דרוש מידע מה אתם יודעים על משקפיים נגד קרינת מסכים

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
האם יש כזה דבר שהוא באמת יעיל?
לאנשים שעובדים זמן רב עם מחשב וסובלים מכאבי עיניים וראש

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
האם יש כזה דבר שהוא באמת יעיל?
לאנשים שעובדים זמן רב עם מחשב וסובלים מכאבי עיניים וראש
כשהתחתי לעבוד סבלתי מאוד מכאבי ראש ועינים
אחרי תקופה קניתי משקפים והמוכרת הציעה לי לשים עוד שכבה של הגנה נגד אור כחול שמיועד בעיקר לכאלו שעובדים מול מחשב (בתוספת של 100 שח נראה לי)
וזה עזר פלאים!!!!
פעם אחת אחרי ברית שהייתה בבוקר הגעתי עם עדשות ולא הבנתי איך הסתדרתי בלי המשקפיים האלו...

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
כשהתחתי לעבוד סבלתי מאוד מכאבי ראש ועינים
אחרי תקופה קניתי משקפים והמוכרת הציעה לי לשים עוד שכבה של הגנה נגד אור כחול שמיועד בעיקר לכאלו שעובדים מול מחשב (בתוספת של 100 שח נראה לי)
וזה עזר פלאים!!!!
פעם אחת אחרי ברית שהייתה בבוקר הגעתי עם עדשות ולא הבנתי איך הסתדרתי בלי המשקפיים האלו...
לא מציעים את זה לכל אחד?
זה לא מה שנקרא עדשות יותר בריאות???

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא מציעים את זה לכל אחד?
זה לא מה שנקרא עדשות יותר בריאות???
לא יודעת.
המוכרת שאלה אותי אם אני עובדת במחשבים וכששמעה שכן - הציעה.
אולי זה נקרא עדשות יותר בריאות. המוכרת הגדירה את זה כציפוי לעדשות נגד אור כחול (וגם הדגימה לנו איך זה עובד)

ל123

משתמש מקצוען
מנסיון כואב -
לאחר סבל רב פניתי לאופטיקה רוזנפלד בבני ברק עם התלונה והאופטיקאי שם (גיא) בדק ברצינות והתאים לי מספר הכי מדויק שאפשר. עזר ב"ה פלאים בלי סינון קרינה ובלי כלום (יש לציין שגם את המשקפיים הבעיתיות שלא היו מדויקות כנראה עשיתי שם אבל מסתבר שהיתה טעות בחלקיקי מספר. קורה.. בד"כ הם מקצוענים מאד!)
עשיתי גם תרגילי עיניים למיקוד אצל אורטופטיסטית- יכול להיות שגם עזר קצת.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש אפשרות לשנות במחשב את התצוגה, שצבע הרקע (כולל בתוכנות כמו וורד) יהיה שחור במקום לבן. ואז פחות כואב בעיניים. תמיד אפשר להחזיר את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה