דרוש מידע מה הפת שחרית שלכן?

שוקולית:)

משתמש מקצוען
כידוע שיש חשיבות רבה לפת שחרית ולתזונה שנכנסת אל הגוף על הבוקר,
מנסיון, הזמן הלחוץ הזה לא מאפשר הרבה אבל בכל אופן-
מה אתן נותנות לילדים לאכול / לשתות על הבוקר לפני שהם יוצאים למוסדות הלימוד?
ומה אתן מספיקות להכניס לפה לפני היציאה המהירה לעבודה?

• תודה
Reactions: ו8

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
קודם כל, הכי חשוב בעיניי, זה לגוון!! שילד לא יהיה מקובע על מאכל אחד.
אז זה ביסקוויטים/קרקרים/תמרים/בייגלה/פריכיות/עוגיות/חטיף בריאות, לפעמים מוסיפה קצת חמוציות בשקית.

ולעצמי- פריכיה עם גבינה/ ברנפלקס / קרקר.

גדולה מהחיים

משתמש מקצוען
אגב,
אני מכינה מהערב - את הסנדווצים, השקיות עם המלפפון/תמרים וגם את השקית של הבוקר.
נכון שזה בדיוק דקה לשים 4 ביסקויטים בשקית, אבל בבוקר כל דקה קריטית.
וככה גם בעלי יודע שרק צריך להביא לילדים ת'שקית מהשיש (אחרת זה אתגר קוגנטיבי גבוה מדיי לשעת בוקר: מה לשים בשקית?)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
פיצפוצי אורז ללא סוכר
ברנפלקס ללא סוכר
קורנפלקס של קלוגס
ועוד...
סליחה שאני אומרת, אבל ברנפלקס ללא סוכר הוא לא בריא.. רק תסתכלי על רשימת הרכיבים שהוא מכיל, תגגלי על חלק מהם ותביני למה מקומו רחוק מאד ממדף ה"בריאים"

לגביי הסיפור עצוב.. מכניסה אולי ופל עד הצהרים במקרה הטוב.
הילדים מקבלים כל פעם משהו אחר, ופל, ביסויטים, רוגלה

תראו איך אנחנו דואגות לילדים יותר מלעצמנו :)

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה שאני אומרת, אבל ברנפלקס ללא סוכר הוא לא בריא..
הילדים מקבלים כל פעם משהו אחר, ופל, ביסויטים, רוגלה

תראו איך אנחנו דואגות לילדים יותר מלעצמנו :)
נראה לי שברנפלקס ללא סוכר בריא יותר מופל-ביסקויט-רוגל'ה ;)

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תפוח או בננה
זה פרות "משביעים"
ממש טובים על הבוקר
מדי פעם אני אופה עוגיות ואז יש עוגיות
ולעיתים רחוקות ביסקוויט (שלא יהיה מקופח...)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה לי שברנפלקס ללא סוכר בריא יותר מופל-ביסקויט-רוגל'ה ;)
לא.
מעדיפה שהילדים שלי יאכלו קצת סוכר לבן מזוקק ולא מלטיטול ושאר עבמ"ים במקרה הטוב. (אספרטיים/נאוטיים בפחות טוב)
היתה תקופה שהתעמקתי מאד בתחום, וגיליתי שאין אף ממתיק שנחשב בטוח. על סוכרלוז יש מחלוקת, אבל כל השאר בטוח גרועים מאד.
עדיין לא מצאתי שכתוב "ללא סוכר" ופשוט לא היה סוכר. בד"כ מדובר במכבסת מילים, שמשמעותה האמיתית היא "יש כאן ימבה חומרים כימיים שונים ומשונים, שלעולם לא היית מתקרבת אליהם אלמלא היו במעטפת תמימה ויפה של ופל/ עוגיות/ ברנפלקס/ פיצפוצי אורז /פתיתי גן עדן"

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא.
מעדיפה שהילדים שלי יאכלו קצת סוכר לבן מזוקק ולא מלטיטול ושאר עבמ"ים במקרה הטוב. (אספרטיים/נאוטיים בפחות טוב)
היתה תקופה שהתעמקתי מאד בתחום, וגיליתי שאין אף ממתיק שנחשב בטוח. על סוכרלוז יש מחלוקת, אבל כל השאר בטוח גרועים מאד.
עדיין לא מצאתי שכתוב "ללא סוכר" ופשוט לא היה סוכר. בד"כ מדובר במכבסת מילים, שמשמעותה האמיתית היא "יש כאן ימבה חומרים כימיים שונים ומשונים, שלעולם לא היית מתקרבת אליהם אלמלא היו במעטפת תמימה ויפה של ופל/ עוגיות/ ברנפלקס/ פיצפוצי אורז /פתיתי גן עדן"
החכמתי. תודה!

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לילדים- בסקוויטים/ ופלים/ קורנפלקס/ פריכיות/ בייגלה/ תפוח/ בננה/ איגלו ובר"ח ובימים מיוחדים תוספת של משהו מתוק,
לעצמי- ארוחה כיד המלך!!! מהבוקר ועד הצהרים אני ראשית שותה כ- 6 כוסות מים (לא ברצף, במרווחים של 2 כוסות, ואוכל- יוגורט פרות 0%, סנדוויץ טעים מקמח מלא, מלא ירקות, ותפוח בארוחת ביניים,
אז הנה- אני דואגת גם לעצמי....

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לבן שלי בקבוקון יוגורט ביו ודובונים של אלטמן (ויטמין סי ופרביוטיקה)
שמתי לב שאם אני מוסיפה פחמימה הסנדויץ חוזר בשלמותו.
לי, מים בלבד (אוכלת סנדויץ בעבודה)
ואם קמתי ממש רעבה זה חטיף קוקומן.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אני נותת לבת שלי (בת שנה וחודשיים) בקבוק תה ועוגיה/קרקרים/פריכית וכד' בשעה 7:30-7:45 וב 9 היא כבר אוכלת ארוחת בוקר במשפחתון
אני נס קפה ומשהו ליד (חובה!) בסביבות 8:30 וארוחת בוקר רק בסביבות 10:00-11:00

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אצלי אם אני מביאה שוקו לילדה בבוקר-אבוד על הארוחת בוקר במעון.
ועליתי על הרעיון רק אחרי המון זמן בשנה שעברה שהחזירה סנדויצים כמעט מלאים הביתה מהגנון.
אצלי שותה תרכיז תפוחים בבית(וגם רק באיומים-למה מה נורא לשתות כ"כ-מים שונאת בכלל)
ובמעון הם כבר אוכלים ב08:30 ארוחת בוקר
אני-כוס קפה ושאריות עוגה שנשארת משבת...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלי אם אני מביאה שוקו לילדה בבוקר-אבוד על הארוחת בוקר במעון.
ועליתי על הרעיון רק אחרי המון זמן בשנה שעברה שהחזירה סנדויצים כמעט מלאים הביתה מהגנון.
אצלי שותה תרכיז תפוחים בבית(וגם רק באיומים-למה מה נורא לשתות כ"כ-מים שונאת בכלל)
ובמעון הם כבר אוכלים ב08:30 ארוחת בוקר
אני-כוס קפה ושאריות עוגה שנשארת משבת...

מזל שעליי אף אחד לא מאיים לשתות על הבוקר, אחרת הייתי נחנקת או מקיאה.
לא כולם מסוגלים ברגע שקמים להכניס אוכל או שתיה לפה. למה להכריח? תקשיבי לגוף שלה, תתני לה כשהיא רוצה, לא כשלך נראה שחייבים. אם כבר בשמונה וחצי היא אוכלת ארוחת בוקר, אז מה בוער לך שהיא תשתה לפני כן?

אסתי וויס

משתמש צעיר
יש הבדל בין ילדים שאוכלים במשפחתון /מעון שם אוכלים מוקדם בסביבות 9
לילידים גדולים יותר כמו בגן,ביה"ס ששם באמת אוכלים מאוחר וחשוב שיאכלו משה וקודם כמו ביסקויט וכו'
אני מנשנשת על הבוקר קצת ביסקויטים או קרקר, ביגלה בזמן שאני מארגנת את האוכל לילדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה