דרוש מידע מה ההבדל בין 5 יח"ל במתמטיקה, למבחן 'חוץ'?

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ברמת הקושי?
(עשיתי חלק ג' ב'חוץ', ורוצה להשלים לרמת 5 יחידות. מעוניינת לדעת עד כמה זה קשה)
תודה.

נערך לאחרונה ב:

מ. ק.

משתמש מקצוען
בין 2 ל3 יחידות מקסימום
אני לומדת הוראת מתמטיקה.
ועשיתי חוצים. אני גם בררתי קודם לכמה זה מקביל, וגם רואה את ההבדל ברמה בינינו לבין בנות שעשו 3 יחידות לכאלו שעשו 4 יחדות.
מה שלא בדקתי זה על המרה של חוצים לבגרויות, ויכול להיות שיש אפשרות להמיר את החוץ לפחות יחידות של בגרות. אך לא בררתי על כך.

אסתר יעקובזון

משתמש פעיל
היי עשיתי את שניהם גם את החוץ עם חלק ג וגם את החמש יחידות
דבר ראשון בחמש יחידות יש עוד המון חומר שאין בחוץ אבל ממש המון נושאים חדשים.
מבחינת קושי השאלה בגאומטריה זאת השאלה היחידה שמקבילה לחוץ חלק ג אותו סגנון שאלות ואותה הרמה
זה פחות או יותר אותה רמת קושי כל המבחן (5 יחידות)
אבל קחי בחשבון שכל החומר ממש אחר כל מה שלמדו בסמינר זה רק בסיס לחומר של הבגרות הזאת
בהצלחה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני לומדת הוראת מתמטיקה.
ועשיתי חוצים. אני גם בררתי קודם לכמה זה מקביל, וגם רואה את ההבדל ברמה בינינו לבין בנות שעשו 3 יחידות לכאלו שעשו 4 יחדות.
מה שלא בדקתי זה על המרה של חוצים לבגרויות, ויכול להיות שיש אפשרות להמיר את החוץ לפחות יחידות של בגרות. אך לא בררתי על כך.
בחוץ רגיל לא יודעים מה זו נגזרת בכלל
וכל תלמיד 3 יחידות יודע

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ברמת הקושי?
(עשיתי חלק ג' ב'חוץ', ורוצה להשלים לרמת 5 יחידות. מעוניינת לדעת עד כמה זה קשה)
תודה.
שמעתי שבסאלד המורחב יש את החומר של 5. אם לא עשית אותו אז הפער משמעותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה