מה דעתכם-משכנתא

ספורטיבי

משתמש צעיר
פריים 228K
288 חודשים 1.75
קל"צ 237K
228 חודשים 3.48
מ"צ 160K
240 חודשים 3.57
פרעון של 80 במ"צ קיצור תקופה ל 8.3 שנים

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
באיזה בנק זה?
אני שואל כי יש בנקים שנותנים סינרגיה ללוקחי משכנתא בתנאים מעולים, כדאי לפחות לשקול לקחת הלוואה כזו ולסגור את כל המ"צ, ואז אתם נשארים עם חלום של משכנתא, באם לא אז שארית המ"צ מאד יקר, ועדיין הגיוני שמשתלם, זה תלוי בעוד נתונים.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
באיזה בנק זה?
אני שואל כי יש בנקים שנותנים סינרגיה ללוקחי משכנתא בתנאים מעולים, כדאי לפחות לשקול לקחת הלוואה כזו ולסגור את כל המ"צ, ואז אתם נשארים עם חלום של משכנתא, באם לא אז שארית המ"צ מאד יקר, ועדיין הגיוני שמשתלם, זה תלוי בעוד נתונים.
זהו
גם לי זה היה נראה משכנתא ואפילו מידי טובה
לימים האלו

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
ובאופן כללי, יש תת פורום לייעוץ משכנתא, שם יש הרבה מומחים ממני שנותנים מידע איכותי.
נראה לי ששאלות כאלו עדיף לכתוב שם.

ספורטיבי

משתמש צעיר
באיזה בנק זה?
לאומי
וסינרגיה באיזה ריביות?
למעשה?מתכננים לפרוע חצי מהמ"צ ושזה יהיה ל8.3 שנים

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

ספורטיבי

משתמש צעיר
ואגב עוד שאלה יש לי פריים +1
ל 9 שנים
אם אני רוצה למחזר איפה כדאי ?
ומה הצפי שאני יקבל?
1654725914592.png
1654725914592.png

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני כמעט לא עושה בלאומי, אז אני לא בקיא, אבל ידוע לי ש @ari1980 עושה שם הרבה.
@ari1980 החכימנו.
נכון שאני עושה הרבה גם עם לאומי , ברוך ה בניתי לי קשרים חזקים שם. ועדיין כל מקרה לגופו . ועדיין לכל בנק הייחודיות שלו. ולכן חייבים להיות בקשר עם כולם. וחלק מהעבודה זה לדעת לאן לנתב כל תיק ולאיזה בנק הוא מתאים יותר.. . כיום זה המקומות היותר אטרקטיביים ..
סינרגיה בלאומי דווקא תנאים פחות טובים ועדיין .. זה תנאים יותר טובים ממצ ..
דווקא בסינרגיה אני שולח לבדוק אופציה לפתיחת חשבון והעברת משכורת במרכנתיל שם הם חזקים בזה..

ספציפית ההצעה פנטסטית. כמובן שעדיף לסגור כמה שיותר מהר את המצ.
ואגב אחרי המשכנתא סכום שאתם לא יכולים לסגור מהמצ ??שווה לשקול ש תעשו לבד מיחזור פנימי רק למצ כדי להרוויח שלא יעלה המדד. כאב ראש לא קטן ומריחת זמן אבל בסוף זה יקרה .

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
מיחזור של מסלול אחד בלבד חייב להיות פנימי, וממילא זה די מייתר את השאלה.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

ספורטיבי

משתמש צעיר
אי אפשר לשעבד את אותו נכס ל2 בנקים (מלבד הנושא של דרגה שניה בירושלים או בחוץ בנקאי בריביות שמצדיקות את הסיכון).

איזה מוטיבציה יש להם לעזור לך?
רןןח שלך=הפסד של הבנק.

ובהלואה ממקום אחר יש סיכוי לקבל יותר זול מפריים +1?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה