כללי זכויות יוצרים בעיצוב. לא ידוע לכם שאסור??! יש לי מה לומר על זה

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אמנם יום שישי והכנות וכו'
אבל הייתי חייבת לעצור רגע ולרשום
בעיקר לא בשביל המעצבים שכאן
אלא לקוות שגם מעבר אלינו המעצבים,, יראו גם כל שאר המשתמשים...
אנחנו לפעמים מעלים לכאן שיתופים מעיצובים שלנו. אוהבים את הבמה הזאת שיש בה המון פרגון
אבל יש אנשים מהצד שפשוט חומדים לצאן עיצובים ועושים בהם שימוש לצערנו

זה גזל מוחלט ולא חוקי!!

אם היום פונה אלי קולגה עם צילומסך של משהי שהחליטה למתג את היומולדת 60 של אמא שלה עם העתק הדבק מהלוגו שהכנתי (נכון, הוא בגדול פריפיקי תכלס, השפה העיצובית שפתחתי היתה העיקר אבל.. בואו.. אבל יש סימני זיהוי קלים להבין שמדובר בהעתקה קופי פסט.....)
עשיתי טעות, העלתי לתיק עבודות שלי את הלוגו. האמנתי שאנשים שרוצים אותו יפנו אלי.. אבל יש היום אנשים ש.. לא יודעת את החוק אולי?

אגב, לפני כמה שבועות משהי חייגה אלי לשאול כמה אני לוקחת על מיתוג ארוע נוסף ששתפתי כאן
אמרתי לה מחיר
היא אומרת לי: תעשי לי מחיר פחות, בואי, עשיתי טובה שחייגתי אליך ולא לקחתי ישירות מפרוג. (!)
לא נתפס, נכון?

היו לי כמה וכמה סיפורים כאלה של אנשים חמודים שהעתיקו יצירות אבל זה כבר סיפור אחר.

אני לצערי את הלקח שלי למדתי. אי אפשר לסמוך..
אבל אנשים!! תכניסו לבפנים בבקשה! יש זכויות יוצרים לכל עיצוב שלנו
ראיתם מיתוג ארוע או כל דבר אחר, אהבתם? פנו אל מי ששתף תבקשו את המיתוג, תשלמו בהתאם ותהנו..

שיהיה שבת שלום ומבורך
ומלא בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה