מצלמות עדשות וציוד טכני מה יש לכם לומר לי על פלש V1 GODOX

עיצובF

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אשמח לשמוע חוות דעת על הפלאש-
פלאש Godox V1-C למצלמות Canon
ולמה הוא טוב, לאיזה מטרות?
ואם יש צורך בבטריה נוספת?
יש לי D80.
תודה רבה מראש!!!

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
א. לי אין פלאש כזה. השקעה כלכלית יחסית גבוהה, אבל המחירים יורדים כל הזמן.
ב. יש ביוטיוב המון סרטונים, מומלץ לראות.
ג. זה הפלאש למצלמה שהוא ספינת הדגל של גודוקס.
ד. מבחינת הפרמטרים שלו, הם יותר טובים מפלאשים אחרים של גודוקס ברמה הזו, אבל לא מאוד מאוד .... ההבדל הוא למשל בזמן טעינה בין "יריה" אחת לשנייה ובעוצמת הפלאש המירבית.
ה. מספרים על נוחות עבודה גבוהה יותר, ראש עגול שיש לו יתרונות לצילום בטווח קצר, וסט אביזרים מגנטיים (בתוספת תשלום...).

אני לא חושב שהצלם הממוצע עובר על כל היתרונות / חסרונות, אלה משתמש האופני פעולה המתאימים לו (מי משתמש בעוצמה מירבית? למי משנה כל רגע זמן הטעינה? למי משנה הראש העגול בכל שימוש? וכד'.
אז כדאי לחשוב על השימושים הקבועים? המחיר? הצורך בסוללה נוספת ומחירה? ....

עיצובF

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
א. לי אין פלאש כזה. השקעה כלכלית יחסית גבוהה, אבל המחירים יורדים כל הזמן.
ב. יש ביוטיוב המון סרטונים, מומלץ לראות.
ג. זה הפלאש למצלמה שהוא ספינת הדגל של גודוקס.
ד. מבחינת הפרמטרים שלו, הם יותר טובים מפלאשים אחרים של גודוקס ברמה הזו, אבל לא מאוד מאוד .... ההבדל הוא למשל בזמן טעינה בין "יריה" אחת לשנייה ובעוצמת הפלאש המירבית.
ה. מספרים על נוחות עבודה גבוהה יותר, ראש עגול שיש לו יתרונות לצילום בטווח קצר, וסט אביזרים מגנטיים (בתוספת תשלום...).

אני לא חושב שהצלם הממוצע עובר על כל היתרונות / חסרונות, אלה משתמש האופני פעולה המתאימים לו (מי משתמש בעוצמה מירבית? למי משנה כל רגע זמן הטעינה? למי משנה הראש העגול בכל שימוש? וכד'.
אז כדאי לחשוב על השימושים הקבועים? המחיר? הצורך בסוללה נוספת ומחירה? ....
אז איזה פלאש כן מומלץ???
אם אני משקיעה כבר על פלאש אני רוצה משהו טוב

חוי בריינס

focus on what matters
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש לי אותו- אני ממש מרוצה
לא ניסיתי פלשים אחרים אז אני לא יודעת להשוות- אבל הוא מצוין
הבטריה שלו מצוינת, מחזיקה לכמה שעות (צילמתי איתו אירוע - כמה שעות רצופות של שימוש ועדיין נשאר לו עוד בטריה)
התיק אביזרים שלו ממש חמוד,
בקיצור- אני מרוצה ממנו

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אז איזה פלאש כן מומלץ???
אם אני משקיעה כבר על פלאש אני רוצה משהו טוב
מצטער שלא הייתי מובן. בוודאי שהוא מומלץ! ראו תגובה של "מומחית לצילומי חוץ".
צריך לעשות חשבון תקציבי (נכון בכל פריט...).
בקפיצת מחיר של כ-150 ש"ח יש את ה-Godox TT685 וה- Godox V860II. הראשון עובד על סוללות AA והשני עם סוללה מובנית.
בהצלחה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פלאש כבד ומסורבל
תמורה נמוכה למחיר
משקל גבוה על המצלמה ללא סיבה מוצדקת
ממליץ על V850 לצלמי אירועים שמשתמשים בפלאשים חיצוניים (פלאש יעיל וקל לתפעול - זול ואיכותי)
החיסרון שלו הוא שאין לו TTL (אני אישית לא משתמש בפונקציה הזאת)
מי שרוצה TTL יכול להשתמש בV860 לגרסותיו השונות, התפעול שלו מבחינת תפריטים הרבה יותר מורכב.
אם רוצים משקל קטן יש את הגירסה של V350 שנותנת עוצמה מעט חלשה יותר, אבל פחות משקל על הגב, מעט פחות שליטה בפלאשים החיצוניים (בגירסת הניקון השליטה טובה יותר, יותר ערוצים ושליטה על המאסטר)
ממליץ לקחת רק פלאשים עם סוללה מובנית, ולא פלאשים של בטריות AA

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בכללי, מיטב המומחים הביעו הרבה דעות. כמדומני שהספקות עולות מול מה הצורך? מה התקציב? הבנו צורך אחד - משקל נמוך. מה עוד? מה היעוד? ננסה להתמקד בכיוון הגיוני.
לגבי משקל, פלאש כמו tt685 שוקל כ-490 גרם עם סוללות.
פלאש גודוקס V1 שוקל 550 גרם עם סוללה.
גודוקס V860 שוקל 540 גר' עם סוללה.
לעומת גודוקס TT350 ששוקל כ-300 גר'.

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
פלאש כבד ומסורבל
תמורה נמוכה למחיר
משקל גבוה על המצלמה ללא סיבה מוצדקת
ממליץ על V850 לצלמי אירועים שמשתמשים בפלאשים חיצוניים (פלאש יעיל וקל לתפעול - זול ואיכותי)
החיסרון שלו הוא שאין לו TTL (אני אישית לא משתמש בפונקציה הזאת)
מי שרוצה TTL יכול להשתמש בV860 לגרסותיו השונות, התפעול שלו מבחינת תפריטים הרבה יותר מורכב.
אם רוצים משקל קטן יש את הגירסה של V350 שנותנת עוצמה מעט חלשה יותר, אבל פחות משקל על הגב, מעט פחות שליטה בפלאשים החיצוניים (בגירסת הניקון השליטה טובה יותר, יותר ערוצים ושליטה על המאסטר)
ממליץ לקחת רק פלאשים עם סוללה מובנית, ולא פלאשים של בטריות AA
דרך אגב יואל, גם הגודוקס 850 שוקל 500 גר' עם סוללה. כך שכולם במשפחת המועמדים לדיאטה. ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה