עזרה מדפסת

חיה לב

משתמש חדש
למי יש המלצה על מדפסת עם בקבוקוני דיו, חסכונית, מדפיסה באיכות גבוהה, ואין לה תקלות על ימיןמועל שמאל? מדפסת שלא צריך לנקות או להעביר תהליך ניקוי כל יומיים ושהספוגית דיו לא מתמלאה דיו וספוגה אחרי חצי שנה. או שנה. קניתי קנון g4100 אם אני לא טועה ומאוד מאוכזבת מהתקלות, האיכות, וכו. תקציב עד 1200 , זה סביר?

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
למי יש המלצה על מדפסת עם בקבוקוני דיו, חסכונית, מדפיסה באיכות גבוהה, ואין לה תקלות על ימיןמועל שמאל? מדפסת שלא צריך לנקות או להעביר תהליך ניקוי כל יומיים ושהספוגית דיו לא מתמלאה דיו וספוגה אחרי חצי שנה. או שנה. קניתי קנון g4100 אם אני לא טועה ומאוד מאוכזבת מהתקלות, האיכות, וכו. תקציב עד 1200 , זה סביר?
א. חשוב לדעת איזה דגם היה לך ולא היה לך 4100 של קנון כי זה מדפסת של 5 ספרות ויותר...
ב. מדפסת בקבוקים מתחיל ב: 750 ש"ח משולבת.
ג. התקלות שהזכרת אצל לקוחות שלי לא שמעתי כלל!!! ואני מוכר את המדפסות בקבוקים למעלה משנתיים בכמויות.
לגבי התאמה לדגם ספציפי זה תלוי בצרכים שלך.
חשוב לזכור שגם המכונה הכי טובה בעולם יש לה תקלות. אבל אם קנית מסדרת הבקבוקים אמור להיות לך עוד אחריות אז למה שלא תפני לחברה?

חיה לב

משתמש חדש
זה היה כנראה קנון g1400
לא פניתי כי האחריות פגה והתקלה הייתה לאחר שנה בדיוק, עדיין הייתי מצםה שמדפסת תחזיק לי יותר משנה.
על איזו מדפסת ודגם אתה ממליץ? ואולי אפשר טל להזמנה? אני מבינה שאתה משווק.

חיה לב

משתמש חדש
אני מדפיסה הרבה צבעוני וגם שחור לבן, חשוב לי
א. איכות הדפסה גבוהה וטובה גם כשאני לא מגדירה הדפסה ברמה הכי גבוהה
ב. קצב לא מאוד איטי של הדפסה
ג. כמו שכתבתי אמינות של המכונה, שלא יהיו לה תקלות על ימין ועל שמאל.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
אני מדפיסה הרבה צבעוני וגם שחור לבן, חשוב לי
א. איכות הדפסה גבוהה וטובה גם כשאני לא מגדירה הדפסה ברמה הכי גבוהה
ב. קצב לא מאוד איטי של הדפסה
ג. כמו שכתבתי אמינות של המכונה, שלא יהיו לה תקלות על ימין ועל שמאל.
אמור להיות אחריות של 3 שנים

chaniw6

משתמש רשום
זה היה כנראה קנון g1400
לא פניתי כי האחריות פגה והתקלה הייתה לאחר שנה בדיוק, עדיין הייתי מצםה שמדפסת תחזיק לי יותר משנה.
על איזו מדפסת ודגם אתה ממליץ? ואולי אפשר טל להזמנה? אני מבינה שאתה משווק.
אמור להיות אחריות של 3 שנים
אשמח גם לשמוע המלצות על מדפסת לשימוש ביתי-עם סורק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה