עזרה ראשונה! מה יכול להקל במקרה של הילקובקטור? - דחוף!

משו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קל בטן פורטה
מאוד מרגיע כאבים של הילקטובקטור
אפשרי לקנות אותו בבית מרקחת בלי מרשם רופא
רפואה שלמה!!

D

Deleted 66182

אורח
מי זואת שושנה לרנר?
כמדומני שהוזכרה למעלה: מטפלת טבעונית שמאבחנת ומטפלת בהרבה בעיות בפרט קנדידה
יש לה מכשיר מיוחד שנקרא ביקום.
שיטתה לטיפול בקנדידה ועוד מבוססת על ניקוי רעלים ותזונה די מחמירה
מנסיוןם שלי ועוד הרבה גם אם לא עושים בדיוק כל משנתה (אכילת אצות)יש שיפור עצום.

ישי.כ

משתמש פעיל
כמדומני שהוזכרה למעלה: מטפלת טבעונית שמאבחנת ומטפלת בהרבה בעיות בפרט קנדידה
יש לה מכשיר מיוחד שנקרא ביקום.
שיטתה לטיפול בקנדידה ועוד מבוססת על ניקוי רעלים ותזונה די מחמירה
מנסיוןם שלי ועוד הרבה גם אם לא עושים בדיוק כל משנתה (אכילת אצות)יש שיפור עצום.
קנדידה זה פטרת שמתפתחת על רעילות, כמו שתשים מלפפון רקוב בחוץ והוא יעלה עובש, בדיוק אותו דבר. האוכל שאנו אוכלים נתקע ולא מתפנה ומעלה עובש.

חיידק הליקובקטור בה לפרק פסולת תקועה במערכת העיכול,
וזה מחסדי הבורא, כדי שהזבל לא ירעיל את הגוף.

זה לא יעזור אם נהרוג את החיידקים (ע"י אנטיביוטיקה, שום, אורגנו וכו') כל עוד הגוף מלא בפסולת,
שנוצרת עקב אכילה לא נכונה, ומזון מתועש, אתה רק תנציח את הבעיה, והרעילות תישאר בגוף.

צריך לנקות את מערכת העיכול, על ידי שינוי תזונתי, בעיקר להפסיק עם הקמח לבן והעוגיות למיניהם, ולהרבות בפירות וירקות שיש בהם סיבים תזונתיים, העוזרים לפינוי פסולת, הם משמשים כעין מטאטא למעיים.

חבל שאנשים לא רוצים ללמוד אך הגוף עובד,
וכל היום מחפשים תמיסות ושיקויים, אני גם נפלתי בפח הזה, לחפש כל מיני מטפלים למינהם (לאחר שהאנטיביוטיקה לא עזרה - וגם לא תעזור, כי להרוג חיידקים ולהשאיר את הפסולת זה לא חוכמה גדולה), כל אחד מבקש כמה מאות שקלים, אומר לך לקנות איזה תמיסה, וזה בכלל לא עוזר, ואם יעזור זה רק לטווח הקצר, כי אתה ממשיך להכניס פסולת ורעלים לגוף, אז מה יעזרו לך אלף תמיסות? הכל זה כסף אחד גדול.
התזונה הקלוקלת שאנו צורכים כהיום, גורמת לעוד הרבה מחלות ובעיות שיש בדור הזה (לחץ דם, סכרת, המחלה) שלא היו פעם, אפשר למנוע את כל זה.

עקב כך כתבתי כמה מאמרים (מובא לעיל באשכול) כדי שאנשים יקראו וילמדו, ולא יסבלו כל החיים, אבל אנשים אפילו לא מנסים לחשוב, הכי קל ללכת ל"רופא" או לכל מיני בבות ולחפש פתרונות קסם. כל מי שעשה את השינוי התזונתי - ראה תוצאות תוך זמן קצר!!!

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
קנדידה זה פטרת שמתפתחת על רעילות, כמו שתשים מלפפון רקוב בחוץ והוא יעלה עובש, בדיוק אותו דבר. האוכל שאנו אוכלים נתקע ולא מתפנה ומעלה עובש.

זה לא יעזור אם נהרוג את החיידקים (ע"י אנטיביוטיקה, שום, אורגנו וכו') כל עוד הגוף מלא בפסולת,
שנוצרת עקב אכילה לא נכונה, ומזון מתועש, אתה רק תנציח את הבעיה, והרעילות תישאר בגוף.

צריך לנקות את מערכת העיכול, על ידי שינוי תזונתי, בעיקר להפסיק עם הקמח לבן והעוגיות למיניהם, ולהרבות בפירות וירקות שיש בהם סיבים תזונתיים, העוזרים לפינוי פסולת, הם משמשים כעין מטאטא למעיים.

וכל היום מחפשים תמיסות ושיקויים, אני גם נפלתי בפח הזה, לחפש כל מיני מטפלים למינהם (לאחר שהאנטיביוטיקה לא עזרה - וגם לא תעזור, כי להרוג חיידקים ולהשאיר את הפסולת זה לא חוכמה גדולה), כל אחד מבקש כמה מאות שקלים, אומר לך לקנות איזה תמיסה, וזה בכלל לא עוזר, ואם יעזור זה רק לטווח הקצר, כי אתה ממשיך להכניס פסולת ורעלים לגוף, אז מה יעזרו לך אלף תמיסות? הכל זה כסף אחד גדול.
התזונה הקלוקלת שאנו צורכים כהיום, גורמת לעוד הרבה מחלות ובעיות שיש בדור הזה (לחץ דם, סכרת, המחלה) שלא היו פעם, אפשר למנוע את כל זה.

עקב כך כתבתי כמה מאמרים (מובא לעיל באשכול) כדי שאנשים יקראו וילמדו, ולא יסבלו כל החיים, אבל אנשים אפילו לא מנסים לחשוב, הכי קל ללכת ל"רופא" או לכל מיני בבות ולחפש פתרונות קסם. כל מי שעשה את השינוי התזונתי - ראה תוצאות תוך זמן קצר!!!
לא ראיתי שכתבת על פרוביוטיקה (קראתי את הקובץ הראשון, כתוב מאד ברור ויפה!)
אתה ממליץ יחד עם הירקות והפירות לקחת פרוביוטיקה?

ישי.כ

משתמש פעיל
לא ראיתי שכתבת על פרוביוטיקה (קראתי את הקובץ הראשון, כתוב מאד ברור ויפה!)
אתה ממליץ יחד עם הירקות והפירות לקחת פרוביוטיקה?
תקראו את שאר הקבצים ותהנה עוד יותר, במיוחד קובץ "בריאות טבעית" - שם מבואר בהרחבה מה תפקיד החיידקים בגופנו, וכיצד הגוף עובד, ושיפסיקו להפחיד אותנו כל היום מחיידקים כאילו הם מחוללי המחלות!!!
כמו שהזבובים לא יצרו את הזבל, כך החיידקים לא ייצרו את הרעילות בגוף, עיינו שם ותחכימו לדורי דורות אתם ומשפחתם - ותחיו חיים אחרים ומאושרים.

בעבר כתבתי על פרוביוטיקה אבל מחקתי את זה.
בעיקרון מי שלוקח אנטיביוקטיה (או תמיסה טבעית כאורגנו ושום) כדי להרוג את החיידקים ה"סוררים" (מעשה טיפשי במיוחד), זה מוציא את הגוף מאיזון, כי אין חיים בגופנו בלי חיידקים, הם חלק מאורח חיינו ואחראיים על פעילות גופנו, ולכן כדי ליצור איזון מחדש ממליצים על תוסף זה.
יש כאלה שתוסף זה עוזר להם ויש שלא, וגם זה תלוי בחברות, כל אחד יש לו חיידקים אחרים.
הגוף יחזור לאיזון על ידי תזונה טובה גם בלי תוספים, אבל מי שרוצה לקחת שייקח, בתקווה שאכן זה יעזור לו. דרך אגב אפשר להכין בבית לבד פרוביוטיקה.

D

Deleted 66182

אורח

כל מילה. שושנה נותנת הדרכה לתהליך הנחוץ הזה ומי שנצמד להוראותיה רואה שיפור עצום ואפילו אימוץ כאורח חיים

ישי.כ

משתמש פעיל
נראה לי ביוגורט ביתי ובחמוצים ביתיים יש תכולה גבוהה של פרוביוטיקה
אין לי מתכון מדויק
אכן יש בהם פרוביוטיקה,
אבל למי שיש דלקת או כיב קיבה החומצה שבהם רק תפריע לריפוי.

כל אחד יכול לעשות כפי המצרכים שהוא אוהב.
מצאתי לכם מתכון,

מרכיבים​

5-6 מלפפונים (או אריזה של מלפפוני מיני)
מלח - עדיף מלח הימלאיה (לפי גודל הצנצנת וכמות המלפפונים, הסבר במתכון)
מים
4-5 שיני שום
8 ענפי שמיר
2-3 עלי דפנה
2-4 זרעי ציפורן
1-2 פלפל חריף
חופן קטן של פלפל שחור שלם
(או כל תבלין לטעמכם. מלבד המלח, כל התבלינים הנ"ל אינם חובה אך מוסיפים מאוד לטעם של המלפפונים, שחקו איתם לפי טעמכם האישי)

הוראות הכנה​

1. קחו צנצנת נקייה,
  2. לסדר את המלפפונים בצנצנת, עדיף לבחור את הדקים וה"יבשים יותר" וכך הם ישארו קרנצ'ים בסוף התהליך.
  3. להוסיף את התבלינים שבחרתם.
  4. להכין תמיסת מים עם מלח. על כל כוס וחצי מים, 2 כפיות שטוחות מלח (שימו לב: אני השתמשתי במלח הימלאיה שהוא פחות מלוח ממלח שולחן רגיל, אז אם אתם משתמשים במלח רגיל שימו פחות). לערבב עד שכל המלח נמס. כמות התמיסה תלויה בגודל הצנצנת וכמות המלפפונים. המשחק הוא שלכם.
  5. למלא את הצנצנת במים עד שכל המלפפונים מכוסים ולסגור עם מכסה.
  6. להניח את הצנצנת בארון. אם אין אפשרות, אפשר על השיש.
  7. יש לחכות 5-7 ימים עד שהירקות יהיו מוכנים. אפשר לפתוח את הצנצנת פעם או פעמיים רק כדי לשחרר מעט את הגז שהצטבר ולסגור שוב.
  8. תהליך התסיסה בעיצומו. לאחר מספר ימים, כשתפתחו את הצנצנת, עליכם לראות בועות על פני השטח ועוד מלא בועות שעולות ממעמקי הצנצנת. זה אומר שהצלחתם בגדול! אחרי הפתיחה עדיף לשמור במקרר. בתאבון!

טיפים נוספים​

• בפעם הבאה שתחליטו להכין חמוצים, לא משנה באיזה ירק תבחרו, אתם יכולים להשתמש בחלק מהנוזלים מהצנצנת הקודמת. גם הנוזלים עשירים בפרוביוטיקה. זה יקצר את תהליך התסיסה של הצנצנת השנייה וכך הלאה.
  • ניתן להכין כמה צנצנות במקביל, כל עוד הצנצנת סגורה היא יכולה להישמר חודשים בארון. אין צורך לפתוח את כולם אחרי 7 ימים.

מדיה ואתרים

בניה , עריכה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קרוב משפחה בחור צעיר עם הילקובקטור.
כרגע הוא כמה ימים בהתקף נוראי הוא לא מתפקד בכלל כאבי בטן איומים בחילות והקאות על כל דבר שנכנס לפה.
מרגיש ממש נורא.
מכירים אולי משהו אפילו עזרה ראשונה להקל.
אולי איזה מטפל טבעי (מאזור המרכז) משהו שיש לו הצלחה בנושא.
או איזה תרופה או פתרון אחר שיכול להקל?
וגם להמשך איך להפטר מזה?
הוא לקח כבר אנטיביוטיקה שלא עזרה..
מה כן יכול לעזור? במיידי ולהמשך?

תמיד הילקובקטור זה סבל כ"כ נוראי? או שיתכן וזה החמיר למשהו אחר? או שזה בכלל ממשהו אחר?
אחרי הרבה בדיקות שעשה מצאו רק את החיידק הזה.
וזה סבל עצום.

תודה לכל העוזרים והמסייעים.
שימו לב - חשוב להדגיש
הפרוגיסטים מקסימים באמת
אבל הם ברובם לא רופאים - יש עצות שאם תלכו עליהם אתם יכולים רק להזיק
או לגרום חלילה לבעיה נוספת !
יש דברים שלא בריאים / מסוכנים .
או עצות שהן הגזמה ויכולות לגרום או להגדלת הבעיה או חלילה לבעיות נוספות ,
לכן כדאי תמיד להיוועץ בנוסף עם רופא מוסמך ולשאול האם הדבר הספציפי יכול להזיק - אם לא יועיל לא יזיק (אבל תוודאו שלא יזיק)
בברכת רפואה שלמה והחלמה מהירה
(אולי תעלו את השם לתפילה? )

זה מה שאני ראיתי - https://www.medico.co.il/guides/הליקובקטר-פילורי/#טיפול

נערך לאחרונה ב:
D

Deleted 66182

אורח
D

Deleted 66182

אורח
נראה לי ביוגורט ביתי ובחמוצים ביתיים יש תכולה גבוהה של פרוביוטיקה
אין לי מתכון מדויק
צריך לאכול כ-6 יוגורט ביו ביום כדי להגיע לרמה טובה של פרוביוטיקה
יותר קל לקחת 25 מיליארד בקפסולה אין בזה בעיה בריאותית, להיפך.
ואגב בגלל החומציות של החמוצים יש הרבה סובלי קנדידה שממש לא מומלץ להם מתכונים כנ"ל, כמוני למשל

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא סתם, יש אנשים שזקוקים לליווי מקצועי ובעל נסיון ולא יכולים להסתפק רק בחומר כתוב.
ויש גם חומר כתוב שיכול להזיק
לפעמים החומר הכתוב מגמד את הסיכונים האמיתים
מוסיף סיכונים אחרים שרופאים אחרים לא חוששים עליהם.
בלי להתחשב בהיסטוריה רפואית
בהתעלם מהשלכות חמורות כמו סרטן שעלול להיגרם מסיבוכים של הליקובקטור.

אולי החומר הכתוב צודק, אבל שוב, לקרוא בעירבון מוגבל, זאת רק שיטה אחת.

ישי.כ

משתמש פעיל
מחילה מכבודכם,

נכון
שיש אנשים שצריכים לווי מקצועי (וזה גם כתוב שם), אבל הלווי הוא מוגבל לזמן, וגם בדרך כלל לך נותנים לך את הכלים אך לשמור על הבריאות ולא לחלות שוב.

בתור אחד שהיה לו את החיידק והייתי אצל כמה מטפלים וכדו', שהמכנה המשותף שלהם זה לרוקן לך את הכיס (כל מיני תמיסות של מאות שקלים), והבעיה לא נפתרת כי אתה ממשיך בהרגליך הרעים.

אז כדי שלא סתם תתרוצצו ותשלמו מאות שקלים לכל מיני "בבות" (חלקם מפורסמים ברדיו), טרחתי וכתבתי לכם כיצד הגוף עובד.
החומר ששלחתי זה לא סתם חומר, זה חומר שנכתב בכובד ראש ולאחר לימוד, כדי לעזור לאנשים לשמור על בריאותם שלא יצטרכו לחפש אחר כך כל מיני מטפלים.

אלפי אנשים התרפאו ממחלות ברגע שנתו לגוף את התנאים להם הוא צריך: מנוחה, תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית וכו'.
ריפוי אמיתי זה ריפוי ללא תלות בתרופות.

לעומת זאת הכדורים רק מנציחים את המחלה, כי אתה תלוי בהם כל החיים, ובנוסף הם מזיקים לאותו איבר בהם הם פועלים.

אני לא יכול להסביר לכם את כל התורה על רגל אחת.
אם הייתם קוראים את הקבצים הייתם מדברים אחרת.

אני שולח אותם שוב למי שרוצה לשמור על חייו לאורך זמן.

קבצים מצורפים

• קובץ 1 - חומציות יתר וחיידק הליקובקטר.pdf
    KB 376.2 · צפיות: 56
  • קובץ 2 - בריאות טבעית.pdf
    KB 401.2 · צפיות: 30
  • קובץ 3 - כללים לשמירה על בריאות גופנו.pdf
    KB 286.6 · צפיות: 29
  • קובץ 4 - מדריך מעשי לאכילה נכונה.pdf
    KB 635.5 · צפיות: 39
נערך לאחרונה ב:

סטיקר

משתמש פעיל
g

עוזר למה? להרוג את החיידק? ממש גאונות !!!!!!
תקרא בקובץ (מספר 1) ששלחתי מה הסכנות בדבר, ומדוע זה לא מטפל בבעיה אלא רק מנציח אותה.
אנטיביוטקה זה לא סוכריה, אבל סכנה? מוגזם, אולי למבוגרים ןחולים
אי אפשר להכחיש עובדות, יש אנשים שיצאו מזה על ידי אנטיביוטיקה.

ישי.כ

משתמש פעיל
אנטיביוטקה זה לא סוכריה, אבל סכנה? מוגזם, אולי למבוגרים וחולים
אי אפשר להכחיש עובדות, יש אנשים שיצאו מזה על ידי אנטיביוטיקה.
"אנשים שיצאו מזה"? ממש בדיחה טובה!

כל התגובות מעין אלו, רק מראות כמה אתם "עמי ארצות" בכל מה שנוגע לתפקוד הגוף.
(זה בסדר אני גם הייתי ככה עד שה' ריחם עלי).

תקראו את קובץ מספר 1 [מומלץ מאוד גם את 2] ואז תבינו מה אני מדבר.

סטיקר

משתמש פעיל
"אנשים שיצאו מזה"? ממש בדיחה טובה!

כל התגובות מעין אלו, רק מראות כמה אתם "עמי ארצות" בכל מה שנוגע לתפקוד הגוף.
(זה בסדר אני גם הייתי ככה עד שה' ריחם עלי).

תקראו את קובץ מספר 1 [מומלץ מאוד גם את 2] ואז תבינו מה אני מדבר.
לא שאני ממליץ על אנטיביוטקה במקום תזונה, רק למי שלא מוכן לשנות תזונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה