דיון מה דעתכן ? נקודות מכירה לספרים שלי במרכז או לשלוח גם לצפון ולדרום?

רחלי פאהן סופרת

משתמש פעיל
הי חברות
אשמח לשמוע את חוות דעתכן
מכיון שאת "אחותי כלה פלוס " אני מוכרת דרכי. יש לי נקודות מכירה בערים חרדיות במרכז בעיקר.
יש לי פניות מהצפון והדרום ואני תוהה אם כדאי לפתוח שם נקודה גם או שזה לא רלוונטי.כי אם מישהו גר בחיפה, מה יעזור אם אשים בעפולה ,ממילא הוא צריך משלוח.
מה דעתכן?
יצא למישי כאן להציב נקודות מכירה גם בערים מהצפון או מהדרום?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי פניות מהצפון והדרום ואני תוהה אם כדאי לפתוח שם נקודה גם או שזה לא רלוונטי.כי אם מישהו גר בחיפה, מה יעזור אם אשים בעפולה ,ממילא הוא צריך משלוח.
זה יכול להיות רלוונטי למחיר של המשלוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה