כללי מה ההבדל בין פרוספקט פשוט למורכב?

קרן ד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
במחירון פרוג יש הבדל בין פרוספקט רגיל למורכב.
מישהו יכול להאיר עיני מה ההבדל ביניהם?
אני מנסה לבנות לי מחירון מכיוון שהמחירים שאני לוקחת נמוכים מאוד.
תמיד המתח בין להציע מחיר כדי שיקחו את העבודה לבין זה שבכל זאת זה לא יהיה בהתנדבות..

ביוגרפיק

משתמש צעיר
בעיני פרוספקט "מורכב" פירושו לקוח מורכב.
כלומר לקוח עם דרישות וציפיות ותסביכים.
זיהוי הנ"ל מגיע עם הניסיון, ואחרי ביצוע כמה טעויות והתנדבויות.
לכן עצתי היא לא להפריד ביניהם במחירון שאת בונה.
כשיהיה לך תיק עבודות מפואר, תקפיצי את המחירים אוטומטית וכבר לא יהיו לך שאלות כאלו.

קרן ד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
במחירון כתוב פשוט בין 500 ל 1000. מורכב בין 600 ל 1200. המחירים מחולקים שם בין מחיר נמוך למתלמד, גבוה יותר לגרפיקאי מתחיל והגבוה ביותר לבינוני. אני מניחה שהמומחים כבר פשוט לא משתמשים במחירון הזה ...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר דובר פה הרבה על המחירון הזה.
המחירים של מתלמד שם מתאימים למתחיל, מחירי המתחיל מתאימים לבינוני ומחירי הבינוני מתאימים למקצועיים ומומחים.
(כמובן בהסתייגות שהכל פחות או יותר ויש תמיד כאלו שיקחו מחירים זולים/יקרים יותר).

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבקשה אפשר לקבל את המחירון המעודכן של פרוג תודה,

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו, שהוא ממש לא מעודכן...
משנת תש"ע!

בכל מקרה פה תוכל למצוא גם את המחירון "הראשון" - עליו מדברת פותחת האשכול וגם את המחירון "המעודכן", בו אין חלוקה לרמות מחיר אלא רק מחיר ממוצע.
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=139314

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה