דרוש מידע מה הכשרות של חומוס אליהו סניף נתניה?

chani2006

משתמש מקצוען
בס"ד

האם זה מקום שאנ"ש סומכים עליו ואוכלים שם?
אודה למידע ממקומיים או מתמצאים.

הקומפיוטר

משתמש רשום
בכללי יש איזה שמועה שאפשר לאכול בכל הסניפים, כי הם מחוייבים לחומרים אחידים. אני בדקתי סניף אחד (באיזור בית שאן?) והמשגיח עצמו אמר לי שאם אני מקפיד על מהדרין אין לי מה לחפש שם. כמו"כ שמעתי בשם הר' זריצקי שאסור לסמוך ע"ז. לגבי הסניף בנתניה צריך לבדוק לגופו.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בכללי יש איזה שמועה שאפשר לאכול בכל הסניפים, כי הם מחוייבים לחומרים אחידים. אני בדקתי סניף אחד (באיזור בית שאן?) והמשגיח עצמו אמר לי שאם אני מקפיד על מהדרין אין לי מה לחפש שם. כמו"כ שמעתי בשם הר' זריצקי שאסור לסמוך ע"ז. לגבי הסניף בנתניה צריך לבדוק לגופו.
הבעיה בירק
ונתניה זה רבנות נתניה מהדרין

הקומפיוטר

משתמש רשום
ירקות עלים יש הבדל בין הסניפים,
מבין?
אחרת אתה צריך להסביר למה המשגיח אמר לך לא לאכול..
אני לא יודע (בזמנו הוא פירט את הבעיות) אבל איך אדע שהמחוייבות שלהם לחומרים אחידים פותרת את הבעיה בחומוס עצמו. אולי גם שם יש הכשרים שונים כמו בירק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה