דרוש מידע מדפסת Hp 3835

מים אחרונים

משתמש פעיל
שלום לכולם.
מישהו יודע מה אני עושה אם המכשיר פקס כותב לי הודעה כשאני מנסה לשלוח פקס שהמאפיין הושבת???

מים אחרונים

משתמש פעיל
המאפיין הושבת!
מאפיין הפקס הושבת אנא פנה למנהל או לאדם שהגדיר את המכשיר.
אני המנהל או האדם שהגדיר ולא זכור לי שעשיתי משהו מיוחד...

מים אחרונים

משתמש פעיל
בטח, במשך שנתיים+ הייתי משתמש בה מצוין שולח ומקבל פקסים לאחרונה בעקבות פסח הוא היה בחוץ הרבה זמן והיה לי זמן לשחק איתו לחצתי על הגדרות נסתרות (לחיצה על 3 פעמים על מקש חזור כשהוא לא קיים) אחרי הרבה זמן שחיברתי אותו זה מה שהוא סימן לי לא יודע אם אני עשיתי את זה או לא בכל מקרה אני מחפש מישהו שמבין בשפה של המכשיר שידע לסדר לי את זה???
זה לא משהו מסובך לדעתי למי שמבין בזה...

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
בטח, במשך שנתיים+ הייתי משתמש בה מצוין שולח ומקבל פקסים לאחרונה בעקבות פסח הוא היה בחוץ הרבה זמן והיה לי זמן לשחק איתו לחצתי על הגדרות נסתרות (לחיצה על 3 פעמים על מקש חזור כשהוא לא קיים) אחרי הרבה זמן שחיברתי אותו זה מה שהוא סימן לי לא יודע אם אני עשיתי את זה או לא בכל מקרה אני מחפש מישהו שמבין בשפה של המכשיר שידע לסדר לי את זה???
זה לא משהו מסובך לדעתי למי שמבין בזה...
לדעתי שיחקת בהגדרות בסיס, אני ינסה לחפש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה