כללי מהומה גדולה בתוכנות אדובי 2019!!

Sitbon

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עד היום היה מקובל שכדי לקבל גירסא פרוצה של תוכנות אדובי, עליך פשוט להעביר קובץ בשם amtlib.dll ויש לך גירסא פרוצה והכל עובד יפה.
רק מה, שבתוכנות אדובי 2019, אדובי שינתה את המהלכים, וכעת אין עוד קובץ בשם זה, והבנתי שהאקטיבציה נעשית רק ע"י שימוש און-ליין.
אולי זה הזמן לכל מי שעדיין לא משתמש בגירסא מקורית וקנויה כמו שצריך שכעת יעשה זאת...

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ממש לא. אין צורך בחיבור לאינטרנט בכל שימוש. רק פעם בחודש

מרדכי מרדכי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
איך תכל'ס אני מוריד עכשיו את אדובי בחינם? תודה...

מרדכי מרדכי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
כן, תודה, ניסיתי אבל יורד לי למחשב כל מיני פרטים באנגלית מה עושים הכי קצר? תודה.

Sitbon

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הכי פשוט.
מתקינים את creative cloud של אדובי ומשם אתה רק מגדיר שזה יהיה תומך עברית ומתקין.

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה עושים שהוא לא מוכן להתעדכן לי?
יכול להיות שזה בגלל חסימה של האינטרנט?

אני משתמשת בגרסה מקורית.

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עשיתי הפעלה מחדש למחשב וזה הסתדר.
כנראה משהו היה תקוע לו.

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עד היום היה מקובל שכדי לקבל גירסא פרוצה של תוכנות אדובי, עליך פשוט להעביר קובץ בשם amtlib.dll ויש לך גירסא פרוצה והכל עובד יפה.
רק מה, שבתוכנות אדובי 2019, אדובי שינתה את המהלכים, וכעת אין עוד קובץ בשם זה, והבנתי שהאקטיבציה נעשית רק ע"י שימוש און-ליין.
מתברר שזה לא נכון... הפריצה קלה פשוטה וזמינה

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מבצעים ברכישת אדובי בבלק פריידי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כן
105 ש"ח במקום 175!

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
105 לחודש עבור כל התוכנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה