עזרה מדיח 45 ומיקסר בוש - הילכו שניהם יחדיו? *אנא הכנסו גם אם אין לכם את השילוב המדובר*

ChaiMordechaiBrecher

משתמש פעיל
אולי יש לכם מדיח צר? אולי יש לכם גם מיקסר בוש (הגדול, היחיד שיכול ללוש 2 וחצי קילו קמח)
האם מדיח 45 רחב מספיק בשביל להכיל את המיקסר הזה ולנקות אותו?

וגם אם אין לכם את הנ"ל...
אולי לשוויגר יש?
אולי לגיסה?
אולי השכנה שאתם מכוסחים איתה כבר שנתים (מאז הוצאת המרפסת) אבל בא לכם לעשות שולם ולשאול אותה רק בשביל לעזור ליהודים?

אנא, יהודים רחמנים.
חוסו על נפגעי גזירות ליברמן.
וענו תשובה ליהודים.
תזכו למצוות ורק בשמחות.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני אולי יעזור לך אבל בתנאי ש...
תסביר לי את הקשר שבין גזירת ליברמן למיקסר בוש למדיח 45 ולשוויעיגר שלי

ChaiMordechaiBrecher

משתמש פעיל
יש לי מדיח צר אבל אין לי מיקסר בוש.
מוזמנת לומר מידות קערה ואבדוק.

את המיקסר עצמו?!
תודה על המיקוד. הכוונה היתה לקערה ולחלקים כמובן
תסביר לי את הקשר שבין גזירת ליברמן למיקסר בוש למדיח 45 ולשוויעיגר שלי
ליברמן גרם לכך שהכיור החלבי מלא כלים ולכן חשבנו על מדיח
בגלל אלקין אין מקום בדירות לשני מדיחים 60
ואולי השוויגר (שבטח יודעת הכל, שתהיה בריאה) יודעת האם הקערה של הבוש נכנסת במדיח 45.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
תסביר לי את הקשר שבין גזירת ליברמן לשוויעיגר שלי
דבר ראשון, כל הצרות זה בגלל ליברמן. גם הפקק המעצבן שנתקעתי בו היום ונסעתי בשעה וחצי נסיעה של חצי שעה.
וחוץ מזה, בגלל הרפורמה החדשה בשוק המשכנתאות, יש הרבה חתנים שמסתכסכים עם השווער והשויגער שלא יכולים לעמוד במחוייבות הכספית, ואז א"א להתייעץ איתם על מיקסר ומדיח. מה לא ברור?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אנא, יהודים רחמנים.
רק מרחמים ..
יש לי מדיח 45 ומיקסר בוש
לשוויגיר שלי אין לא זה ולא זה..

את הקערה לא ניסיתי אף פעם להכניס אני לא מפונק .. קערה נירוסטה מלוכלכת מבצק שוטפים בכיור סדקה וחצי..
את האביזרים אין בעיה להכניס

וחוץ מזה במדיח יש 2 רשתות לכלים
אם תשלוף את הרשת העליונה תוכל להכניס את ליברמן עצמו למדיח..

לב לאם

משתמש חדש
לי יש מדיח 45
גם קערת בוש (פשוט, לא נירוסטה, מתאים בעיקרון ל 2 קילו, מומלץ לעשות רק קילו- לא בגלל הגודל, אלא המנוע לכאורה)
נכנס למדיח (אמנם תופס כמעט חצי מהתא התחתון, אבל בפנים:p)
וגם החלקים כולם

בעיקרון הגובה- אין שוני בינו לבין מדיח 60
השינוי הוא ברוחב בלבד
בסה"כ במדיח- יש פחות או יותר כ 40 ס"מ נטו רוחב (מהשערה לא מדוייק, אין לי אפשרות למדוד עכשיו, אבל אם זה קריטי אנסה בהמשך)
כך שאם הקוטר של הקערה קטן מ 40 לכאורה הוא יכנס.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לי יש מדיח 45
גם קערת בוש (פשוט, לא נירוסטה, מתאים בעיקרון ל 2 קילו, מומלץ לעשות רק קילו- לא בגלל הגודל, אלא המנוע לכאורה)
נכנס למדיח (אמנם תופס כמעט חצי מהתא התחתון, אבל בפנים:p)
וגם החלקים כולם

בעיקרון הגובה- אין שוני בינו לבין מדיח 60
השינוי הוא ברוחב בלבד
בסה"כ במדיח- יש פחות או יותר כ 40 ס"מ נטו רוחב (מהשערה לא מדוייק, אין לי אפשרות למדוד עכשיו, אבל אם זה קריטי אנסה בהמשך)
כך שאם הקוטר של הקערה קטן מ 40 לכאורה הוא יכנס.
אני עכשיו במטבח..
מדדתי רוחב פנימי 38/9 ס''מ

מאן-דהיא

משתמש צעיר
אבל... אני הכנסתי את זרוע הלישה מברזל אל המדיח, ויצאה אפורה מחרידה נטולת ברק ומכוסה באבקת- ברזל שחורה ולא מוכרת. מישהו יכול להסביר מה קרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה