מקודם.
והאמת והשלום אהבו. כתיבה וחתימה טובה לכולכם.

נ.ב.
מציע לכל המצטרפים החדשים להתקשר ולבקש מהם שיתנו לכם את ההנחה הזאת של החודשיים הראשונים שפספסתם. אולי ייסכימו ותחסכו 100 ש"ח. בהצלחה!!

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
גולשים יקרים,
אנו רואים שיש כאן כמה אי הבנות, אז נשמח לעשות סדר:

אתרי חדשות באתרוג-
בשנתיים האחרונות אתרוג עבר שינוי מאוד מהותי, בהוראת רבני בד"צ בני ברק עודכנו כל מיני הגדרות ושודרגו כלל מנועי הסינון. מה זה אומר מעבר לסינון מתקדם ומפוקח יותר? למשל: כיום אין ללקוחות אתרוג אפשרות לפתוח אתרי חדשות כמו כיכר השבת ובחדרי חרדים, כמו גם כל אתר שאינו לצורך פרנסה או לימודים, או אתרים שימושיים כהגדרת וועדת הרבנים.
אך ישנם שני יוצאים מן הכלל: 1. לקוחות שקיבלו אישור חריג ומיוחד לפתיחת האתרים מוועדת הרבנים של בד"צ בני ברק. 2. לקוחות ותיקים שהייתה להם גישה לאותם אתרים לפני שדרוג אתרוג, וכשביקשנו מהם לשדרג את הגדרות הסינון שלהם הם לא הסכימו, לכן האופציה נשארה להם.

סינון על סטיק אתרוג-
סינון אתרוג על הסטיק מגיע בצורה מובנית, מה שאומר שמי שרוכש סטיק אתרוג, בכל מחשב בו הוא יגלוש דרכו האינטרנט יהיה מסונן של אתרוג. טכנית צריך גם להתקין תוכנה (חינמית) שמקשרת בין הסטיק למחשב, אבל אין אפשרות לפתוח בסטיק עצמו אינטרנט לא מסונן.
מי שרוצה סינון רק על המחשב, יכול לרכוש את אתרוג כאפליקציה ואז המחשב עצמו מוגן ללא קשר למקור האינטרנט.

לגבי קבוצת "אנשי עסקים"-
קבוצה זו אינה פותחת אופציות מקלות יותר מקבוצות אחרות, גם שם אין אתרי חדשות כאמור לעיל, העניין הוא שהקבוצה פותחת עוד אתרים הקשורים לעסקים כמו כל הקבוצות האחרות הפותחות אתרים מסוננים לפי תחומי עניין. לפי ההתכתבות כאן אנו מבינים שיתכן שנציג ענה בצורה לא נכונה, נעמיד אותו על טעותו.

"מתחם נשים" באתרוג-
על פי הוראת הרבנים, אשה הזקוקה לצפייה בתמונות נשים (בלבוש מכסה) יכולה לקבל אישור מהוועדה ולפתוח לעצמה מסלול ייחודי בו תמונות הנשים יפתחו לה. זה לא רמות הגנה שונות, אלא רק מסלול המשפיע על התמונות לזמן קצוב של עבודה או לימודים.
אך חשוב להבין- מסלול זה נפתח רק באישור ראשוני של וועדת הרבנים לאחר פניה אליהם מהאזור האישי, כמו"כ, ישנם סייגים מיוחדים לפתיחה- 1. כניסה לאזור האישי באמצעות הסיסמה. 2. הפתיחה היא כל פעם לזמן מוגבל על ידי טיימר מיוחד, כדי שלא יהיה פתוח ללא צורך. 3. סיסמה חד פעמית המגיעה בשיחה לבעלת המנוי בכל פתיחת המסלול.
יש לשים לב, כי המסלול 'מתחם נשים' משפיע רק על התמונות ולא פותח או סוגר יותר אתרים.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היום עברתי (לצערי, מקווה שאתבדה, אבל זה היה עם שאלת רב לגבי מה הכי מתאים) בבית לאתרוג בשביל העסק של הגברת (לא בשביל פורום כזה או אחר, אלא בשביל פונקצניליות נטו שלא יכלו לצערי לספק בנטפרי).
עברתי עם הנציג מה יש בכל קבוצה
השאלה שהייתה לי לגבי הקבוצה של "אנשי עסקים" או איך שזה לא נקרא - אמר לי במפורש שיש שם בחדרי חרדים.
נציג רשמי של החברה. היום הצטרפנו.

כל עוד אין לי הקלטה של השיחה זה לא ראייה אמינה
אני שמתי תמונת מסך מהמחשב שלי זה יותר אמין!
1692874535361.png

נערך לאחרונה ב:

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בשנתיים האחרונות אתרוג עבר שינוי מאוד מהותי,
זה ההזדמנות להגיד לכם תודה.
אני מתשמשת ותיקה מאד ואין מה להשוות את אתרוג של פעם לאתרוג של היום
אפשר לומר שאתם היום מצדיקים את השם אתרוג- סינון מהודר וכשר.
וכל הזמן רואים שיפורים הם מצד החסימה והן מצד הזמינות של הנציגים 24שעות ביממה.

היום יצא לי לשוחח הרבה עם הנציגים שלכם בענין אחר שהייתי צריכה בשביל העבודה
התקשרתי כמה פעמים בכל הפעמים היתה המתנה קצרה ממש וחזרו אלי עם תשובות לשאלות והכל בסבלנות ונעימות.
תודה.

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

lotr

משתמש מקצוען
האם מישהו שיש לו אתרוג יכול לומר לי אם יש לו גישה לקבצים האלה (אני רוצה לבדוק את רמת הסינון)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם מישהו שיש לו אתרוג יכול לומר לי אם יש לו גישה לקבצים האלה (אני רוצה לבדוק את רמת הסינון)
הכל חסום
וסתם ככה אני חושבת שזה נגד הכללים כאן

mklj

משתמש צעיר
לפי הידוע לי ההכי פתוח, זה צריך לברר אצלם, כי אני שם מלפני השינויים.

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
כחלק מהמטרה של אתרוג לתת את הפתרון המתאים לכל אחד, כל אחד לפי עיסוקו, יכול המשתמש לבחור אלו קבוצות אתרים יפתחו לו לפני תחום עיסוקו ואלו יישארו סגורים על אף שכולם מסוננים.

כזו היא גם 'אתרוג לעסקים', קבוצת עניין כשאר הקבוצות הנמצאות באזור האישי, המקבצת אתרים שונים בתחום העסקים. זו אינה רמת הגנה שונה, אלא קבוצת אתרים מסוימת הפונה לאנשי עסקים בתחומים כלליים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה