דרוש מידע מה אתם הייתם עושים אם מתקשרים אליכם מהמעון של התמ’’ת ואומרים לכם שלא מצאנו מטפלת לצהרים אז תקחו את הילד שלכם חזרה!!!

מצב
הנושא נעול.
כן????
אני מתפוצצת מלקרוא את זה!!!!!! תגידי לבעלך שיגיד לו שעדיף לתמוך בעובדות המעון!!!!
עבדתי במעון שהמנהלת שם ידועה כתומכת באברכים
רציתי לומר פעם ולא העזתי-
שאני גם אשת אברך. ולא הצלחנו בשעתו לגמור את החודש. איזה לגמור? להתחיל.
שאני נתתי את נשמתי למעון שלה (העבודה הזו סוחטת ברמה שמי שלא עבדה בזה לא תבין לעולם)
משכורת רעעעבבבבבב (2600 ש"ח בחודש ניסן ותודה ששאלתם וזה חודש שעבדנו כל החודש חוץ מהשבוע וקצת של פסח כל יום מ7.30-4.00)
ואח"כ כשביקשתי שתיתן לי תלושים קצת גבוהים יותר כדי שתהיה לי חופשת לידה עם מעט יותר "בשר". היא לא הסכימה. למה? זה לא על חשבונה!
אז קיבלתי דמי לידה מופחתים כי חישבו לי את חודש ניסן עם המשכורת העלובה ההיא.
והיא ת-ו-מ-כ-ת- ב-א-ב-ר-כ-י-ם.
אבל לא באברכי העובדות שלה חלילה.
אותן היא מעבידה ורודה בפרך.
ולהם היא זורקת כמה גרושים
סליחה על ההתפרצות.
הייתי חייבת.
זה רשת מעונות מוכרת בבני ברק. רק שתדעו איזה חוסר הגיון יש בעולם.

ב"ה שנים שאני כבר לא בעבודת הפרך הזאת אבל זה הציף לי את הזיכרון
אולי חבל שאין דרך קצת לאיים או להלחיץ את בעלי המוסדות הללו.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן????
אני מתפוצצת מלקרוא את זה!!!!!! תגידי לבעלך שיגיד לו שעדיף לתמוך בעובדות המעון!!!!
שאני נתתי את נשמתי למעון שלה (העבודה הזו סוחטת ברמה שמי שלא עבדה בזה לא תבין לעולם)
משכורת רעעעבבבבבב (2600 ש"ח בחודש ניסן ותודה ששאלתם וזה חודש שעבדנו כל החודש חוץ מהשבוע וקצת של פסח כל יום מ7.30-4.00)
ואח"כ כשביקשתי שתיתן לי תלושים קצת גבוהים יותר כדי שתהיה לי חופשת לידה עם מעט יותר "בשר". היא לא הסכימה. למה? זה לא על חשבונה!
סליחה על ההתפרצות.
הייתי חייבת.

אמאלה,,,
עצובבבבב!!
אני לא עובדת בזה,
אבל כשאני חושבת על העבודה הקשה הזאת,שכולנו בזכותה יכולות לצאת לעבו,
וזה מה שהעובדות מקבלות!
זה מקומם!!!

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הנכדים שלה ובעלי הנכדות שלה גם אברכים והיא צריכה קודם לדאוג לדירה להם ואחרי זה לחם לאחרים. קוראים לזה סדר עדיפות ועני עירך קודמים.
יש גם ואהבת לרעיך כמוך,
ויש עוד הרבה דברים.
מינימום של התחשבות בעובדות שעובדות כ''כ קשה,
לא קשור בכלל לדירה של איזה נכד שלה!!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הנכדים שלה ובעלי הנכדות שלה גם אברכים והיא צריכה קודם לדאוג לדירה להם ואחרי זה לחם לאחרים. קוראים לזה סדר עדיפות ועני עירך קודמים.
את רצינית????
מה את אומרת...

אם ככה היא לא תומכת אברכים
היא תומכת נכדים

Panda

משתמש מקצוען
יש גם ואהבת לרעיך כמוך,
ויש עוד הרבה דברים.
מינימום של התחשבות בעובדות שעובדות כ''כ קשה,
לא קשור בכלל לדירה של איזה נכד שלה!!
את רצינית????
מה את אומרת...

אם ככה היא לא תומכת אברכים
היא תומכת נכדים
אני מדבר בכמה שפות , אחד מהם הוא ציניות.
פה זה ציניות מעורבב בעצב על אותם מטפלות שנותנות את הנשמה בשביל הילדים ומקבלות משכורות רעב בזמן שהמנהלים והמקורבים של אותם מקומות חיים ברמה אחרת.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פה זה ציניות מעורבב בעצב על אותם מטפלות שנותנות את הנשמה בשביל הילדים ומקבלות משכורות רעב בזמן שהמנהלים והמקורבים של אותם מקומות חיים ברמה אחרת.
אויש..
אז קבלי את דברי בחזרה,
זה לא היה נשמע לי ככה..

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא מבינים ציניות באשכולות ...
לתשומת ליבך יש אפשרות לשים אמוג'י או קריצה

פ.נ

משתמש מקצוען
כן????
סליחה על ההתפרצות.
הייתי חייבת.

על זה נאמר
"עניי ביתך קודמים""

פ.נ

משתמש מקצוען
הפרופו האשכול...
טיפ לכל הבוסים...
ככל שנותנים לבן אדם את מה שמגיעה לו ומעבר (כן גם תגמולים ומתנות וכו)
העובדות עבודות יותר טוב
וגם תנאים טובים
אחרי הכל העבודות לא מלאכיות!!!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני קוראת את האשכול וכל כך עצוב לי שזה המצב! פשוט מזעזע!! ולצערי המצב עוד יותר גרוע...
אני גם עבדתי במעון עבדתי שם תקופה קצרה וזה הספיק לי לעזוב. ומהר!
אני מאוד אוהבת ילדים בעבר עבדתי במעון בירושלים בתור סייעת בכדי לקבל את התעודה אבל הייתי רק בימי שישי...
כשהגעתי לאחד המעונות בדרום קודם העבירו אותי ממעון אחד לשני כמעט כל יום עבדתי במקום אחר.
עד שקיבלתי החלפה לכיתה לתקופה.
נכנסתי לכיתה והמטפלות היו חסרות מוטיבציה לעבודה התנאים שם היו גרועים למטפלות.
אם במעון שעבדתי בו בעבר היה כיור למטפלות אז במעונות האלו לא היה! זה אומר שאחרי כל החלפה של טיטול את צריכה להתכופף לכיור של הילדים בכדי לשטוף ידיים...
מישהי סיפרה לי אז שהעבודה הזאת משברת את הגוף ויש מטפלת שהיא מכירה שעברה 2 הפלות מזה...
כשעבדתי שם ראיתי איך המטפלות מנסות להפיל אחת על השנייה את הילדים ובמיוחד עלי שהייתי חדשה אז הם הרשו לעצמם לתת לי עבודות שלא היו מתפקידי.
אני זוכרת שכל כך אהבתי את הילדים שם הייתי כל יום שמחה לפגוש בהם ולטפל בהם הייתי עושה להם ריכוזים למרות שכל המטפלות סובבו את האצבע על הרקה וחשבו שאני משוגעת שמשקיעה...
אבל אני נהנתי ואם היו התנאים טובים יותר הייתי נשארת. המנהלת שם אישה מקסימה התחננה אלי שלא אעזוב.
אמרתי לה שאני לא יכולה לחזור כל יום הבייתה ב4 גמורה וכאובה. שה לא מגיע לבעלי לראות אותי ככה שאני לא יכולה לזוז כל הערב.
אבל הדבר שהכי הפריע לי שבגללו עזבתי סופית זה הלחץ שקורה שם! בעבר היו מקציבים חצי שעה לכל פעילות היום זה ירד ל20 דקות כי הילדים משתעממים. (לא יודעת מי קבע את זה אבל מה שברור שהוא לא מבין כלום בילדים!!!)
אז רק נכנסתי לג'ימבורי כבר המטפלות היו מזרזות אותי לצאת. הילדים עוד לא התרגלו למשחקים בחצר כבר שמעתי תכנסי מהר יש קבוצה שמחכה.
והכי גרוע זה באוכל. יש זמן קצוב לארוחות ל3 קבוצות בכיתה ורק הייתי מלבישה להם סינרים מושיבה אותם ומחלקת להם את האוכל כבר שמעתי 'תזדרזי יש עוד קבוצות שצריכות לאכול'. וכשאמרתי שיש ילדים שעדיין לא סיימו לאכול אמרו לי לקום וזה הבעיה שלהם!!! נורא ואיום היחס הזה לילדים כאילו הם חפצים!
אני לא יכולתי עם הלחץ הזה! אז קל וחומר לא הילדים!!! אני חושבת שבגלל המעונות גדל כאן דור לחוץ בלי רוגע!
כשהייתי אומרת למטפלות שצריך להרגיע ולא חייב 20 דקות על השעון הם היו אומרות לי 'תגידי את זה למפקחת. נראה אותך...'
גם אני מחכה כבר 3 שנים לילדים משלי ואני בחיים לא אשלח את הילדים שלי למעון!!! אני אשב בבית ואגדל אותם בנחת וברוגע ילד לא צריך לעבור כזה לחץ! אפילו אם מטפלים בו טוב ונותנים לו אוכל טוב ומחליפים לא טיטול כל שעה. עדיין לפי דעתי מעון זה לא דבר טוב לילדים!!!!!
אחרי תקופה קצרה עזבתי ברגשות מעורבים. מצד אחד לי זה עשה הרבה יותר טוב. לקח לי זמן להרגע מהלחץ שהשפיעה עלי ממש לא טוב מצד שני חשבתי על הילדים שאני משאירה מאחור ופשוט ריחמתי עליהם! קיוויתי בשבילם שתבוא מישהי טובה ותדע איך להתנהג איתם ברוגע.
אני לא יודעת איך זה מטפלות פרטיות מקווה ששם זה יותר טוב. (בלי כללים של כל 20 דקות פעילות זה נראה לי יותר רגוע.)
אבל אני נכוותי ברותחים אז גם בקרים אני נזהרת בחיים לא אשלח ילדים למעונות או למטפלות.
אני מעדיפה להישאר איתם בבית וללמד אותם כל מה שהם צריכים ברוגע ושלווה ונחת. וגם אני אהיה יותר רגועה.
נכון שיש נשים שזה ממש לא מתאפשר אצלם להישאר בבית אז ממליצה רק לא מעונות! ותבדקו טוב טוב על המטפלות של הילדים שלכם כי לילד יש נפש עדינה ואי אפשר לשחק בה! המטפלות הם המעצבות את העתיד שלו ואם הוא גדל לאווירה לחוצה זה משפיע עליו.
לכן צריך לבדוק טוב טוב ולהיות מעורבים בכל מה שהילד עובר לדעת להקשיב לו ולדאוג לצרכים שלו ואם אנחנו כהורים לא נעשה את זה מי כן יעשה את זה???

נערך לאחרונה ב:

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@טאלי מאיפה את?
אולי תבואי לעבוד אצלי....
המחסור הוא חמור.
אין לי מושג אם זה היום הארוך
השכר הנמוך או השם שיש למי שעובדת במעון!!!!
הייתה לי עובדת שעזבה אפילו שהיא נהנתה כי היא אמרה שחברות היו אומרות לה
מה את עובדת במעון את עד כדי כך טפשה.....
פשוט עצוב

אני עכשיו מחפשת בנרות מטפלת במעון ל2 ימים מלאים ופשוט לא מוצאת.
אז אם בא לך או שיש מישהי אחרת בקהל שגרה בבית שמש ורוצה לעבוד בעבודת קודש ממלאת בסיפוק.
את מוזמנת ליצור קשר
0559233975

פ.נ

משתמש מקצוען
אני קוראת את האשכול וכל כך עצוב לי שזה המצב! פשוט מזעזע!! ולצערי המצב עוד יותר גרוע...
אני גם עבדתי במעון עבדתי שם תקופה קצרה וזה הספיק לי לעזוב. ומהר!
אני מאוד אוהבת ילדים בעבר עבדתי במעון בירושלים בתור סייעת בכדי לקבל את התעודה אבל הייתי רק בימי שישי...
כשהגעתי לאחד המעונות בדרום קודם העבירו אותי ממעון אחד לשני כמעט כל יום עבדתי במקום אחר.
עד שקיבלתי החלפה לכיתה לתקופה.
נכנסתי לכיתה והמטפלות היו חסרות מוטיבציה לעבודה התנאים שם היו גרועים למטפלות.
אם במעון שעבדתי בו בעבר היה כיור למטפלות אז במעונות האלו לא היה! זה אומר שאחרי כל החלפה של טיטול את צריכה להתכופף לכיור של הילדים בכדי לשטוף ידיים...
מישהי סיפרה לי אז שהעבודה הזאת משברת את הגוף ויש מטפלת שהיא מכירה שעברה 2 הפלות מזה...
כשעבדתי שם ראיתי איך המטפלות מנסות להפיל אחת על השנייה את הילדים ובמיוחד עלי שהייתי חדשה אז הם הרשו לעצמם לתת לי עבודות שלא היו מתפקידי.
אני זוכרת שכל כך אהבתי את הילדים שם הייתי כל יום שמחה לפגוש בהם ולטפל בהם הייתי עושה להם ריכוזים למרות שכל המטפלות סובבו את האצבע על הרקה וחשבו שאני משוגעת שמשקיעה...
אבל אני נהנתי ואם היו התנאים טובים יותר הייתי נשארת. המנהלת שם אישה מקסימה התחננה אלי שלא אעזוב.
אמרתי לה שאני לא יכולה לחזור כל יום הבייתה ב4 גמורה וכאובה. שה לא מגיע לבעלי לראות אותי ככה שאני לא יכולה לזוז כל הערב.
אבל הדבר שהכי הפריע לי שבגללו עזבתי סופית זה הלחץ שקורה שם! בעבר היו מקציבים חצי שעה לכל פעילות היום זה ירד ל20 דקות כי הילדים משתעממים. (לא יודעת מי קבע את זה אבל מה שברור שהוא לא מבין כלום בילדים!!!)
אז רק נכנסתי לג'ימבורי כבר המטפלות היו מזרזות אותי לצאת. הילדים עוד לא התרגלו למשחקים בחצר כבר שמעתי תכנסי מהר יש קבוצה שמחכה.
והכי גרוע זה באוכל. יש זמן קצוב לארוחות ל3 קבוצות בכיתה ורק הייתי מלבישה להם סינרים מושיבה אותם ומחלקת להם את האוכל כבר שמעתי 'תזדרזי יש עוד קבוצות שצריכות לאכול'. וכשאמרתי שיש ילדים שעדיין לא סיימו לאכול אמרו לי לקום וזה הבעיה שלהם!!! נורא ואיום היחס הזה לילדים כאילו הם חפצים!
אני לא יכולתי עם הלחץ הזה! אז קל וחומר לא הילדים!!! אני חושבת שבגלל המעונות גדל כאן דור לחוץ בלי רוגע!
כשהייתי אומרת למטפלות שצריך להרגיע ולא חייב 20 דקות על השעון הם היו אומרות לי 'תגידי את זה למפקחת. נראה אותך...'
גם אני מחכה כבר 3 שנים לילדים משלי ואני בחיים לא אשלח את הילדים שלי למעון!!! אני אשב בבית ואגדל אותם בנחת וברוגע ילד לא צריך לעבור כזה לחץ! אפילו אם מטפלים בו טוב ונותנים לו אוכל טוב ומחליפים לא טיטול כל שעה. עדיין לפי דעתי מעון זה לא דבר טוב לילדים!!!!!
אחרי תקופה קצרה עזבתי ברגשות מעורבים. מצד אחד לי זה עשה הרבה יותר טוב. לקח לי זמן להרגע מהלחץ שהשפיעה עלי ממש לא טוב מצד שני חשבתי על הילדים שאני משאירה מאחור ופשוט ריחמתי עליהם! קיוויתי בשבילם שתבוא מישהי טובה ותדע איך להתנהג איתם ברוגע.
אני לא יודעת איך זה מטפלות פרטיות מקווה ששם זה יותר טוב. (בלי כללים של כל 20 דקות פעילות זה נראה לי יותר רגוע.)
אבל אני נכוותי ברותחים אז גם בקרים אני נזהרת בחיים לא אשלח ילדים למעונות או למטפלות.
אני מעדיפה להישאר איתם בבית וללמד אותם כל מה שהם צריכים ברוגע ושלווה ונחת. וגם אני אהיה יותר רגועה.
נכון שיש נשים שזה ממש לא מתאפשר אצלם להישאר בבית אז ממליצה רק לא מעונות! ותבדקו טוב טוב על המטפלות של הילדים שלכם כי לילד יש נפש עדינה ואי אפשר לשחק בה! המטפלות הם המעצבות את העתיד שלו ואם הוא גדל לאווירה לחוצה זה משפיע עליו.
לכן צריך לבדוק טוב טוב ולהיות מעורבים בכל מה שהילד עובר לדעת להקשיב לו ולדאוג לצרכים שלו ואם אנחנו כהורים לא נעשה את זה מי כן יעשה את זה???
אני קוראת את הפוסט הזה וכולי צמרמורת
קודם כל למה אנשים לא פותחים את הפה?????
דבר שיני אין פיקוח על המעון הזה??????

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
דבר שיני אין פיקוח על המעון הזה??????
זה רשת מעונות מאוד מוכרת
לא הייתי שם הרבה זמן כדי לדעת מי הפיקוח אבל לפי מה שהבנתי המפקחת היא הבעיה.
קודם כל למה אנשים לא פותחים את הפה?????
מי בדיוק יפתח את הפה?
המטפלות? הם עצמם סובלות ומפחדות מהמפקחת
ההורים? ספק אם בכלל באמת יודעים מה עובר על הילד שלהם במעון כל היום. גם אלו שתמיד שואלות לא יקבלו תשובות שהם לא רוצות לשמוע...
עצוב מאוד!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
זה רשת מעונות מאוד מוכרת
לא הייתי שם הרבה זמן כדי לדעת מי הפיקוח אבל לפי מה שהבנתי המפקחת היא הבעיה.
למה לא מיתלוננים עליה ברשת????
מי בדיוק יפתח את הפה?
המטפלות? הם עצמם סובלות ומפחדות מהמפקחת
ההורים? ספק אם בכלל באמת יודעים מה עובר על הילד שלהם במעון כל היום. גם אלו שתמיד שואלות לא יקבלו תשובות שהם לא רוצות לשמוע...
עצוב מאוד!!!
שכל המטפלים היתאגדו סביב ההנהלה
מה שבטוח שאסור להם לתת לזה שימשך גם שזה על חשבונם וגם על חשבון הילדים...
(חבל אחר כך יהיה מקרה כל שהו חס וחלילה שיוכלו להאשים את המטפלות בזה)

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צר לי לכתוב את התגובה הבאה
הלוואי ולמישהו היה אכפת!:cry:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה