דרוש מידע מה ההבדל בין האתר שיין לאלי אקספרס?

Shira Gan

משתמש פעיל
הבעיה שלי היא שאני לא מוצאת בגדים, אני גם גבוהה (בנוסף לכך אני משתדלת ללכת מינימום שבע שמיניות) וגם לא כ"כ רזה.
הבנתי שבשיין אפשר למצוא, הבעיה שלי שבנטפרי זה לא פתוח, האפשרות שלי היא לקנות ב'נקסט הלבשה' (מקווה שבאמת ככה קוראים לזה), מישהי מכירה?
יש לכן המלצות? (לטוב ולמוטב)
אני מאוד ממליצה לך להזמין מנקסט. יש שם בגדים באמת איכותיים וגם יש שם מידות מאוד גדולות ויש שם גם אפשרויות לקנות מידות לאנשים גבוהים. הבגדים שלהם תמיד מגיעם הרבה יותר גדולים וגבוהים ממה שרציתי...

RAME

משתמש מקצוען
תכלס אם רוצה לקנות משהו משיין אבל יש לי לשאול את המוכר האם יש למוצר הזה כמה דברים
איך בדיוק מתקשרת איתו ושיענה הכי מהר?
והאם יכולה לשים שם טלפון כשר? ללא הודעות (מודיעים בהודעות קוליות ?)
הבנתי שלחלק כן ולחלק לא לפי מה זה

שליש

משתמש פעיל
תכלס אם רוצה לקנות משהו משיין אבל יש לי לשאול את המוכר האם יש למוצר הזה כמה דברים
איך בדיוק מתקשרת איתו ושיענה הכי מהר?
אין איך לתקשר עם המוכר. כל המוצרים מגיעים ממחסני ענק בהונג קונג לא מחנויות בודדות כמו עלי.פשוט תבדקי בתגובות. וגם עם הזמן לומדים. משווים בין האורכים לפי דברים טובים שהגיעו במשלוח קודם. השיטה הכי טובה ומומלצת!!
גם בודקים הרכב בד וסגנון קולקציה.
אני כבר יותר משלוש שנים מזמינה משם הכל לי ולילדים שלי ואף פעם לא צריכה להחזיר. ומקס. אפשר להחזיר עד 60 יום בדואר ללא עלות כלל.
והאם יכולה לשים שם טלפון כשר? ללא הודעות (מודיעים בהודעות קוליות ?)
הבנתי שלחלק כן ולחלק לא לפי מה זה
כן. שולחים הודעה קולית והודעת מייל בו זמנית. רק לשים לב טוב טוב בהגדרות אישיות לכתובת. מודיעין עילית לדוג' יש לכתוב יהודה ושומרון. אחרת זה יגיע ללפיד.

RAME

משתמש מקצוען
אין איך לתקשר עם המוכר. כל המוצרים מגיעים ממחסני ענק בהונג קונג לא מחנויות בודדות כמו עלי.פשוט תבדקי בתגובות. וגם עם הזמן לומדים. משווים בין האורכים לפי דברים טובים שהגיעו במשלוח קודם. השיטה הכי טובה ומומלצת!!
גם בודקים הרכב בד וסגנון קולקציה.
אבל אם לדוגמא רוצה להזמין רמקול
ולא מצליחה לראות לא בתגובות ולא במפרט של המוצר אם יש לו "כבל אוקס"
ומה רמת השמיעה שלו
אין לי דרך?
השאלה יש אפשרות לשאול דרך התגובות של האנשים
בקיצור מקום לשאלות

RAME

משתמש מקצוען
כן. שולחים הודעה קולית והודעת מייל בו זמנית. רק לשים לב טוב טוב בהגדרות אישיות לכתובת. מודיעין עילית לדוג' יש לכתוב יהודה ושומרון. אחרת זה יגיע ללפיד.
רק בשיין שולחים הודעה קולית ?
או גם באלי אקספרס
תודה על התשובות המפורטות!

שליש

משתמש פעיל
אבל אם לדוגמא רוצה להזמין רמקול
ולא מצליחה לראות לא בתגובות ולא במפרט של המוצר אם יש לו "כבל אוקס"
ומה רמת השמיעה שלו
אין לי דרך?
השאלה יש אפשרות לשאול דרך התגובות של האנשים
בקיצור מקום לשאלות
לא:cry:
אבל מכל מוצר יש בערך 50 אותו דבר, רק צבע וגודל קצת שונה. פשוט תחפרי בעוד סוגים.
שאת נכנסת לרמקול שאת מעוניינת בו למטה אחרי התגובות יש לך מוצרים דומים. שם תמצאי בדיוק אותו הדבר אולי עם מידע יותר מתאים.
את גם יכולה לסנן בעמוד של המוצרים לפי הפופולרי/הנמכר ביותר. שם מסתמא תמצאי הכי הרבה תגובות וביקורות.

שליש

משתמש פעיל
רק בשיין שולחים הודעה קולית ?
או גם באלי אקספרס
תודה על התשובות המפורטות!
אני הפייבוריטית של שיין;)
מדריכת השכונה בנוגע אליהם...
עם אלי אקספרס ביחסי שנאה לאחרונה... לא מסתדרת איתם.

שליש

משתמש פעיל
יש שם מדריך מידות,
והוא מדויק ממש
השמות שהם קוראים למידה לא קשורות לגודל בשום צורה
ואם את משתמשת בתגובות בדרך כלל כתוב דברים כאלו
בדיוק.
הדרך הכי טובה ובדוקה-
הגיע לך בגד טוב? המידה מצוינת?
בהזמנה הבאה תפתחי אותו במקביל דרך ההזמנות שלי ותשווי.
הכלל כזה- בגדי ילדים להסתכל על אורך החולצה. לא על הפרמטרים האחרים.
בגדי נשים וגברים-להסתכל על אורך ורוחב חזה וכתפיים.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אצלי זה המבחר שיש בכל אתר:

שיין - ביגוד נעליים ותכשיטים
עלי אקספרס - כל השאר מוצרים לבית, מוצרים למטבח, פריטים לקישוט הבית, צעצועים וכו'

בשיין יש יותר ביגוד וכו', בעלי אקספרס יש יותר מוצרים לבית וכו'

ר. המוסד

משתמש מקצוען
בגדים רק בשיין,
כי אפשר להחזיר!!!
השיטה הכי טובה זה להזמין כמה מידות ולהחזיר את מה שלא צריך (עד 60 יום ולא צריך לחכות לזה בתור בדואר)

וג"כ בשיין צריך לדעת שתמיד שהמחיר בפועל הוא 40 אחוז פחות מהמחיר המצוין בשילוב כרטיס מתנה וקופון
(מזמינים בעלות של 650 שקל ומייד מבטלים פריט יקר וככה נשאר ההנחה של 25 אחוז+15 אחוז של כרטיס מתנה)

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כי אפשר להחזיר!!!
השיטה הכי טובה זה להזמין כמה מידות ולהחזיר את מה שלא צריך (עד 60 יום ולא צריך לחכות לזה בתור בדואר)
אני מנסה להחזיר , עשיתי את כל השלבים, אך לא נותן לי לשלוח..
מה יכולה להיות הסיבה?
מנסה כבר פעם שלישית..
"הגש" לא לחיץ..
1684210678374.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה