עזרה "מבשרי אחזה" - מיזם לרפואת חנה בת מיכל

מיסיט

משתמש פעיל
היו שותפים למיזם חיזוקים לרפואת חני והפיצו מה שיותר...

לאחר ששמענו על מקרים בהם היו חיזוקים על איברים פגועים ומהם יצאו חולים מסכנת מוות וחזרו לתפקד,

החלטנו להקים את המיזם "מבשרי אחזה"

לרפואת התינוקת - חנה בת מיכל

ובעז"ה שנזכה לישועות גדולות ולבשורות טובות!

אמן!!
תזכו למצוות!!!

פרוט המקרה:

חני תסמותק בת שנה חלתה בקורונה, עברה החייאה ובעקבותיה פגיעה מוחית, מונשמת ולא מתעוררת. מעט מתחילה להגיב אך לא בהכרה מלאה.

אנא עשו למענה ונזכה כולנו לשמוח בגאולה השלימה בבית הבחירה.

קבצים מצורפים

• טבלה.pdf
    1.4 MB · צפיות: 27
  • לכלל הציבור.jpg
    לכלל הציבור.jpg
    6.8 MB · צפיות: 102
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מיסיט

משתמש פעיל
מי שיכול להפיץ הלאה בעוד פורומים, וואצ אפ וכו'
ישלם ה' שכרו.
הסיפורים עד כמה חיזוקים מועילים לאותו איבר לא מפסיקים להתקבל.
תזכו למצוות!

מיסיט

משתמש פעיל
ניתן עדין להצטרף לחיזוק למשך 40 יום מיום הקבלה.
נא להשאיר פרטים בטל0733478965 להשתתפות בהגרלה על שוברים בסט שי בשווי 50 ש"ח
תזכו למצוות!

קבצים מצורפים

• לכלל הציבור.jpg
    לכלל הציבור.jpg
    6.8 MB · צפיות: 70

מיסיט

משתמש פעיל
שלום וברכה למשפחת פרוג,
בטוחני שרבים עדין מתפללים על חנה בת מיכל ורוצים לדעת את מצבה של חני שלנו.
אז ב"ה המצב רק משתפר-השבוע גם הרופאים מודים בזה. אין איזה שינוי ענק-אבל בהחלט היא מגיבה מנסה קצת לזוז , נראה שרואה ושומעת, מזיזה ראש , ידים (רגליים עדין לא) כתפיים.
וכן א"א שלא להודות שיש כאן נס ענק!!!

היא עדין לא בהכרה מלאה לכן זקוקים לעוד הרבה רחמי שמים, אבל כיהודים מאמינים נותנים אנחנו לשותף השלישי-הראשון שיקח את חלק הרפואה שהרי הוא כל יכול ובקי בזה יותר מכל רופא אחר.
ואנו עושים את שלנו רק מתחזקים, מתפללים ומעוררים כמה שניתן.

אני פונה אליכם לפני חג השבועות שמסוגל לרפואה קודם כל כדי להודות להקב"ה "על ניסיך שבכל יום עמנו" גם אם רואים את זה בטווח של כמה חודשים הניסים קיימים בכל יום ויום וזה קורה לי המון שאני מחזיקה אותה וביחד עם דמעות אומרים "מזמור לתודה" בכזו התרגשות כי פתאום היא זזה לי או הסתכלה לי בעינים,
שנית כדי להודות לכל אחד שעשה משהו- אפילו קטן עבורה הרי התוצאות לפניכם...
שלישית בבקשה להמשיך הלאה בבקשות ותחנונים לרפואת חנה בת מיכל ולהוסיף עוד כמה פרקי תהילים שנזכה לצאת מהשגרה הקשה והכ"כ מתישה, גם כשיודעים שזה רק טוב..
וישנו עוד קידום בסיעתא דשמיא -רוצים לנסות בשבוע הבא לגמול מהנשמה וכולנו מתחננים לרבונו של עולם שזה יצליח כך נוכל להחזירה לבית בעזרת ה'.

תזכו למצוות, ומאחלת שכל החולים יתרפאו כמו בזמן מתן תורתנו, ושאף פעם לא תדעו צער ולא תהיו במקום הזה.
חג שמח ושבת שלום!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה