בטחוני מבצע "שומר החומות"

מצב
הנושא נעול.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא הבנתי, מישהו יכול לדעת באמת?
מרגיש לי שהולך להיות הפסקת אש ל24 שעות!!!
לפי עוצמת הלחצים!!!
יש צפי, לפי עוצמת התקיפות של צה"ל, בד"כ

אבל קיבלנו עכשיו הודעה מעיריית אשדוד, לפיה, המטחים שהם שולחים לא רק כבדים יותר גם כמות חומר הנפץ גדולה בהרבה ממה שהורגלנו עד עתה ולכן הסכנה גדולה יותר
הבנתי מכך שיש צפי לגבי החג

שלמה הרגיל

משתמש רשום
התוסף של 'כומתה' פעיל ואין אזעקות
או יש אזעקות והתוסף לא פעיל?

(נראה לי שאני כבר שומעת אזעקות בראש גם כשאין...):(
כומתה באמת לא עובד טוב כבר כמה שעות מי שזה דחוף לוף
יש תוסף שנקרא "צופר" שעובד בדיוק כמו כומתה (יש לו מעלה שהוא מראה את מיקום האזעקה על המפה)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה