מה אתם אומרים על פינת החדשות?

פונטגרפר

משתמש צעיר
אחר מאמץ של 2 חדשים להביא חדשות בעולם הגרפיקה ככל היותר שאפשר, אני מאוד מעונין לשמוע תגובתכם על הפינה הזה.

אני מאוד חושש שהפורום הזה הוא לא המקום הכי מיוחד לזה, וכמה גרפיקאים לא מטיילים בכלל בשאר הפורומים בהאתר חוץ מהפלטפורמה העיקרי (מאן יימר?) "עיצוב גרפי".

פונקציית "נתינת תודה" באתר פרוג הוא באמת מאוד שימושי ונותן האפשריות לידע כמה אנשים באמת נהנו מההודעה שלך. וזה מה שהביא לי לחשוב 1) אשכול החדשות בכלל לא מעונין... 2) האשכול לא מעוגן למקום הכי מתאים...

אשמח מאוד לכל תגובה גם על הנושא בכלליות.

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד נהנה מזה.
במחשבה שניה, אולי כן כדאי לעגן את זה בעיצוב גרפי.

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
החדשות מעניינות ומועילות מאוד. כדאי להביא אותן לעיצוב הגרפי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה