מה זה המסנג'ר

אחד 2

משתמש צעיר
אני מתנצל מראש על הבורות.
אשמח מאד אם מישהו יוכל להעדכן אותי איך עובד ההתכתבות במסנג'ר Msn? האם זה דרך אתר? דרך מודם? דרך דוא"ל? מה בדיוק?
מצפה לתשובותיכם המחכימות.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
והאם מתאים למשתמשי 'נתיב'?

לרק אחד, מה הגודל העצום הזה?

Yossi Rozen

משתמש רשום
חברה לא שזה מפריע ההפך אני בטוח שכולם שמחים לעזור ולסייע.
אבל...יש שאלות שחיפוש בין שניה וחצי ב-גוגל יפתור את כל הבעיות...
בברכה,
יוסי.

אחד 2

משתמש צעיר
אנחנו גולשים בנתיב, אין לנו אפשרות חיפוש בגוגל, אנחנו גם לא מצליחים לפתוח את דף האתר ששגיא העלה, אנחנו מבקשים רק פירוט איך זה עובד, אולי נצליח להשיג אישור לכך מחב' 'נתיב', תודה.

artist

משתמש רשום
למשתמשי "נתיב"
Windows Live Messenger (לשעבר MSN Messenger) היא תוכנת מסרים מידיים עבור חלונות מבית מיקרוסופט, שדרכה אפשר לנהל שיחות עם אדם אחר בעזרת האינטרנט. בנוסף לשיחות הצ'אט שניתן לבצע בתוכנה, ניתן גם לבצע שיחות שמע עם מיקרופון ושיחות וידאו עם מצלמת אינטרנט. דרך התוכנה אפשר לשחק במשחקים כגון דמקה ואיקס עיגול. כמו כן ניתן לשלוח רגשונים, קריצות והודעות קול קצרות, לכתוב מסרים על ידי העכבר בלבד ולשוחח עם מספר אנשים בשיחת ועידה.
במסנג'ר, כמו גם במתחרותיה, יאהו מסנג'ר ו-AIM, ובניגוד ל-ICQ, מזוהים המשתמשים על־פי כתובת דואר אלקטרוני, ולא ע"פ מספר סידורי.

אחד 2

משתמש צעיר
כל הכבוד

כל הכבוד לארטיסט!!!

אני מודה לך על ההסבר הנפלא, על צירוף כל הקישורים הרלוונטים, על היחס ההוגן, ועל הזמן שפינת במיוחד עבורנו.

יש הרבה אנשים בעולם
כמוך יש... רק אחד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה