קורונה מה הטעם בבדיקה סורולוגית?

אילה מינה

משתמש מקצוען
נראה שמכבי מבצעים מחקר על בני בית של חולים. אולי מנסים לגלות את אחוז ההדבקה האמיתי בתנאים של מגורים משותפים.
לא מבינה מה הבעיה בלהיבדק? מפחדים מהדקירה? אין פה שום סיכון או כאב ויש הרבה מה להרוויח, כמו שכתבו פה, המצפון יותר חשוב מהחוק והייתי מאוד שמחה לדעת שאני או הילדים כבר לא מסתכנים ולא מסכנים אחרים.
אדרבה, תנצלו את ההזדמנות גם לבדיקות דם כלליות שמומלץ מאוד לכל אדם לעשות ובשגרה לא מגיעים לזה.
זה תינוקות, אני בהחלט לא נלהבת לדקור אותן
שנתיים, ארבע וחצי שנה

דבורה ק

משתמש פעיל
מה המקור לזה שבמאוחדת רק מעל 80 AU/ML נחשב לחיובי? שמועות או משהו מוסמך?
בהדסה זה 15 בטוח חיובי, ו 12-15 זה ספק.
שמעתי מכלי שני על אחד שעשה בדיקה במאוחדת ויצא שלילי, עשה גם באסף הרופא ויצא חיובי , וזה ההסבר שקיבל ממאוחדת...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אוווווף

חליתי בודאות אבל לא נבדקתי, אז לא מגיע לנו?
אגב
אם לא נבדקת אז אי אפשר לומר ''חליתי בוודאות''.
יש עשרות מדומיינים שחושבים שחלו (כולל גם כאלו שהיה להם איבוד טעם וריח - שזה תסמין גם של צינון קשה) ואפילו עשו בידקה ביתית, ופתאום נדבקו או שעשו סרולוגי והיו שליליים

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שמעתי מכלי שני על אחד שעשה בדיקה במאוחדת ויצא שלילי, עשה גם באסף הרופא ויצא חיובי , וזה ההסבר שקיבל ממאוחדת...

מה אומרת התוצאה הזו ? זה נעשה בהדסה ר"ג
1608755113649.png

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אגב
אם לא נבדקת אז אי אפשר לומר ''חליתי בוודאות''.
יש עשרות מדומיינים שחושבים שחלו (כולל גם כאלו שהיה להם איבוד טעם וריח - שזה תסמין גם של צינון קשה) ואפילו עשו בידקה ביתית, ופתאום נדבקו או שעשו סרולוגי והיו שליליים
תסמין של צינון קשה אבל כשהוא בא ללא שום צינון באמצע הקייץ אחרי שהיתי לראשונה במקום הומה פלוס כאבי שרירים ו3 מכרות שנפגשתי איתן בין לביין חלו עד מלונית...

משה10

משתמש פעיל
ומה אם יצאתי שיש לי נוגדנים, אני יכול להידבק שוב במוטציות החדשות למיניהן?
א"כ צריך להישמר רגיל. מישהו יודע?

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
קשה לי להתאפק. לא מגיע פרס על הימנעות מבדיקת קורונה בכלל לא!
המנעות זו מילה חמורה.
כשהתחילו התסמינים היה אצלינו מוקד בדיקות המוני, ממש לא ששתי ללכת לשם-היה די ברור לי שחליתי.
על מנת לצאת מהבידוד היתי צריכה לחכות 10 יום אחרי סיום התסמינים וכך עשיתי.
להזמין מדא לבדוק אותי? לשם מה? זה גם ככה היה בתקופת סגר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה