דרוש מידע מהו אתר הפרילנסרים המומלץ ביותר להצעת עבודות קטנות דיגיטליות

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
מהו אתר הפרילנסרים המומלץ ביותר להצעת עבודות קטנות (כמו פיתוח, הגהה, תמיכה בדיגיטל)
מבחינת הביקוש שיש באמת (כלומר אתר שבאמת מביא לי עבודות).
מבחינת עמלות נמוכות שהאתר לוקח לעצמו [או שלא מחייב את התשלום דרכו בכלל].

למי שלא מכיר את המילה פרילנסרים אני יסביר:
הכונה לאתר שאני יכול להציע עבודה מיידית לכל מי שרוצה, לדוגמה גרפיקה או פיתוח מכל סוג או הגהה וניפוי באגים. באתר מסתובבים אנשים שמחפשים את העבודות הללו ובד"כ זה אנשים שמחפשים דווקא במחיר מוזל, ואני יכול להציע להם את שירותי תמורת תשלום.

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מהו אתר הפרילנסרים המומלץ ביותר להצעת עבודות קטנות (כמו פיתוח, הגהה, תמיכה בדיגיטל)
מבחינת הביקוש שיש באמת (כלומר אתר שבאמת מביא לי עבודות).
מבחינת עמלות נמוכות שהאתר לוקח לעצמו [או שלא מחייב את התשלום דרכו בכלל].

למי שלא מכיר את המילה פרילנסרים אני יסביר:
הכונה לאתר שאני יכול להציע עבודה מיידית לכל מי שרוצה, לדוגמה גרפיקה או פיתוח מכל סוג או הגהה וניפוי באגים. באתר מסתובבים אנשים שמחפשים את העבודות הללו ובד"כ זה אנשים שמחפשים דווקא במחיר מוזל, ואני יכול להציע להם את שירותי תמורת תשלום.
שלום,
אני לא יודעת מה הפרוצדורה שצריך לעשות באתר הזה: https://www.fiverr.com/
אבל ממש נהנתי מההצעות שלהם ואף השתמשתי בהם.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
זה דוגמה של המחירים באתר הישראלי השני ההוא
4c7d1ca5-010e-4b69-b3de-d1331a7c5029.png

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני ישמח שיהיה אתר כזה:)

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
האם יש דרך לברר אם אין אתר כזה בכלל קיים כיום?
כי ביררתי קצת את העלויות וזה ממש לא בחינם בשבילי לבנות אתר כזה. (התוספים לזה עולים הרבה כסף, וגם זה דורש תרגום תוספים מאנגלית שיכול להיות עוד סכום כסף לא מבוטל). אז גם אם נלך על הצעד לבנות אתר כזה חשוב מאוד לדעת, האם עדיין אין אתר כזה של מציאת עבודות בחינם, ובמידה ויש אתרים דומים, מה בעצם יש להוסיף באתר חדש?
אשמח למבינים בתחום שיוכלו לספר.

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נשמע מעניין מאד, אשמח לשמוע אם יתחדש משהו בהמשך.

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מה הייתם אומרים לדוגמה על האתר https://www.drushim.co.il מקבוצת יד 2?
מה אפשר להוסיף למשל על אתר זה, באם נפתח עוד אתר?

אתר שמתמקד בעבודות של המגזר החרדי בוודאי יביא איתו ערך מוסף.

מצד שני, ייתכן שמנהלי אתר פרוג יסכימו לפתוח אשכול עבודות כזה (בנפרד מאשכול דרושים),
זה לא אתר ייעודי עם אפשרויות סינון והתראות למייל, אבל זה גם משהו.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יתכן שאוכל לעבוד על אתר כזה. עיקר העבודה לבינתיים זה לעבוד על קבצי התרגום של התוספים הרלוונטיים.
כמובן שזה יהיה תלוי במספר המתעניינים ואם באמת תהיה התעניינות ברמה ציבורית גבוהה יהיה משתלם לעבוד על זה.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
האמת שהאתר כבר הוקם.
אך לשחרר את האתר כפי שהוא כיום לא בטוח בכלל שתהיה לזה הצלחה, כי האתר צריך לשדר יציבות רשמיות ויוקרה בשביל לקבל יחס ראוי והוגן למועמדים הרשומים בו.
לאחר בירור רב מאוד, נראה בהחלט כי לא בטוח בכלל, שקיימת אפשרות להקים אתר מסוג כזה - שיהיה גם מקצועי ברמה וגם בחינם לגמרי, כי הרכיבים של ייצור אתר כזה מאוד יקרים, ומישהו צריך לשלם את זה.
אבל אפשר לעשות כמעט חינם. לדוגמה במקום לשלם 69 ש"ח על גישה למשרה אחת בלבד חד פעמית (כמו במתחרה), אפשר לדוגמה לעשות תשלום חד פעמי לכל החיים של 5 ש"ח לכל מי שנרשם.
ואז עם הזמן לאחר כמאה נרשמים, זה יכסה את עיקרי עלות רכיבי האתר. ואם יהיו למשל אלף נרשמים יהיה אפשר להמשיך ולפתח את האתר ברמה גבוהה יותר, כי הפיתוח הזה דורש רכיבים יקרים כנ"ל, (ובהמשך אולי יוכל לכסות גם זמן הפיתוח).

נערך לאחרונה ב:

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת שהאתר כבר הוקם.
אך לשחרר את האתר כפי שהוא כיום לא בטוח בכלל שתהיה לזה הצלחה, כי האתר צריך לשדר יציבות רשמיות ויוקרה בשביל לקבל יחס ראוי והוגן למועמדים הרשומים בו.
לאחר בירור רב מאוד, נראה בהחלט כי לא בטוח בכלל, שקיימת אפשרות להקים אתר מסוג כזה - שיהיה גם מקצועי ברמה וגם בחינם לגמרי, כי הרכיבים של ייצור אתר כזה מאוד יקרים, ומישהו צריך לשלם את זה.
אבל אפשר לעשות כמעט חינם. לדוגמה במקום לשלם 69 ש"ח על גישה למשרה אחת בלבד חד פעמית (כמו במתחרה), אפשר לדוגמה לעשות תשלום חד פעמי לכל החיים של 5 ש"ח לכל מי שנרשם.
ואז עם הזמן לאחר כמאה נרשמים, זה יכסה את עיקרי עלות רכיבי האתר. ואם יהיו למשל אלף נרשמים יהיה אפשר להמשיך ולפתח את האתר ברמה גבוהה יותר, כי הפיתוח הזה דורש רכיבים יקרים כנ"ל, (ובהמשך אולי יוכל לכסות גם זמן הפיתוח).
הייתי מוכנה לכך.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אשמח לשאול איזה שם הייתם מציעים עבור הקמת אתר פרילנסרים חדש, משהו מקורי, קל וקולע, ולא קיים עדיין?
האמת שיותר מתאים לפתוח על זה אשכול חדש.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
חשבתי עוד מספר פעמים על הרעיון הזה, וחשבתי שמכיון ויש כבר כמה אתרי ביקוש עבודות/דרושים מגוונים שונים, ויש לזה כבר שוק קיים, לא בטוח ששווה ההשקעה בזה, מכיון ומדובר אכן בהשקעה כספית וכנ"ל.
אך עדיין אשאיר זאת פתוח.

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חבל, חיכיתי לראות כבר את האתר פעיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה