עזרה מה אפשר לעשות עם מעטפות מבוילות?

קוקה קולה

משתמש מקצוען
היתה לי עמותה,היא נסגרה, נשארו לי המון מעטפות מבוילות עם לוגו של העמותה ואין לי מה לעשות עם זה
בדואר לא מוכנים לקבל את זה ולזכות אותי,
הבול מודפס ע"ג המעטפה כך שאני אפילו לא יכולה לקלף את זה
מה עושים?
יש רעיון?

דג סלומון

משתמש מקצוען
היתה לי עמותה,היא נסגרה, נשארו לי המון מעטפות מבוילות עם לוגו של העמותה ואין לי מה לעשות עם זה
בדואר לא מוכנים לקבל את זה ולזכות אותי,
הבול מודפס ע"ג המעטפה כך שאני אפילו לא יכולה לקלף את זה
מה עושים?
יש רעיון?

@קוקה קולה תפתחי מרכז מבקרים... או מוזיאון. ;)

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם מופיע לוגו של העמותה לא מאמינה שמשהו ירצה לשלוח את זה במקום מעטפה אישית

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדעתי אפשר למכור במחיר מוזל, ומי שירצה ידביק על הלוגו את הלוגו שלו....

דג סלומון

משתמש מקצוען
אי אפשר לגזור את הבולים ולהדביק עם דבק למעטפה אחרת?
אם זה מעטפות שהודבקו עליהם בולים, לכאורה אין בעיה
אבל אני מבין שזה מעטפות שהודפסו עם בול ע"י דואר ישראל, בזה לא יעזור לגזור ולהדביק, כי א"כ כל אחד יכול להדפיס בצבעוני עשרות אלפי בולים ולמכור בחצי מחיר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה