דרוש מידע מה ההגיון הכלכלי בחנויות הפיצוחים?

מצב
הנושא נעול.

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני פעם עבדתי עם ספק של חנות פיצוחים....הרווח הוא יותר מ100% המחיר מהספק הוא אפסי לעומת כמה שמוכרים ללקוחות....

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
קחו בחשבון שהרבה פעמים סעיף עובדים לא משחק...
הרבה פעמים זה במודל משפחתי,
שחנות שייכת לאבא שקיבל מהסבא וכו' שכל בניו עובדים שם....

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אני פעם עבדתי עם ספק של חנות פיצוחים....הרווח הוא יותר מ100% המחיר מהספק הוא אפסי לעומת כמה שמוכרים ללקוחות....

זה נכון ! מידיעה אני אומר לך שעל כל הג'לי והסוכריות והשוקולדים במשקל וכו' מרוויחים לא פחות מ 100% !
ולפעמים גם יותר מזה !
ברוכים הבאים למועדון, רוב מוכרי המזון מרויחים על חומרי הגלם יותר מ100% (כמובן לפני הוצאות נוספות של העסק).

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נראה לי אחד הדברים הכי יעילים בפיצוחים זה האחסון
כמה מקום זה תופס?
לא ים של סחורה תפוחה וענקית (כמו הכל בשקל ומוצרי יצירה)
אלא שקים שאיפה שתשים אותם הם יהנו..
בנוסף, תראו את הכמויות שהולכות שם והתחלופה
בהשוואה לביגוד למשל או דברים מהסוג הזה.
לא יודעת מה אחוזי הרווח
אבל כמעט לא יצא לי לראות חנות פיצוחים ריקה...
וגם קניה של 15-20 ש"ח כל 2 דקות זה רווח נחמד..

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מעניין למה הרשתות הגדולות לא ״בולעות״ את כל חנויות הפיצוחים
במחירי כסאח .
הרבה פעמים זה במודל משפחתי,
שחנות שייכת לאבא שקיבל מהסבא וכו'
זו הסיבה
רוב האנשים אוהבים לקנות בחנויות/רשתות שהם גדלו עליהם

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא הגיוני, א"כ למה עדיין לא קם האחד שהחליט לשבור את השוק ולמשוך אליו את רוב הקהל של השוק, נגיד בגאולה, אם אתה שובר את השוק אתה יכול לרכז אליך לקוחות של יותר מ 10 חנויות פיצוחים

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
זה לא הגיוני, א"כ למה עדיין לא קם האחד שהחליט לשבור את השוק ולמשוך אליו את רוב הקהל של השוק, נגיד בגאולה, אם אתה שובר את השוק אתה יכול לרכז אליך לקוחות של יותר מ 10 חנויות פיצוחים
רוב האנשים אוהבים לקנות בחנויות/רשתות שהם גדלו עליהם

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@יודיתתתתתתת אז למה בכלל פותחים חנויות חדשות, ואיך יש להם קונים?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בדברים האלו אין על הטעם הביתי והכמויות היחסית קטנות...
מי שמכין יותר מידי לדעתי פחות שם לב (תרתי משמע;)),
ומרגישים א"ז בטעם בפריכות וכו'...
בכאלו מוצרים צריך להשקיע את הנשמה כדי שיצא לך משהו טוב...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
העניין הוא שלכל חנות יש מעגל קונים יחסית קבוע פלוס קונים חד"פ ולדעתי רוב הקונים הקבועים לא יקנו במקום אחר בדיוק כמו שעכשיו הם מגיעים לחנות ספציפית למרות שיש עוד חנויות.

הודיה 482

משתמש מקצוען
הריח.
הריח של הפוקפורן. הריח של התבלינים(בדרך כלל מוכרים שם גם תבילינים) הריח של הפיצוחים הקלוייים.
ולגבי הפוקפורן גם מי שלא אוהב מתגרה מהריח ;)

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
נניח מחר בבוקר אני מחליט לשבור את השוק
כולם יגידו שהפיצוחים שלי לא טריים
נכון?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה