דרוש מידע מה הצפי לפתיחת המעונות?

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
כשכל המוסדות פתחו תוך העלמת עין מצד העיריה היחידים שהעדיפו לעשות ראש קטן היו המעונות.
פשוט כי היה להם יותר ריוחי להישאר סגורים.
ברור
כי מוסדות חינוך עובדים מאידאולוגיה והכוונה רבנית
ומעונות יום זה עסק לכל דבר
כמו שאת לא יכולה להכריח חנות לפתוח כי את צריכה עכשיו משהו משם

משתמש סופר מקצוען
לענות לך עוד פעם על כל הסעיפים?
ביטוח לאומי רוב העסקים לא משלמים בתקופת הקורונה עובדים בחל"ת כיון שעוד לא הגיעו להסדר מול ביטוח לאומי.
ביטוחים ג"כ לא מפרישים בחל"ת.
איזה ניקיון אם המעון סגור?????
והנה לך עוד הוכחה ממנהלת מעון (לשעבר?) שטוענת כמוני. והיא מכירה את ההוצאות קצת יותר טוב ממני.
אז מה אם הם הרויחו ? אסור להם ??
בשביל מה הם פתחו את המעון?

חחח

משתמש סופר מקצוען
ברור
כי מוסדות חינוך עובדים מאידאולוגיה והכוונה רבנית
ומעונות יום זה עסק לכל דבר
כמו שאת לא יכולה להכריח חנות לפתוח כי את צריכה עכשיו משהו משם
אז מה אם הם הרויחו ? אסור להם ??
בשביל מה הם פתחו את המעון?
אף אחד לא דיבר על רווח בזמן רגיל.
בעת מצוקה. כשכל העובדים משתדלים לתת מעצמם בשביל המאמץ המדיני המשותף והם מנצלים כל פינה אפשרית כדי להגיע למקסימום רווח גם אם בדרך הם דורסים מאות הורים וזה פשוט לא מעניין אותם.
אין מילה אחרת חוץ מגועל נפש.

0520

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן.
למעלה מ-10 שנים (לא נכתוב כמה בדיוק)
עוד לא היתה ברוך השם שנה שלא היה לי ילד או 2 במעון.
גם כעת יש ברוך השם.

הם לא היו אמורים לתת לך מעון -
נתנו להם את האופציה אם הם רוצים לתת לך מעון
אישרו להם בתנאים גרעוניים למקרה שהם מאד רוצים.

פייר?
למרות שיש לי ילד במעון והיה לי קשה מאד למצוא לו סידור תואם גיל -
הבנתי למה המעון לא מוכן להפסיד עלי אם לא מחייבים אותו.

בדיוק כמו שכשיש לחץ בעבודה אני נשארת שעות נוספות רק אם מאשרים לי על זה תוספת שכר.....

אוקי,
אז מצאת לו סידור
אני לא, וכשכן מצאתי לכולם-
שילמתי הרבה הרבה יותר מאשר מה שהייתי אמורה לשלם למעונות
התפוקה שלי ירדה פלאים
כנ"ל הסבלנות לילדים, כוחות נפש אדירים לספק את הצרכים שלהם תוך כדי עבודה
ותוך כדי עבודה - לתת את מקסימום התפוקה והיחס בלי לענות לטלפונים או להסביר איך מכינים מטרנה.

אין לי עניין להתקטנן, ואם זה היה אלפית אחת או יותר הייתי שותקת
הבעיה כשזה מגיע לסכומים ענקיים
(על החודש של החגים, שהחליטו על גבייה של שלושים אחוז.
ובחודש הנוכחי לדוגמא שילמתי 240% מהסכום שמשלמת כרגיל והורדתי הרבה שעות בעבודה,
כשכל שעה שווה הרבה מאוד)

בהצלחה לך,
תרוויחי הרבה, תעבדי בתנאים נוחים, תמצאי סידור לכל הילדים
ותביני שיש גם אנשים שעובדים בתנאים שונים משלך, וחשוב להם כל שקל בתקופה שההכנסה נפגעה משמעותית
ומעצבן אותם אנשים שמנסים לנצל את ההורים כמה שיותר

נערך לאחרונה ב:

ot!

משתמש מקצוען
חד משמעית לא נכון.
באיזורים כתומים בהירים בעלי התחסנות גבוהה הפתיחה זהה לאלו שבאיזורים הצהובים והירוקים = פתיחה גם של מעונות וללא קפסולות במעונות גנים וכיתות א-ד.

אפילו אחד האיזורים בבני ברק שנפתח אינו צהוב אלא כתום בהיר - ולכן נפתחו בו המעונות "על מלא".

אילו היו מתייחסים לבני ברק כגוש כולה היתה כתומה בהירה ונפתחת. כמו מודיעין עילית שציונה היה גבוה משל בני ברק.
כשחילקו - לא היו מרוויחים - רק מפסידים.
לעניות דעתי לא סתרת את דברי
אלו שתי ענינים שונים
היא שאלה למה יש אזורים בהם פתוחים גנים ומעונות עדיין לא ועניתי לה על אזורים כתומים (לא כתבתי בהירים) שבהם זו ההנחיה

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לידיעת כל ההורים!
כל הגביות מההורים בעת הסגרים-היו גביות לא חוקיות.
יש בעיה של אכיפה בנושא מטעם משרד העבודה.
ממליצה לכם להגיע עד ליועץ המשפטי (אין לי פרטי התקשרות) (תפעילו חכי"ם שאתם מכירות)
בבדיקה מול המשרד הם אמרו שבדקו את המעונות הגדולים 'אמונה' ועוד
ולא הייתה גביה מההורים. (לצערינו רק מהמגזר החרדי גבו מההורים)
כאשר נתנו להם מעונות שכן גבו, הם עבדו באופן ישיר מול המעונות, שיחזירו את הכסף.
בהצלחה

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המוסדות בקהילה שלי היו סגורים בכל תקופת הסגר.
ואני מדברת נטו על הימים שבסוף הסגר שכל המוסדות בעירי נפתחו חוץ מהמעונות שהעדיפו לעשות ראש קטן ע"ח ההורים.
בית הספר אצלינו עדיין סגור וגם הגן.
מוסדות רשמיים עירוניים לא פתחו יום קודם שהותר להם.

קצרה

משתמש מקצוען
אוקי,
אז מצאת לו סידור
אני לא, וכשכן מצאתי לכולם-
שילמתי הרבה הרבה יותר מאשר מה שהייתי אמורה לשלם למעונות
התפוקה שלי ירדה פלאים
כנ"ל הסבלנות לילדים, כוחות נפש אדירים לספק את הצרכים שלהם תוך כדי עבודה
ותוך כדי עבודה - לתת את מקסימום התפוקה והיחס בלי לענות לטלפונים או להסביר איך מכינים מטרנה.

אין לי עניין להתקטנן, ואם זה היה אלפית אחת או יותר הייתי שותקת
הבעיה כשזה מגיע לסכומים ענקיים
(על החודש של החגים, שהחליטו על גבייה של שלושים אחוז.
ובחודש הנוכחי לדוגמא שילמתי 240% מהסכום שמשלמת כרגיל והורדתי הרבה שעות בעבודה,
כשכל שעה שווה הרבה מאוד)

בהצלחה לך,
תרוויחי הרבה, תעבדי בתנאים נוחים, תמצאי סידור לכל הילדים
ותביני שיש גם אנשים שעובדים בתנאים שונים משלך, וחשוב להם כל שקל בתקופה שההכנסה נפגעה משמעותית
ומעצבן אותם אנשים שמנסים לנצל את ההורים כמה שיותר

מנין לך בבטחה כזו גדולה שאני מרוויחה הרבה , שעבדתי בתנאים נוחים ומצאתי סידור זול לכל הילדים?? (אצלי היו מצבים הזויים גם יותר ממה שאת מתארת... ופעם כשמישהו טרח לכתוב איך למנף את המצב ולהיות הורים עם אורך רוח ושאר רוח אפילו עליתי פה על בריקדות--)
זה שאני כועסת על הגוף הנכון קרי : הממשלה ומשרד העבודה והרווחה
במקום לכעוס על מנהל המעון שהוא הבורג הקטן שבדיוק כמוני דאג לכל שקל שלו ...??

אני לא שייכת לאנשים שחושבים שאם מנהל המעון מרוויח יותר ממני הוא אמור להתחלק איתי ברווחיו או לפתוח את המעון באופן גרעוני .
אני גם לא רואה באיזו קונסטלציה מנהל המעון חייב להסתכן באיבוד פרנסתו וסגירת המעון ואולי בעוד איזה רישום פלילי על הפרת חוק - רק כי יש תלמודי תורה או גנים שבהכוונת גדולים / הוראה שקטה של נבחרי ציבור - מוכנים להסתכן בנ"ל.

אני כועסת מאד על החלטות הממשלה. על החלטות משרד העבודה והרווחה. על כל הנציגים שלחמו למען חדרי הכושר ולא ענין אותם ילדי הערים האדומות.
לא על המקל. על היד שאוחזת אותו.

לא רואה איך מנהלת המעון אמורה להפסיד בשבילי.
ההבדל הגדול ביני לבינך (מהשערה) הוא כפי הנראה שהמעון שלך שייך לאיזה רשת - ויש לנו נטיה לראות במנהלי רשת אנשים מבוססים שיושבים "טוב" ומה אכפת להם מאיתנו -
ומתאים לך לדרוש מהנהלת הרשת - להפסיד עבורך כסף.
והבעלות של המעון שלי היא אשה פרטית שבעלה אברך ועובדת קשה לפרנסתה ב-10 אצבעות. ככה שמוזר לי משום מה לדרוש ממנה להפסיד כסף כדי שאני לא אפסיד או לחילופין לכעוס למה היא לא עוברת על החוק ומסתכנת.

קצרה

משתמש מקצוען
לענות לך עוד פעם על כל הסעיפים?
ביטוח לאומי רוב העסקים לא משלמים בתקופת הקורונה עובדים בחל"ת כיון שעוד לא הגיעו להסדר מול ביטוח לאומי.
ביטוחים ג"כ לא מפרישים בחל"ת.
איזה ניקיון אם המעון סגור?????
והנה לך עוד הוכחה ממנהלת מעון (לשעבר?) שטוענת כמוני. והיא מכירה את ההוצאות קצת יותר טוב ממני.

שאלתי את מנהלת המעון שלי היום בבוקר למען הספורט על 2 נקודות:
ביטוח לאומי עבור העובדות היא היתה חייבת להפריש עבור עובדות בחל"ת.
ביטוחים (ביטוח מבנה , ביטוח תלמידים , ביטוח צד ג') - מי שמפסיק את הביטוח - מאבד את הרצף ואת הפוליסה. רק לביטוח פנסיוני של העובדים הובטח בחוק הקורונה - שמירת רצף ביטוחי גם כשלא ישלמו.

אני מניחה שמעולם לא היה לך נכס ריק אם את לא יודעת שכדי לשמור על מצב תקין - חייבים ניקיון שבועי. אחרת זה לא רק לכלוך מצטבר אלא נזקים.
כל מוסדות החינוך החזיקו צוותי ניקיון שבועיים. גם הסייעות בגנים חויבו לנקות את הגן פעם בשבוע גם בסגר.

למיטב ידיעתי המצוטטת שלך היתה מנהלת מעון שכירה. ולא בעלת מעון. הבדל משמעותי מבחינת ידיעת הרווחים וההוצאות של הבעלים.

נ.ב
כל הדיון הזה כמובן לא קשור לזה שהם לא היו אמורים להפר איזה חוק. בין אם הם הרוויחו יותר מהמצב כדברייך ובין אם הרוויחו פחות או יותר כרגיל כדברי - לא רואה איך הם אמורים להפר את החוק ולהסתכן בסגירה סופית של המעון שגם אתם תנזקו ממנה - ולמה כולכם כועסים עליהם במקום על היד מלמעלה ....

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
המוסדות בקהילה שלי היו סגורים בכל תקופת הסגר.
ואני מדברת נטו על הימים שבסוף הסגר שכל המוסדות בעירי נפתחו חוץ מהמעונות שהעדיפו לעשות ראש קטן ע"ח ההורים.

מי שלא עובר על החוק בפומבי כי אין לו שום גב ולא מוכן להסתכן באיבוד מושלם של פרנסתו - הוא "עושה ראש קטן"?!?
כי יש אחר שפתח בקריצה של הגופים מעליו..?!

משתמש סופר מקצוען
אף אחד לא דיבר על רווח בזמן רגיל.
בעת מצוקה. כשכל העובדים משתדלים לתת מעצמם בשביל המאמץ המדיני המשותף והם מנצלים כל פינה אפשרית כדי להגיע למקסימום רווח גם אם בדרך הם דורסים מאות הורים וזה פשוט לא מעניין אותם.
אין מילה אחרת חוץ מגועל נפש.
איפה הם דרסו מאות הורים בזה שהם לא רצו לעבור על החוק?

ראובן 23

משתמש מקצוען
מישהו יודע אם יש מעונות ביום ראשון בקריית הרצוג

ראובן 23

משתמש מקצוען
כי חזרנו להיות אזור כתום שהגנים בו סגורים לפי מפת הרמזור

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כי חזרנו להיות אזור כתום שהגנים בו סגורים לפי מפת הרמזור
לנו מהמעון הודיעו שיעדכנו ביום ראשון, זה פשוט לא הגיוני אנחנו האחרונים שנפתחנו והראשונים להיסגר שוב, למה מחלקים את בני ברק לחלקים היא קטנה, אם היא תהיה כולה יחד היא תהיה צהובה, די שמישהו יעשה משהו, אנחנו לא יכולים יותר, נראה שאת אף אחד זה לא מעניין....

אני וביתי

משתמש מקצוען
לנו מהמעון הודיעו שיעדכנו ביום ראשון, זה פשוט לא הגיוני אנחנו האחרונים שנפתחנו והראשונים להיסגר שוב, למה מחלקים את בני ברק לחלקים היא קטנה, אם היא תהיה כולה יחד היא תהיה צהובה, די שמישהו יעשה משהו, אנחנו לא יכולים יותר, נראה שאת אף אחד זה לא מעניין....
כולה יחד כתומה! יש עלייה בתחלואה! פרדס כץ בגל השני הייתה הראשונה להיפתח כי חילקו אותה מבני ברק ואני זוכר את אשכולות האפלייה למה רק את ירושלים מחלקים לשכונות אבל עכשיו רוצים לצרף הכל ביחד :rolleyes:

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כולה יחד כתומה! יש עלייה בתחלואה! פרדס כץ בגל השני הייתה הראשונה להיפתח כי חילקו אותה מבני ברק ואני זוכר את אשכולות האפלייה למה רק את ירושלים מחלקים לשכונות אבל עכשיו רוצים לצרף הכל ביחד :rolleyes:
במפה של פיקוד העורף ראיתי שרק פרדס כץ כתומה שאר העיר צהובה, אולי זה לא מעודכן...

אני וביתי

משתמש מקצוען
במפה של פיקוד העורף ראיתי שרק פרדס כץ כתומה שאר העיר צהובה, אולי זה לא מעודכן...
זה לפי הרמזור שנקבע בפעם האחרונה המגמה כרגע היא כלפי מעלה בקצב שעכשיו בני ברק נמצאת שבוע הבא העיר כתומה.
1614937223672.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה