קניות באתרים מחו"ל מד חום אינפרא אדום ללא מגע! מתאים מאוד לתינוקות. 35 ש"ח.

GALAXY

משתמש מקצוען
-198727351362168814.jpg

GALAXY

משתמש מקצוען
זה אמין?

בדקת את זה ביחס לרגיל<

ויש סיבה לחשוב שזה יוצתר טוב מזה https://www.aliexpress.com/item/201...1.0&pvid=9f725722-c66a-434a-a4a3-f47040a4018d

בחצי מחירו

יש למוצר זה לא פחות מ 19.000 (!!!!) הזמנות.
ואלפי פידבקים מצויינים.
מעלה תמונה מתוך דף הרכישה שלו.
תמורת 35 ש"ח בהחלט שווה לנסות.
גם אם זה יספיק רק לחורף הקרוב...SmartSelect_20181125-182356_AliExpress.jpg

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני לא מכירה את המכשיר הספציפי הזה, אבל לפני בערך שנה קנינו מד חום אינפרא אדום (שוב, לא המוצג כאן) בתוך קבוצה ענקית (אין לי מושג כמה עלה, מישהו קנה עבורינו), והוא לא היה שווה יותר מיום... אחרי כמה מדידות בודדות הוא זייף בצורה מחרידה (בלי שום קשר למציאות), וכמה אנשים שקנו יחד איתי באותה קבוצה אמרו לי ג"כ אותו דבר.

נערך לאחרונה ב:

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
א. בקישור אפילייט ראוי לציין את זה. זה בסדר שתרוויחי עלינו, אבל זכותנו לדעת.
ב. אין דבר כזה מד חום אינפרא מאליאקספרס/כל אתר סיני אחר, שידייק. אפילו המקורי של שיאומי שזו חברה בינלאומית, מזייף בטירוף.
ו-19000 רוכשים, רק מעידים על אפקט העדר, וממש לא על איכות המוצר.

GALAXY

משתמש מקצוען
א. בקישור אפילייט ראוי לציין את זה. זה בסדר שתרוויחי עלינו, אבל זכותנו לדעת.
ב. אין דבר כזה מד חום אינפרא מאליאקספרס/כל אתר סיני אחר, שידייק. אפילו המקורי של שיאומי שזו חברה בינלאומית, מזייף בטירוף.
ו-19000 רוכשים, רק מעידים על אפקט העדר, וממש לא על איכות המוצר.

שום רווח אין לי בקישור לעיל. כלום!!!
רק רצון טוב לעזור. והבוחר יבחר.

מלי -ל

משתמש מקצוען
אני קניתי בחנות רגילה לתינוקות עלה 200 ש"ח ושווה כל שקל .. לא צריך להעיר את הילד .. אהה וזה גם מודד טמפ' דוממים : מים בבקבוק לתינוק ..אמבטיה וכו' . כנראה שיש שוני בין החברות. השוויתי מול מודד חום רגיל ולא היה הבדל

YRN

משתמש מקצוען
אם כבר עלה הנושא, מישהו יודע האם המכשיר פולט קרינה? או שזה לא קשור?
כל פעם כשאני מודדת לילדים אני בנקיפות מצפון שזה עלול להרוס להם את הבריאות.
יש מקום לחשש?

מלי -ל

משתמש מקצוען
אם כבר עלה הנושא, מישהו יודע האם המכשיר פולט קרינה? או שזה לא קשור?
כל פעם כשאני מודדת לילדים אני בנקיפות מצפון שזה עלול להרוס להם את הבריאות.
יש מקום לחשש?

במכשיר שלי כתוב : אינו פולט קרינה והוא מאושר ע"י משרד הבריאות . ברמת העקרון לזו ששאלה השימוש פשוט מאוד ואמור להיות לך הוראות ...אם זה משהוא תקני(מלש' תקן :)) כמובן

מישהו מהצפון

משתמש פעיל
מה שאתם כותבים על שיאומי זה מנסיון ?
האם זה המכשיר שבקישור ?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה