מדריך קניות|Black Friday 2014 - יום שישי השחור

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י stt;1441190:
עשיתי בעבר רכישה באמזון, קניתי נעליים בחצי מחיר מהארץ ובגדים במחירים מצחיקים חישבתי בערך את המשלוח אבל למעשה זה יצא לא משתלם בכלל!!
1. אמזון זה כמו אליאקספרס שכל אחד מוכר ושולח בנפרד וצריך לשים לב שיש מוכרים שלוקחים דמי משלוח (בתוך ארה"ב)
2. חב' השילוח- 'מסטופ' (כמו BUY2 רק יותר זול)לקחה על איחוד כל הדברים בערך 20$
3. המשקל של הנעליים לא היה מאד גבוהה אבל לכל זוג היה קופסת נעליים + אריזה שהוסיף המון למשקל הסופי
4. הסכום הכולל של הקניה עצמה + עליות המשלוחים + איחוד החבילות +המשלוח לארץ יצא גבוהה כך שגם חייבו אותי בארץ עוד 18% מע"מ ויצא לא משתלם
5. המידות של הנעליים היו גדולות לפחות ב2-3 מידות למרות שבדקתי בכל חברה על המידות שלה ביחס לארץ וגם בס"מ

אני דווקא הזמנתי מאמזון והייתי מאוד מרוצה!
כולל המחיר של המשלוח (מסטופ) יצא לי עדיין כמעט חצי מחיר מאשר בארץ
והגיע תוך כמה ימים עם שליח עד הבית.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י yosher2005;1440560:
איפה אפשר להשיג פליימוביל בזול?
אפילו עם משלוח לחו"ל

הבעיה עם הפליימוביל הגדולים שהוא תופס הרבה נפח ומחיר המשלוח שלו הופך את הרכישה ללא כדאית (לפי מה שראיתי, אשמח לשמוע אחרת).
למשל ראיתי פליימוביל טירה גדולה עם המון חלקים ב-550 ש"ח בערך כשבארץ עולה הכי זול בזאפ 819 ש"ח.
הבעיה היא שהמשלוח לקופסא כזו גדולה עלול להכפיל את המחיר ואז זה כבר לא שווה.
למי שיש אפשרות להביא לארץ עם קרובי משפחה זה מאוד משתלם.

נכתב ע"י rosmarin;1440593:
אני רוצה לקנות:

מעבד מזון טוב (מגימיקס או כאלה)

טייפ קטן שמתאים לחדר ילדים.

שווה להזמין מחו''ל? אם כן, איפה?

אשמח למידע בענין.

בקשר למוצרי חשמל - כדאי לקחת בחשבון שהתקעים בחו"ל שונים משל הארץ ואין אפשרות להכניס תקע של ארה"ב לשקע בארץ.
אם בכל זאת רוצים לקנות - צריך לקחת בחשבון גם קניית מתאם שמתחבר לתקע של ארה"ב מצד אחד ומתאים לשקע של הארץ מצד שני.

נכתב ע"י stt;1441190:
עשיתי בעבר רכישה באמזון, קניתי נעליים בחצי מחיר מהארץ ובגדים במחירים מצחיקים חישבתי בערך את המשלוח אבל למעשה זה יצא לא משתלם בכלל!!
1. אמזון זה כמו אליאקספרס שכל אחד מוכר ושולח בנפרד וצריך לשים לב שיש מוכרים שלוקחים דמי משלוח (בתוך ארה"ב)
2. חב' השילוח- 'מסטופ' (כמו BUY2 רק יותר זול)לקחה על איחוד כל הדברים בערך 20$
3. המשקל של הנעליים לא היה מאד גבוהה אבל לכל זוג היה קופסת נעליים + אריזה שהוסיף המון למשקל הסופי
4. הסכום הכולל של הקניה עצמה + עליות המשלוחים + איחוד החבילות +המשלוח לארץ יצא גבוהה כך שגם חייבו אותי בארץ עוד 18% מע"מ ויצא לא משתלם
5. המידות של הנעליים היו גדולות לפחות ב2-3 מידות למרות שבדקתי בכל חברה על המידות שלה ביחס לארץ וגם בס"מ

נעליים שווה להזמין כל זוג בנפרד.
למרות שעל כל זוג משלמים 20$ משלוח, המחירים עדיין יוצאים זולים מאוד וכך גם לא עוברים את הסכום לתשלום מע"מ.
כמו"כ - כפי שכבר נוכחת לראות - לא תמיד שווה לאחד חבילות - כי מה שיוצא זה סכום קניה גבוה יותר - שמתרגם ל-18% יותר מע"מ...

לגבי מידות נעליים - יש לי ניסיון מאוד טוב עם אתר 6PM - המידות ממש מעולות מניסיון עם 3 אנשים שונים עם מידות שונות.

נכתב ע"י נירוש;1441263:
האם האתרים האלו שולחים לישראל?

אולד נבי וצ'ילדרן פלייס עושים משלוחים לארץ, אך כדאי לבדוק את עלות המשלוח שם - בדר"כ היא גבוהה יותר מאשר עם חברת שילוח חיצונית.

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שימו לב הקונים באיביי ובאלי אקספרס שלפעמים הפער במשלוח המשלוח לארצות הברית ולישראל הוא עצום ואני באופן קבוע שולחת לביי2 ואפילו לאחר איחוד חבילות המחירים נמוכים מאד, שימו לב שכמעט תמיד שווה לאחד חבילות.

לדוגמא: השבוע קניתי באיביי זוג נעלי סאקוני חדשות, במכרז, יצא לי 17$(!) משלוח לארה"ב 7$ ולישראל 30$, שימו לב לפער! משלוח לביי2, 7$ ואיחדתי יחד עם זה 2 שמלות אלגנטיות מארה"ב שעלו 35$ (והמשלוח לארה"ב היה בחינם, בארץ נמכרות ב450) יצא לי 9$ איחוד לשלש החבילות, והכל ביחד שוקל פחות מקילו וחצי, לשלם על כל המשלוחים כ30$, מתאים בהחלט וזה לפני ההנחה של ביי2 והמשלוח מהיר הרבה יותר. (יש לי גם הנחות קבועות כי אני לקוח מועדף, כבד)
הנעליים הגיעו ללא חשבונית כי זה ממוכר פרטי ולכן העלתי חשבונית של 5$ וכך גם מכס לא הייתי צריכה לשלם.

בקיצור שימו לב לפער במשלוחים ואם אתם טיפוסים מאורגנים, רצוי לכם לחשוב לטווח רחוק כי ההנחה במשלוחים לא כל יום, הזמנתי בקיץ בקרטרס חליפות מהממות חורפיות עשיתי משלוח ימי כי לא בער לי ויצא ממש ממש בזול, כ30 ש"ח לסט חורפי 3 חלקים.

בהצלחה ולבריאות! :)

תות בננה 2

משתמש רשום
קניתי כרטיס לרכישה בנקסט דרך הדואר, איך ניתן לבצע את התשלום? על מה לוחצים?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י rosmarin;1440593:
מעבד מזון טוב (מגימיקס או כאלה)
מגימיקס חייב להיות מתאים לרשת הישראלית 220V כך שלא ניתן לקנות בארה"ב על
נכתב ע"י eden7115;1441414:
בקשר למוצרי חשמל - כדאי לקחת בחשבון שהתקעים בחו"ל שונים משל הארץ ואין אפשרות להכניס תקע של ארה"ב לשקע בארץ.
אם בכל זאת רוצים לקנות - צריך לקחת בחשבון גם קניית מתאם שמתחבר לתקע של ארה"ב מצד אחד ומתאים לשקע של הארץ מצד שני.
מתאם לשקע החשמל מאמריקאי לישראלי זה לא בעיה הוא עולה שקלים בודדים.
הבעיה שמכשירים בארה"ב עובדים על 110V ובישראל על 220V

מכשירים דיגיטליים עובדים לרוב במתח רחב 60V - 240V לכן ניתן להשתמש כאן ושם.
מכשירים מכניים עובדים לרוב רק על 120V ואין דרך להתאימם לישראל.

אולגה.

ירקרק

משתמש צעיר
נכתב ע"י Big;1441458:
הנעליים הגיעו ללא חשבונית כי זה ממוכר פרטי ולכן העלתי חשבונית של 5$ וכך גם מכס לא הייתי צריכה לשלם.
:)

כיצד ניתן להציג חשבונית כזו- שתראה אותנטית ?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד אתרים בהם התחילו ההנחות:

JCPenney - אתר המרכז בגדים של מבחר מותגים כגון קרטר'ס, אושקוש, דיסני, נייק, אוקי-דוקי וכדו'.
מציעים עכשיו מחירים טובים + מבצע של 20-25% הנחה (תלוי בשעת הקניה) - אבל לא הבנתי עדיין האם המבצע חל בכל המחלקות או רק בחלקן, אשמח לעזרת דוברי האנגלית הטובה משלי שיבהירו את העניין...
כמו"כ, שימו לב: המשלוח לארה"ב חינם בקניה מעל 50$ אך רק בהקשת קוד קופון: SAVEFSH
http://www.jcpenney.com/

carter`s - קרטר'ס - בגדי ילדים איכותיים (בעיקר בגדים בסיסיים מטריקו וכותנה).
מציעים עכשיו מחירים טובים בקטגוריית Clearance, בעיקר על פיג'מות וסטים לתינוקות.
משלוח חינם בהזמנה מעל 50$.
http://www.carters.com/home?id=carters

GYMBOREE - ג'ימבורי - בגדי ילדים מעוצבים ואיכותיים (סטנדרט גבוה המתבטא גם במחיר).
מציעים עכשיו מחירים טובים על פריטים מסויימים - צריך "לחפור" באתר ולמצוא את המציאות.
שמתי לב למשל שקטגוריית הפיג'מות יש מבצעים שווים על חלק גדול מהפריטים.
שימו לב: משלוח בתוך ארה"ב על סכום קנייה נמוך מ-75$ יעלה לכם 5$ למשלוח רגיל.
אם מצאתם פריטים במחירים שווים במיוחד ולא נורא אם כל אחד מהם יתייקר בדולר או פחות - עדיין זה יכול להיות שווה.
http://www.gymboree.com/index.jsp?F...RTMENT<>ast_id=1408474395917465&bmUID=kDD_J.G

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
cookie`s - קוקיס - בגדי ילדים של חברות שונות בינהן קרטר'ס, קלווין קליין, נאוטיקה, פולו U.S. וכו'.
מציעים עכשיו מבחר פריטים במחירים נמוכים מאוד של הנחות בלאק פרדיי - - משתלם ביותר!
ניתן להכנס לפריטים ע"י לחיצה על הקטגורייה הרצויה (בן/בת ובחירת גיל) בפרסום בלאק פרדיי שבמסך הראשי.
בנוסף גם בקטגוריית clearanec המחירים נמוכים ומשתלמים מאוד.
בנוסף - משלוח חינם בכל קנייה מעל 50$ + מבצע קופונים:
בקנייה מעל 50$ - מקבלים 5$ הנחה
- בהקשת קופון ESCAPE
בקנייה מעל 100$ - מקבלים 10$ הנחה - בהקשת קופון BOBO

http://www.cookieskids.com/Default.aspx

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3012;1441905:
משלוח חינם לארץ?

היי לפני שמתלהבים!!!:D:D
המשלוח לארץ מכפיל את סכום הקניה:(:(:(
ביצעתי קניה של 55 דולר ורצו על המשלוח 40 דולר:eek:
אז תחפשו אתר אחר או דודה באמריקה;)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אלו שרוצים לקנות פליימובילים - שימו לב שהיום זה היום האחרון של המכירה של ברלה צעצועים בבני ברק! (בד"כ שבוע אחרי הם עושים בירושלים, לא יכולה להבטיח שגם הפעם זה יקרה)
גם ככה בדוק שזו החנות הכי זולה לפליימוביל באופן משמעותי,
ועכשיו הם עושים אחוזי הנחה גבוהים לכל הצעצועים (יש להם עוד דברים כמובן) ועל אריזות פגומות עד 50% הנחה!
שווה ללכת.
מי שיש לו כאן את הפרסומת שיעלה, אני אומרת רק מהזכרון אז לא לסמוך על זה לגמרי - כי אין לי מולי את המקומון -
נדמה לי שזה ברחוב ערלוי באיזה אולם, מ-12 בצהרים עד 10 בלילה.
החנות הרגילה נמצאת ברחוב יצחק שדה.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י נירוש;1441919:
היי לפני שמתלהבים!!!:D:D
המשלוח לארץ מכפיל את סכום הקניה:(:(:(
ביצעתי קניה של 55 דולר ורצו על המשלוח 40 דולר:eek:
אז תחפשו אתר אחר או דודה באמריקה;)

תסתכלי על ההדרכה של עדן, משלוח של האתר לארץ מכפיל את עלות המוצרים.
עדיף לשלוח דרך חברה כמו buy2 או 'מסטופ', המשלוח יוצא הרבה יותר זול ויש עכשיו גם קופונים.

אשמח אם מישהו יעלה קופון של אחת החברות הנ"ל...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 3012;1441905:
משלוח חינם לארץ?

משלוח חינם בתוך ארה"ב.
אם זה היה משלוח חינם לארץ הייתי עושה את זה בכתב ענק ובצבע אדום :)
בכל מקרה, המחירים כ"כ זולים שגם בהוספת 20$ למשלוח דרך חברת שילוח המחיר עדיין משתלם.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;1441956:
משלוח חינם בתוך ארה"ב.
אם זה היה משלוח חינם לארץ הייתי עושה את זה בכתב ענק ובצבע אדום :)
בכל מקרה, המחירים

זאת אומרת, שאם אני נרשמת לbuy2, המשלוח מאתר קוקיס לבייטו (עצלנות...;)) הוא בחינם, ועולה לי רק המשלוח מבייטו לארץ?

ותודה על כל האינפורמציה המסודרת לתועלת...!!!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שירי12;1441928:
תסתכלי על ההדרכה של עדן, משלוח של האתר לארץ מכפיל את עלות המוצרים.
עדיף לשלוח דרך חברה כמו buy2 או 'מסטופ', המשלוח יוצא הרבה יותר זול ויש עכשיו גם קופונים.

אשמח אם מישהו יעלה קופון של אחת החברות הנ"ל...

התכוונתי לאתר קוקיס - לא היה פירוט לגבי המשלוח ואכן הוא יקר...

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

bekki

משתמש מקצוען
מי עושה קניות באיביי ויודעת להנחות אותי ?
אפשר בפרטי.

תודה.

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח לשמוע אם מישהו הזמין דופלו (של 'לגו') דרך האינטרנט. (מה המחיר / זמינות / משלוח וכד')

תודה,
חוי

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 3012;1441964:
זאת אומרת, שאם אני נרשמת לbuy2, המשלוח מאתר קוקיס לבייטו (עצלנות...;)) הוא בחינם, ועולה לי רק המשלוח מבייטו לארץ?

בדיוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה