מה הגו'קים שלכם?..

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
א' אם זה באויר- מה הבעיה?
ב' לפי ההלכה שאנחנו הולכים לפניה- מותר לי לבשל ביצה בסיר חלבי ולשים אותה בחמין. (נט' בר נט') אז קל וחומר אם זה אדים שאולי מגיעים, ותוך המיחם הוא זכוכית (שאצלינו- היא לא מתבשרת ולא מתחלבת)
גם אם זה באויר - יש בעיה של 'ניצוק'. תבררי.

is

משתמש פעיל
* לעצור דיסק שירים פועל רק בין שיר לשיר ולא באמצע שהזמר מזדמר, ואם יש צורך דחוף לעצור באמצע השיר - לבצע עצירה, ולהרגיש שרצחתי נשמה של מישהו :eek:
* אף פעם לא לסגור דיסק באמצע החיים, אלא לעצור ע"מ שימשיך מאותו מקום. שמא מישהו יבוא ויצעק עליך "למה סגרת לי? אני באמצע המתח!" ואז תוכל להמשיך מאותו מקום שהופסק ולהגיד: "הנה הנה, זה ממשיך"...:rolleyes:

שביעית

משתמש מקצוען
מישהו יכול להעלות לכאן את הערך 'כפייתיות' מהאנציקלופדיה לפסיכיאטריה?
אולי עוד כמה ערכים רלוונטיים.
באמת שזה מתחיל להפחיד יותר מרגע לרגע...
האמת שהרוב זה ג'וקים פופולריים. אולי זה לא נורמלי אבל זה מצוי אצל הרוב [ראה ערך 'תבואת שיגעון']
אבל מה שכן, יש לציין ששיגעונות הכביסה אצל הרבה נשים קצת יצאו מפרפורציה. זה לא שלי אין שיגעונות אבל זה בכיוון יותר פרקטי, פחות כפייתי [כמו הפרדת צבעים שונים ירוק, כחול, אדום,ורוד וכו' אבל זה אחרי שבגדים הורידו לי צבע והכתימו לי בגדים אחרים . לא סתם שיגעון].

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בגד שהיה קצת מידי בשמש , אני מריחה שהריח של הכביסה שלו נעלם , ומסוגלת לכבס שוב , שיצא ה"ריח של השמש".
לכן תולה כמעט רק בבית.
הבעיה שזה ריח שרק אני מריחה. מוזר

גמני חשבתי שרק אני מריחה את ריח השמש, זה באמת ריח לא נחמד בכלל.:rolleyes:
אז יש לך חברה לג'וק.....:p

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
לקרוא כל עיתון מהסוף.
אני הפוך: אין לקרוא עיתון שלא לפי הסדר. יש עיתון מסוים שלא אזכיר את שמו ששום דבר שם לא מעניין אותי חוץ מהמתכונים, אבל אני מכריחה את עצמי לרפרף קודם על כל העיתון ורק אז להגיע למתכונים כי חייבים לקרוא לפי הסדר. כך גם אין אצלי מושג של לקרוא ספר מהסוף, ואין מושג של לעזוב ספר באמצע גם אם הוא איום. ומי שמעיז לעשות לי ספוילרים חוטף גם אם זה ספר טיפשי כי זה הורס את הסדר.

כשהייתי ילדה היו לי הרבה ג'וקים שאין לי מושג איך נגמלתי מהם, למשל, לא נרדמת בלי מגבת מקופלת על הכרית. הגעיל אותי נורא שהשיער הרטוב נוגע בכרית עצמה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לתלות כביסה לפי סטים של בגדים ואם התבלבלתי... לסדר את זה בלי הנחות...
לשבת על הרצפה אחרי שטיפה לא משנה באיזה מצב אני:eek:
להכניס למכונה רק גרביים עם בן זוג.
להפוך את הבגדים לפני הכביסה
לתלות כביסה עם אותם אטבי כביסה ולא מכל הסוגים שהצטברו
בעלי יודע שלא שווה לו לקנות סוג אחר כי אז הככלללל מוחלף.... לא אגלה לכם שגם הצבע משנה לי אבל על זה התגברתי:p
אני רואה שאני נתקעת עם הכביסות כי זה באמת ההובי שלי...........

תקני K400 דחוף.....!

ELISEVEN

משתמש פעיל
*אסור להתקשר אליי מייד עם צאת שבת, נשמתי פורחת, גם אם זה בשורה משמחת.
אצלינו כשמישהו מתקשר מיד בצאת שבת מיד אומרים: "מה נולד?":) (לא משנה מי זה, ומה זה)
לא ראיתי שכתוב, אז כנראה זה גו'ק משפחתי רק אצלנו :)
- להכנס להסטרית לחץ ברגע שהטלפון מצלצל ולרוץ להרים אותו או לשאוג לכל מי שבסביבה: נו כבר, נו כבר!
כנראה שלא, כי גם אצלינו זה היה ככה, עד שיש לכולם פלאפון:), ויודעים שזה רק התרמות/אבא/אמא
אז רק להם זה מפריע.....:p

יוכבד שכטר

צילום יוצר, מציאות.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לעצור דיסק שירים פועל רק בין שיר לשיר ולא באמצע שהזמר מזדמר, ואם יש צורך דחוף לעצור באמצע השיר - לבצע עצירה, ולהרגיש שרצחתי נשמה של מישהו :eek:
אוי.... אוי... כמה נכון...!

• תודה
Reactions: is

לאה מזרחי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
- לתלות כל גרב בנפרד ולא בזוגות
- כל פעם שנכנסתי הביתה הייתי נועלת את הדלת בשתי המנעולים (בעלי גמל אותי מהג'וק הזה)
- במגירות הכל צריך לעמוד ישר ולא לזוז הסכו"ם בערימה ישרה והכלים וכו' ( הג'וק לא שלי - של בעלי) ואם רואים שמשהו זז מתחילים לסדר שוב את כל המגירה מחדש :eek:
עוד בקרוב תגמלי אותו את...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה