מדיח כלים 60 או 45???

shira.f

משתמש פעיל
אני מתלבטת מאוד בין מדיח 45 ל60 בבשרי פשוט 60 לוקח לי מגירות חשובות מאוד שחבל לי עליהם, יש לכם המלצה?
לכמה סירים וסטים מספיק 45

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ב60 נכנס לי סרוויס של 12 סועדים-צלחות, כוסות, סכום.
+2 סירים לא ענקיים, +עוד כמה כלים קטנים, כפות הגשה וכו.
באמצע השבוע אני ממלאת מדיח של 60 כמעט כל יום, אלא אם אוכלים חלבי.
אם אתם משפחה לא ממש צעירונת, לא הייתי לוקחת פחות מ60.

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליץ על 60 פחות מזה לא כל כך פרקטי כשהמשפחה מתרחבת.
ובעיקר ממליץ על איכותי.
אני בטעות לקחתי beko
ולא מייבש את הכלים מייצר סרחון
בקיצור שמח.

לא לשכוח הכנות. לעשות נקודת חשמל בארון מהצד האחד וחור בתחתית הארון מהצד השני לכניסת ויציאת מים

שוקלטין

משתמש צעיר
ממליץ על 60 פחות מזה לא כל כך פרקטי כשהמשפחה מתרחבת.
ובעיקר ממליץ על איכותי.
אני בטעות לקחתי beko
ולא מייבש את הכלים מייצר סרחון
בקיצור שמח.

לא לשכוח הכנות. לעשות נקודת חשמל בארון מהצד האחד וחור בתחתית הארון מהצד השני לכניסת ויציאת מים
אשמח לשמוע על איזה דגם מדובר, כי לי המליצו עכשיו על מדיח של beko

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע על איזה דגם מדובר, כי לי המליצו עכשיו על מדיח של beko
וואו מזמן

אז בינתיים אני הלכתי לשירות שלהם, בהתחלה אמרו לי "שככה זה הדגם"

אחרי בלאגן קטן,
אז התברר שצריך להקפיד על חומר הברקה וגם מלח [חוץ מהסבון] כדי שהכלים יתייבשו.

ומאז דווקא בסדר גמור

*ארטישוק*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנצלת את האשכול.
אצלי האופציה היא או 45 או כלום... (או מתחת לכיור).
האם בכ"ז יש למי מכאן נסיון מעשי עם מדיח צר?
עוד המלצות או דיס על חברות?
תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה