מה הגו'קים שלכם?..

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוד הפרעה,
בגד שהיה קצת מידי בשמש , אני מריחה שהריח של הכביסה שלו נעלם , ומסוגלת לכבס שוב , שיצא ה"ריח של השמש".
לכן תולה כמעט רק בבית.
הבעיה שזה ריח שרק אני מריחה. מוזר :)[/QUOTE]
אני לגמרי איתךךך בענין זה
ג"א בפרוש מאותה סיבה לא תולה בחוץ אלא רק בתוך הבית ואיך אני אומרת לכולם? לא רק שאני כבר לא מריחה את המרכך, נהיה לבגד מן ריח לוואי כזה. אני חשבתי שאולי זה מהבניה בסמוך. בעלי טען אולי כי החבלים כבר ישנים(למרות שלא מלוכלכים חיצונית) אבל בפרשו נהיה להם ריח מגעיללללללל. אולי לא לכולם זה קורה אבל לי גם בהחלט!
וזה מעצבן נורא כי צריכה לתלות הכל בבית, ייבוש איטי והבית נראה עמוס...
שזה יהיה הצרות..
עוד דבר-לגבי הגוקים, הגוק שלי שאני עוצרת שיר בדיוק לפי הקצב...לא סתם באמצע איזו מילה.. כנראה מרב חיבתי לתחום המוזיקה...
ומי שרוצה טריק(ולא גוק) איך להכניס תמיד למכונה זוגות גרביים שלמים .בלי לפספס משהו:
אני כשמכניסה זוגות מלוכלכים לסל הכביסה- שמה אותם סגורים(כמו כשהם מקופלים) ורק כשמכניסה למכונה פותחת. כך מובטח לי שיהיה שם זוגות ולא מבחר גרביים ללא בן זוג..
הצלחות!!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
עוד הפרעה,
בגד שהיה קצת מידי בשמש , אני מריחה שהריח של הכביסה שלו נעלם , ומסוגלת לכבס שוב , שיצא ה"ריח של השמש".
לכן תולה כמעט רק בבית.
הבעיה שזה ריח שרק אני מריחה. מוזר :)
אני לגמרי איתךךך בענין זה
ג"א בפרוש מאותה סיבה לא תולה בחוץ אלא רק בתוך הבית ואיך אני אומרת לכולם? לא רק שאני כבר לא מריחה את המרכך, נהיה לבגד מן ריח לוואי כזה. אני חשבתי שאולי זה מהבניה בסמוך. בעלי טען אולי כי החבלים כבר ישנים(למרות שלא מלוכלכים חיצונית) אבל בפרשו נהיה להם ריח מגעיללללללל. אולי לא לכולם זה קורה אבל לי גם בהחלט!
וזה מעצבן נורא כי צריכה לתלות הכל בבית, ייבוש איטי והבית נראה עמוס...
שזה יהיה הצרות..
עוד דבר-לגבי הגוקים, הגוק שלי שאני עוצרת שיר בדיוק לפי הקצב...לא סתם באמצע איזו מילה.. כנראה מרב חיבתי לתחום המוזיקה...
ומי שרוצה טריק(ולא גוק) איך להכניס תמיד למכונה זוגות גרביים שלמים .בלי לפספס משהו:
אני כשמכניסה זוגות מלוכלכים לסל הכביסה- שמה אותם סגורים(כמו כשהם מקופלים) ורק כשמכניסה למכונה פותחת. כך מובטח לי שיהיה שם זוגות ולא מבחר גרביים ללא בן זוג..
הצלחות!![/QUOTE]
אף אחד לא שמע על טבעות לגרביים??

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש גם רשת עם רוכסן בשביל להכניס גרביים...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
- אחרי שאני מתארגנת ויצאת מהבית אני חייבת לבדוק את עצמי שוב במראה שבכניסה לבניין

באלי לשים מצלמה נסתרת מול מראה בבניין ולבדוק אם יש אישה שלא עוצרת כדי להעיף מבט...

שתקום מי שמסוגלת להפסיק סתם כך באמצע פרק בספר

כשאני קוראת מתח, ונסחפת, ויכולה למצוא את עצמי נושכת שפתיים, (...) פתאום מתעצבן לי קצת בלב המקום הזה של החוסר שליטה, וכדי להוכיח לעצמי ההפך, אני קמה באמצע הקטע הכי הסטרי, מטיילת, וכשאני מרגישה רגועה, אני מרשה לעצמי להמשיך לקרא...

נערך לאחרונה ב:

קפפוצצינו

משתמש מקצוען
לשטוף ידיים אחרי שאני נוגעת בכד חלב בעבודה
לקרוא ספרים לא לפי הסדר (אולי מחוסר זמן או לגלות את הסוף.......)

כוס קקאו

משתמש סופר מקצוען
יש לכם רעיון איך להשתמש בגוקים האלה במשחק אחר?
אולי עם כסף?

חדזי

משתמש מקצוען
לא יודעת אם זה ג'וק או אובססיה או סתם משובת נעורים...
הג'וק שלי הוא: ''לשתף'' פעולה בסקרים.
אז במקום לטרוק את הטלפון אני עונה להם בנימוס רב, הם שמחים כי מישהי סוף סוף
עונה להם יפה ואני מאושרת כי אני מגשימה חלום ילדות נושן.

במה את עובדת?
- אני מנתחת מוח בכירה.
ומה בעלך עושה?
-טייס קרב
ואיך המשכורת?
-בשמיים.
יש משהו שמציק לך בחיים?
-כן. כשהמנהל בנק מתחנף אלינו, שולח לנו פרחים כל שבת, מתעניין בשלומנו. אוקיי, בזכותנו
הוא שורד המשכורת שלנו מעמידה אותו על הרגליים. אבל- שיניח לנו כבר... נמאס!
חחח. אהבתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה