מה הבעיה בקובץ פלאש המצ"ב?

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מנסה לבנות גלריית תמונות מתחלפות- וזה נדבק לספר וגם מתחלף מהר מדי ובלי עצירות
עשיתי מעבר הבזק בקו של שם ביה"ס כמסיכה ורואים את ההבזק גם מחוץ לקו...
מה פיספסתי בדרך?
מה טוב לעשות כמובי קליפ ומה כגרפיק?
האמת זו עבודה דחופה ולכן אין לי את הזמן לשבת ולקרוא בספר...:cool:

תודה מראש לכל המסייעים

קבצים מצורפים

• baner.fla
    KB 153 · צפיות: 11

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקובץ המצורף יש רק את תמונת הרקע.. תעלי את הקובץ עם כל הסימבולים שיהיה אפשר לבדוק מה הבעיה..

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה לא נשמר יחד בספרייה?
(נעלה בערב, אני כעת לא במחשב עם הקבצים...)
תודה לבינתיים...(:

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אכן העליתי קובץ סגור...
מצ"ב כעת הקובץ הפתוח, אודה לעזרה, תודה(:

קבצים מצורפים

• baner.fla
    5.3 MB · צפיות: 15

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי מה הכוונה 'נדבק לספר' ?
זה מתחלף מהר כי זה המהירות שנתת לזה, תעשי טיימליין יותר ארוך, או לחילופין תשני את הFPS וכל הקצב של הבאנר ישתנה.

אני לא מבינה למה התמונה שנכנסת בין דפי הספר. למה הסימבול של הספר כולל גם חלק מהתמונה?
צפה בקובץ המצורף 156241

ולשאלתך בענין ההבזק סביב הכיתוב - השכבה של המסיכה ריקה, ולכן ההבזק נראה בשלמותו.

קבצים מצורפים

• ספר.JPG
    KB 54.6 · צפיות: 6

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה על התשובה.
לגבי הספר, זה בדיוק מה שאני שואלת, למה זה קרה?
ומה כוונתך שהמסיכה ריקה? שכפלתי את הקו סביב הטקסט שהוא יהיה המסיכה...

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי הספר - אני רואה בליבררי סימבול הנקרא layer 26 והוא התמונה של הספר - ללא התמונה הדבוקה לה. לא ברור לי מאיפה ולמה לקחת את הביטמאפ שנמצא שם.
תחליפי את הסימבול הזה.
ובנוגע למסכה - השכבה של המסיכה ריקה.. את צריכה לשים שם את הקו (ושיהיה כצורה ולא כסימבול)
צפה בקובץ המצורף 156251

קבצים מצורפים

• מסכה.JPG
    KB 21.1 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה