קופירייטינג מה אני הייתי אומר\ת במקומו ?

מרפסת

משתמש צעיר
ימינה יחסית מצליחה להדביק על עצמה כזו שדואגת לכלכלה וכו' ובמילים אחרות כחלון מספר 2 ויחד עם זאת זה עושה את גדעון סער אפס כי אין לו באמת מה למכור אז מה הייתם ממליצים לו להתמקד חוץ מרק לא ביבי שבזה לפיד יצליח יותר.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ימינה יחסית מצליחה להדביק על עצמה כזו שדואגת לכלכלה וכו' ובמילים אחרות כחלון מספר 2 ויחד עם זאת זה עושה את גדעון סער אפס כי אין לו באמת מה למכור אז מה הייתם ממליצים לו להתמקד חוץ מרק לא ביבי שבזה לפיד יצליח יותר.
אין לו מה לעשות כרגע.
חייב להמשיך עם ה'רק לא ביבי' בכל הכוח.
התקווה האחרונה.

ישראלי מצוי

משתמש פעיל
כחול לבן ביקשה את האותיות 'כן'
פשוט.
"כן" יאבדו וכו';);)

"כן" היתה בעבר קדימה, מענין, יש להם את אותו סיפור,
שניהם היו מפלגת שלטון, בראשם עמד רמטכ"ל לשעבר שנכנס לממשלת נתניהו, התרסקו לאחוז החסימה, ובשביל לצלוח את אחוז החסימה, עשו קמפיין נגד החרדים... ההיסטוריה חוזרת...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקום נתניהו:
הם ידברו על "אחדות"...
אנחנו המפלגה היחידה שלא מחרימה שום מפלגה אחרת בישראל!!!
שעות ספורות לאחר החיבור בין איתמר בן-גביר לבצלאל סמוטריץ', שהתרחש רק אחרי שנתניהו הבטיח שריון בליכוד ומקום בוועדה למינוי שופטים, הגיב יושב ראש הכנסת יריב לוין לחיבור והפתיע, כי בן-גביר לא יהיה חלק מהקואליציה.

"לו ולמפלגתו אין כוונה, וגם לנו אין כוונה, שהם יהיו חלק מהקואליציה, משום שהפערים בינינו מאוד מאוד גדולים", אמר יריב ב'רשת ב' והמשיך, "דרכו של איתמר בן גביר היא לא דרכי, ודעותיו אינן דעותיי".

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@yonatanr לא מאמין שזה מה שיקרה.
הוא צריך את בן גביר בקואליציה
הוא צריך את בן-גביר, כדי לאיים על מפלגות קטנות מהמחנה השני להצטרף לקואליציה, כי אם לא, הוא יצרף את בן-גביר לקואליציה...
והם יוכלו לומר לבוחריהם, הצלנו את המדינה בכך שנכנסנו במקום בן-גביר.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הוא צריך את בן-גביר, כדי לאיים על מפלגות קטנות מהמחנה השני להצטרף לקואליציה, כי אם לא, הוא יצרף את בן-גביר לקואליציה...
והם יוכלו לומר לבוחריהם, הצלנו את המדינה בכך שנכנסנו במקום בן-גביר.
ברור. הוא משתמש באנשים האלה וזורק, כמו כצלה ב2009

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
טכנית, סבורני שלר' אב"ג תועיל יותר ישיבה אופוזיציונרית - מכל הבחינות: פוליטית, אידיאולוגית ומצפונית.
ונזכה ונחי' ונראה.
לגבי פוליטית,מההיכרות שלי עם השטח ממש לא.
אדיאולוגית גם לא כל כך.
השאלה גם כמה מעוצמה יכנסו.מקום 2 (יצחק וסרלאוף) של עוצמה, הוא במקום 10 של הציונות הדתית.לא יהיה לבן גביר יותר מידי כוח.
אם הוא ה1 שיהיה חסר ל61-הוא לא ישב באופוזיציה.
אם יהיה 61 בלעדיו-הוא לא יוכל כ"כ להתמקח...

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לגבי פוליטית,מההיכרות שלי עם השטח ממש לא.
אין ספק שהוא יודע לתפוס תשומת לב ציבורית, כשיש לו כלים לכך.

אני הייתי ממליץ לו להיכנס לקואליציה גם אם היא תהיה 62. [פחחח, נראה אם היא תהיה 60...]
הוא גם תמיד יוכל לומר 'הייתי לבד, תנו לי יותר כח ותראו למה אני מסוגל'.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
יש לי הרגשה שבג"ץ ממילא יפסול את בן גביר, כעת שהוא נמצא במקום ריאלי ברשימה שעוברת ע"פ רוב הסקרים, הם ימצאו איזה אמירה גזענית שתהיה עילה לפוסלו.
הוא עורך דין ומכיר את גבולות החוק, אין להם על מה

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל הפעמים הם לא פסלו אותו כי כך הוא ניגש עם מפלגתו וכך הם ידעו שהוא פוסל קולות לימין.
אבל עכשיו בוודאי תימצא הנוסחא (שהע"וד המוכשר ביותר עדיין לא חשב עליה) לפסול אותו כי כך הוא יכול לחזק את גוש הימין..
אבל זה סתם בדרך הלצה כי הרי כידוע את הכל הם שופטים לפי אמות הצדק והיושר וחלילה חלילה לחשוד בהם בכוונות פוליטיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה