מה זה ישיבת "אורייתא"

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה ישיבת "אורייתא" בירושלים, של הרב שמרלר?

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה מה זה?
זה ישיבה ....
כלל חסידית
ישיבה גדולה.

יוסניו

משתמש פעיל
אם אני לא טועה זה ישיבה לבחורים יותר מבוגרים
זה לא מתחיל בשיעור א' בישיבה גדולה
אבל אני לא בטוח

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוסניו;1349938:
אם אני לא טועה זה ישיבה לבחורים יותר מבוגרים
זה לא מתחיל בשיעור א' בישיבה גדולה
אבל אני לא בטוח

זה עשוי יותר לשיעור ד' ומעלה

יוסניו

משתמש פעיל
לדאבונינו יש היום הרבה ישיבות שאחרי שהבחורים מתבגרים קצת
זורקים אותם מהישיבות, ואין להם לאן ללכת
לכן בא הרב שמרלר עם רעיון לפתוח ישיבה מיוחדת לגילים אלו
זה מה שזכור לי

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ישיבת "אורייתא" באה בעצם לתת מענה לאותם בחורים מתבגרים שמעונינים להמשיך במסגרת ישיבתית רצינית,
וב"ה גורפת הצלחה גדולה מאוד, יש ביקוש עצום להתקבל שם לישיבה.

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וגם לא פשוט בכלל להתקבל לשם. יש שם עומס.
לצערי אני מכירה המון בחורים מתבגרים בישיבות חסידיות שכבר כל השיעור כמעט מאורס....
ואין להם מה לעשות, זה מענה מבורך מאוד מאוד!!!!

צילה

משתמש רשום
הישיבה ישיבה מעולה מאד קשה להתקבל כי יש סינון רציני , הישיבה עונה על הצרכים של הבחורים המתבגרים בצורה מופלאה.
שווה להילחם כדי להכנס אליה!!

איי בי מדיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש גם כולל מצוין שאני מכיר לבחורים מבוגרים! (כולל מלגות לבחורים)

מירס

משתמש חדש
אני מכיר את הישיבה הזאת מקרוב ואני אומר לכם אין דברים כאלה !ישיבה שההנהלה מקריבה את עצמה לבחורים מ-א ועד-ת בכדי להבין את זה צריך להכיר את המקום טוב טוב, באמת קשה להיכנס לישיבה אבל מי שזוכה אשריו ואשרי חלקו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה