מגדיל טווח עובד אבל לא

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה
יש לי מגדיל טווח שפועל בכל מקום כראוי.
הבאתי אותו לעבודה ושם הוא עושה בעיות.
כלומר...
עובר את כל תהליך החיבור, מתחבר ונרשם.
ואז אני בא להתחבר עם טאבלט. הטאבלט קולט את שם הרשת של המרחיב טווח, ומאז מנסה להשיג IP......................
זהו, לא ממשיך.
אולי בגלל שיש לנו חומת אש פורטינט?
אז איך מתגברים?
תודה מראש

בני2

משתמש מקצוען
DHCP זה בעצם חלוקת כתובות IP ברשת פנימית עי הראוטר, כיוון שאמרת שלא קיבלת כתובת אתה צריך לבדוק את הכיוון שהDHCP מנוטרל בראוטר שלך,. אם אתה רוצה לעקוף את הבעיה תוכל פשוט להגדיר לו IP, אך בשביל זה תצטרך לדעת איז אזור כתובות יש לכם ברשת הזו, אתה יכול לבדוק את זה בבדיקה מה יש במחשב שלך ע"י פקודת IPCNFIG.

יש שדה

משתמש פעיל
עוד פעם
כל מכשיר שמתחבר לראוטר מקבל IP
הבעיה היא כשאני מנסה להתחבר למגדיל טווח... אז המכשיר לא מקבל IP מהמגדיל.
אני גם לא יודע איך מגדירים IP קבוע וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה