קורונה מה דעתכם? תיאוריה מעניינת בדבר ההפצה של הקורונה

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הנה עוד קונספירציה, מזהים מאיפה נלקחה?
ציטוט:
הוא זומם לפזר את ... ולגרום לפריצתה של מגיפה בלתי נשלטת בעלת מעגלי הדבקה הולכים וגדלים.
משתתפי החתונה ייהפכו כולם לנשאים, חסידי מילינוב ושאר החוגגים יהוו אלפי פצצות ביולוגיות ניידות, הם ישובו איש איש למקום מגורם ויפיצו את המחלה בכל העולם. תקופת הדגירה תסתיים לאחר עשרה ימים ואז יזוהו בנקודות שונות ומרוחקות על פני הגלובוס החולים הראשונים. השלטונות ינסו לעשות משהו אך זה יהיה מאוחר מידי, המגיפה תקיף ארצות רבות. אי אפשר יהיה לבודד אותה . אי אפשר יהיה לשלוט בה. קדחת... תשתולל בעולם באין מעצור.

כלי יקר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הוא זומם לפזר את ... ולגרום לפריצתה של מגיפה בלתי נשלטת בעלת מעגלי הדבקה הולכים וגדלים.
משתתפי החתונה ייהפכו כולם לנשאים, חסידי מילינוב ושאר החוגגים יהוו אלפי פצצות ביולוגיות ניידות, הם ישובו איש איש למקום מגורם ויפיצו את המחלה בכל העולם. תקופת הדגירה תסתיים לאחר עשרה ימים ואז יזוהו בנקודות שונות ומרוחקות על פני הגלובוס החולים הראשונים. השלטונות ינסו לעשות משהו אך זה יהיה מאוחר מידי, המגיפה תקיף ארצות רבות. אי אפשר יהיה לבודד אותה . אי אפשר יהיה לשלוט בה. קדחת... תשתולל בעולם באין מעצור.
תיק מקסיקו- זה הזוי

sheen

משתמש מקצוען
הנה עוד קונספירציה, מזהים מאיפה נלקחה?
ציטוט:
תחשבו על זה!
בעבר הלא רחוק בכלל, כשהחיים עוד היו נורמליים -
תיאור כזה על מגפה שנפוצה בכל העולם (חוץ מהחלק היזום והמכוון) היה עניין לספרי מתח בלבד, פרי דמיונם של סופרים מוכשרים...
באמת הזוי.

י. מאיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

שחה

משתמש רשום
תיאוריות מזן כזה נובעות מחוסר מסוגלות להכיל את היקף המצב כך שמפתחים ניסיון להתלות בדברים יותר קונקרטיים.
לגטימי שתתפרץ לפתע מגיפה, בלי נימוק מתחכם יתר על המידה.

נערך לאחרונה ב:

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
פעילים מגישים תביעה בסך 20 טריליון דולר נגד ממשלת סין וטוענים כי נגיף הקראן הוא כלי נשק ביולוגי. "כתב האישום מוביל על ידי המחוקק "לארי קלימן וקבוצתו Freedom Watch" בטקסס, והם מתלוננים כי ממשלת סין יצר ישירות את נגיף הקורונה כנשק ביולוגי נגד העולם ונגד אמריקה. (חדשות באמריקה)

חיפוש קצר בגוגל מעלה-

שעון חופש
ארגון משפטי ימני שהקים לארי קליימן

תיאורטיקנית הקונספירציה והלידה לארי קליימן הוא המייסד של Freedom Watch, ארגון משפטי בו משתמש קליימן כדי להגיש תביעות משפטיות מופרכות המבוססות על תיאוריות קונספירציה ימניות.

נערך לאחרונה ב:

שחה

משתמש רשום
אין אכן יכולת להוכיח זאת מבחינה מדעית, רק באמצעות תהיות שונות בקשר לאופן התפשטותו וכדומה הם מקוים לקבל לגיטימציה ואמינות כיוון שתהא לכך תהודה מהגלובוס שזהו אינטרס כלל עולמי.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מצאתי מי זה שאשם בהידבקות הישראלית הנרחבת

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
התאוריה הגיונית מאד, אבל מדענים אומרים שהיא בלתי אפשרית.
זה המקור:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עצבים, התכתבתי היום עם בעל חנות מאליאקספרס לגבי חבילה שהיתה אמורה להגיע לפני חודש והאריך בחודש, והיום שוב האריך לי בחודש "בגלל המגפה"
כשכתבתי לו בעצבים שהמגפה בגללם :), הוא ענה לי ככה: סין היא רק אחת הקורבנות

אז הנגיף הזה הופץ כנראה מחייזרים?!

א. קליין

משתמש צעיר

פוקוש

משתמש מקצוען
* מתורגם* * נגיף הקורונה התפשט בכל רחבי העולם מווהאן, אך לא הגיע לבייג'ינג ולשנגחאי ... איך זה אפשרי?

נראה כל כך הגיוני ... אחרי הכל, שוק המניות הסיני לא התרסק ... השווקים האמריקאים והאירופאים כן ...

להלן התכנון של סין כיצד לשלוט במהירות בעולם?

1. הכינו וירוס והתרופה.

2. הפיצו את הנגיף.

3. הפגינו יעילות, בניית בתי חולים בתוך מספר ימים. הרי כבר הייתם מוכנים עם הפרויקטים, הזמנתם ציוד, שכרתם והכשרתם עובדים והכנתם מראש רשת מים וביוב, חומרי בניין טרומיים ואחסון בנפח מרשים.

4. צור כאוס בעולם, החל מאירופה.

5. פגע במהירות בכלכלות של עשרות מדינות.

6. הפסק קווי ייצור במפעלים במדינות אחרות.

7. המצב יגרום לשווקי המניות לרדת ואז ניתן לקנות חברות במחיר מציאה.

8. נהל במהירות את המגיפה במדינתך. הרי כבר הייתם מוכנים.

9. הוריד את מחיר חומרי הגלם, כולל מחיר השמן שאתם קונים בהיקף גדול.

10. חזור לעבוד במהירות בזמן שהעולם עומד דומם. קנו את מה שדיברתם בזול במהלך המשבר ומכרו יותר יקר במדינות שהשתקו את הענף שלהם.

נ.ב: תקראו את ספרם של הקולונלים הסינים קיאו ליאנג וונג שיאנגסוי משנת 1999, "לוחמה בלתי מוגבלת: תוכנית האב של סין לאמריקה אמריקה", באמזון. הכל שם ...

שווה לשקול ..
תחשוב על זה ...

מדוע רוסיה וצפון קוריאה נקיות לחלוטין מקוביד -19? מכיוון שהם בעלות ברית אמיצים של סין. לא דווח על אף מקרה משתי המדינות הללו. מצד שני, דרום קוריאה / בריטניה / איטליה / ספרד ואסיה נפגעות קשה. איך ווהאן נקייה פתאום מהנגיף הקטלני?

בסין אומרים כי הצעדים הראשוניים הדרסטיים שנקטו היו חמורים מאוד וווהאן נסגרה בכדי לעצור את ההתפשטות לאזורים אחרים. אני בטוח שהם משתמשים בווירוס אנטי וירוס.

מדוע בייג'ינג לא נפגעה? למה רק ווהאן? מעניין לחשוב על זה, נכון? ובכן .. ווהאן פתוח כעת לעסקים. אמריקה וכל המדינות לעיל הושמדו כלכלית. כלכלת ארה"ב תקרוס בקרוב כמתוכנן על ידי סין. סין יודעת שזה לא יכול להביס את אמריקה מבחינה צבאית, מכיוון

שארה"ב הינה המדינה החזקה ביותר בעולם. אז הם השתמשו בנגיף ... כדי לשתק את הכלכלה ולשתק את האומה ואת יכולות ההגנה שלה. הנשיא טראמפ תמיד סיפר כיצד הדרך היחידה להרוס את חזונו להפוך אמריקה לגדולה שוב היא באמצעות הרס כלכלי. מגפת ווהאן הייתה חלון ראווה.
בשיא המגפה
נשיא סין שי ג'ינפינג ... לבש מסכת פנים פשוטה מסוג RM1 בעת שביקר באזורים שנפגעו. כנשיא, הוא צריך להיות מכוסה מכף רגל ועד ראש ... אבל זה לא היה המקרה. זה אומר שהוא
היה מוגן והיתה כבר תרופה לפני שהווירוס. החזון של סין הוא לשלוט בכלכלה העולמית על ידי רכישת מניות ממדינות שעל סף משבר כלכלי רציני. בהמשך, סין תודיע כי החוקרים הרפואיים שלהם מצאו תרופה להשמדת הנגיף.

הרופא שהצהיר כי נגיף זה יוצר במעבדה בסין הושתק על ידי הרשויות הסיניות ...
מבחינתי סביר והגיוני

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
* מתורגם* * נגיף הקורונה התפשט בכל רחבי העולם מווהאן, אך לא הגיע לבייג'ינג ולשנגחאי ... איך זה אפשרי?

נראה כל כך הגיוני ... אחרי הכל, שוק המניות הסיני לא התרסק ... השווקים האמריקאים והאירופאים כן ...

1. הכינו וירוס והתרופה.

2. הפיצו את הנגיף.

3. הפגינו יעילות, בניית בתי חולים בתוך מספר ימים. הרי כבר הייתם מוכנים עם הפרויקטים, הזמנתם ציוד, שכרתם והכשרתם עובדים והכנתם מראש רשת מים וביוב, חומרי בניין טרומיים ואחסון בנפח מרשים.

4. צור כאוס בעולם, החל מאירופה.

5. פגע במהירות בכלכלות של עשרות מדינות.

6. הפסק קווי ייצור במפעלים במדינות אחרות.

7. המצב יגרום לשווקי המניות לרדת ואז ניתן לקנות חברות במחיר מציאה.

8. נהל במהירות את המגיפה במדינתך. הרי כבר הייתם מוכנים.

9. הוריד את מחיר חומרי הגלם, כולל מחיר השמן שאתם קונים בהיקף גדול.

10. חזור לעבוד במהירות בזמן שהעולם עומד דומם. קנו את מה שדיברתם בזול במהלך המשבר ומכרו יותר יקר במדינות שהשתקו את הענף שלהם.

נ.ב: תקראו את ספרם של הקולונלים הסינים קיאו ליאנג וונג שיאנגסוי משנת 1999, "לוחמה בלתי מוגבלת: תוכנית האב של סין לאמריקה אמריקה", באמזון. הכל שם ...

שווה לשקול ..
תחשוב על זה ...

מדוע רוסיה וצפון קוריאה נקיות לחלוטין מקוביד -19? מכיוון שהם בעלות ברית אמיצים של סין. לא דווח על אף מקרה משתי המדינות הללו. מצד שני, דרום קוריאה / בריטניה / איטליה / ספרד ואסיה נפגעות קשה. איך ווהאן נקייה פתאום מהנגיף הקטלני?

בסין אומרים כי הצעדים הראשוניים הדרסטיים שנקטו היו חמורים מאוד וווהאן נסגרה בכדי לעצור את ההתפשטות לאזורים אחרים. אני בטוח שהם משתמשים בווירוס אנטי וירוס.

מדוע בייג'ינג לא נפגעה? למה רק ווהאן? מעניין לחשוב על זה, נכון? ובכן .. ווהאן פתוח כעת לעסקים. אמריקה וכל המדינות לעיל הושמדו כלכלית. כלכלת ארה"ב תקרוס בקרוב כמתוכנן על ידי סין. סין יודעת שזה לא יכול להביס את אמריקה מבחינה צבאית, מכיוון

שארה"ב הינה המדינה החזקה ביותר בעולם. אז הם השתמשו בנגיף ... כדי לשתק את הכלכלה ולשתק את האומה ואת יכולות ההגנה שלה. הנשיא טראמפ תמיד סיפר כיצד הדרך היחידה להרוס את חזונו להפוך אמריקה לגדולה שוב היא באמצעות הרס כלכלי. מגפת ווהאן הייתה חלון ראווה.
בשיא המגפה
נשיא סין שי ג'ינפינג ... לבש מסכת פנים פשוטה מסוג RM1 בעת שביקר באזורים שנפגעו. כנשיא, הוא צריך להיות מכוסה מכף רגל ועד ראש ... אבל זה לא היה המקרה. זה אומר שהוא
היה מוגן והיתה כבר תרופה לפני שהווירוס. החזון של סין הוא לשלוט בכלכלה העולמית על ידי רכישת מניות ממדינות שעל סף משבר כלכלי רציני. בהמשך, סין תודיע כי החוקרים הרפואיים שלהם מצאו תרופה להשמדת הנגיף.

הרופא שהצהיר כי נגיף זה יוצר במעבדה בסין הושתק על ידי הרשויות הסיניות ...

לא סביר בכלל
אני רק מחכה שבנימין חינקיס יפרשן את זה ויפריך את זה אחד על אחד
מי שולח לו בקשה?

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

1. הכינו וירוס והתרופה.
והנה זה מגיע, קונספירציה בהתגשמות:
חברת CanSino הסינית מדווחת על הצלחה של שלב 1 מתוך 3 של ניסויים קליניים, בו נבדקה בטיחות החיסון.
החברה מתחילה את השלב השני בו תיבחן יעילותו נגד נגיף הקורונה

שיונג ז'נג -שינג, 84, יחד עם בתו, שיונג יינג, השתתפו ביום שני בניסוי השני של מועמדי חיסון בעיר וווהאן שם פרץ הוירוס בפעם הראשונה, על פי דיווחים מסין הם עברו את החיסון בשלום ונשארו בריאים.

החיסון פותח על ידי מומחים צבאיים בכירים בלוחמה ביולוגית, והוא אחד משלושת החיסונים הפוטנציאליים בסין למחלה הקטלנית שהדביקה למעלה משני מיליון אנשים ברחבי העולם.

על פי התקשורת הסינית (אותה צריך לקחת בערבון מוגבל כי המשטר הסיני קובע לתקשורת מה לשדר). כל המשתתפים מהניסוי הראשון נותרו בריאים וחזרו הביתה לאחר מעקב רפואי של 14 יום.

החוקרים גייסו 500 מתנדבים חדשים לאחר שהתחילו את הניסוי השני ביום ראשון. ו- 273 משתתפים קיבלו זריקות ביום שני, כך מדווחת התקשורת הסינית. (לטענת גולשים ברשתות החברתיות, ה"מתנדבים" הם ניסוי של הממשלה, ואף אחד לא שאל אותם אם הם מסכימים)

זוהי המהדורה הראשונה לחיסון הנגיף בעולם שנכנס לשלב השני של הניסויים הקליניים, כך על פי התקשורת הממלכתית הסינית.

מר שיונג בן 84 ביקש להיות מתנדב לאחר שבתו שהיא רופאת ילדים נבחרה כמשתתפת. כך דווח על ידי התקשורת הסיני. "רשמתי את אבא שלי אחרי שהחוקרים אמרו לי שאין מגבלת גיל", אמרה בתו של הקשיש. כך דווח ב"דיילי מייל"

קשישים בני גילאי ה-60 הורשו להשתתף בניסוי השני לאחר הסרת מגבלת הגיל.

"עבר יותר מיום שלם [מאז הזריקות], אנחנו מרגישים בסדר", הוסיפה גב' שיונג. "גם חום הגוף שלנו תקין."

הקשיש חייל בצבא סין בעבר בן 84 נחשב למתנדב הוותיק בעולם לחיסון פוטנציאלי נגד הוירוס. "כל עוד זה משהו מועיל לאנשים ולמדינה ואני מסוגל, אני אעשה את זה", אמר הפנסיונר.

צ'אן ווי, החוקרת המובילה אמרה לעיתונות בסין כי "החיסון צריך להגן על קשישים הרגישים יותר לחיידק הרוצח".

לטענת הסינים החיסון נגד הנגיף פותח בהצלחה לאחר למעלה מחודש של מחקר, כולל מחקר לחיסונים נגד נגיף האבולה.

הניסוי הקליני הראשון לחיסון קיבל אור ירוק באמצע חודש מרץ. בסך הכל 108 מבוגרים בריאים, בני 18 עד 60, התנדבו לקבל את הזריקות. הם חולקו לשלוש קבוצות והוזרקו להם כמויות שונות של החיסון. לטענת הסינים, כל משתתפי הניסוי הראשון השלימו בשלום את הבידוד שנמשך 14 יום וחזרו הביתה בריאים.

מצב כפית

משתמש מקצוען
לא יודעת להסביר בדיוק,
אבל--
מרגיש לי שזה חתיכת כפירה,
וסליחה מראש לכל מי שרוצה להיעלב-
כי אני ממש לא מעליבה.
אבל זה לא נשמע טוב..
מה נראה לכם, שכל הסבל הענק הזה הוא תוצאה של 'סתם' טעות?????????????????????????
נשמע לי רע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא יודעת.
אותי לימדו שכל דבר שקורה בעולם כולו- קורה בהשגחה מיוחדת.
במיוחד אם כ''כ הרבה יהודים סובלים.
לא חושבת שיש יוצא דופן לכלל הזה שלימדו אותי כבר מגיל קטן...

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
לא יודעת להסביר בדיוק,
אבל--
מרגיש לי שזה חתיכת כפירה,
וסליחה מראש לכל מי שרוצה להיעלב-
כי אני ממש לא מעליבה.
אבל זה לא נשמע טוב..
מה נראה לכם, שכל הסבל הענק הזה הוא תוצאה של 'סתם' טעות?????????????????????????
נשמע לי רע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא יודעת.
אותי לימדו שכל דבר שקורה בעולם כולו- קורה בהשגחה מיוחדת.
במיוחד אם כ''כ הרבה יהודים סובלים.
לא חושבת שיש יוצא דופן לכלל הזה שלימדו אותי כבר מגיל קטן...
ואם הנגיף נוצר מעטלף, זה יותר טוב?!
גם אז רבש"ע בתמונה!
אין סתירה בין הקב"ה לקשקושים שנערכים כאן.

שחה

משתמש רשום
נכון, הדחף להיתלות בהסברים הגיוניים נובע מהקושי לקבל את זה כצורתו, עם כל ההדר שבכוח רבש"ע.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה