מבצע מנחם

מצב
הנושא נעול.

מפרגנת

משתמש צעיר
נקניקיות נקניקיות נקניקיות
ואגב זה גם פזמון בארוחת צהרים כשלא מספיקים לבשל ומחלקים נקניקיות

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י bracha;1827874:
ויש מקום אחד שממש נקרע וחיברתי עם דבק סלוטייפ, אז חלק קטן חסר.

סרט של קלטת שנקרע - מחברים עם לקה.
נסי. ותהני.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מפרגנת;1828008:
נקניקיות נקניקיות נקניקיות
ואגב זה גם פזמון בארוחת צהרים כשלא מספיקים לבשל ומחלקים נקניקיות

אצלינו זה "אוכל, קדימה אוכל,"

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ערב תשעה באב, רחבת הכותל המתה מתפללים. רובם מקוננים את חורבן בית המקדש. את תשומת ליבי משך בכיו של הילד העומד לידי. הוא נשען על הכותל, פניו חבויות בין האבנים הגדולות וכל גופו רועד מבכי. מי זה? למי שייך הילד הזה? ו.. על מה הוא יכול לבכות? בכי כזה, קורע לבבות ממשך. התבוננתי בו, הוא היה מוזר, שונה מכל הילדים שהכרתי. לראשו חבש כיפה גדולה ובידו החזיק היטב חבילה קטנה. ילד... אתה.. זקוק לעזרה? ראיתי שהוא שוקל אם לענות או לא. אתה זקוק לעזרה? חזרתי על שאלתי. כן, אני באמת זקוק לעזרה. אפילו איני יודע היכן אישן הלילה ומה אעשה מחר בבוקר וביום שאחרי מחר? ובכלל... אינני מבין דבר. זה באמת סיפור ארוך. הבה נתרחק מעט מציבור המתפללים וכך נוכל לדבר באין מפריע.
אמרת שאינך יודע היכן תישן? מדוע? למה אתה מתכוון?..................
להמשיך? :)

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
יפה!!!!!
שכחת להשמיע קולות בכי ברקע...

אבירים

משתמש פעיל
אם את לא מוצאת את זה בחנויות אני יוכל לשלוח את זה בפרטי בלי נדר

• תודה
Reactions: GEH

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו... נוסטלגיה...

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עוד כמה...

"מנחם מנחם כבר אמרתי לך, דבר בשקט, דבר בשקט."

"אימי תמיד היתה אומרת, פספס רגע בחיים ולא חיים ברגע פקחית היתה שכה אחיה"

"תשמע מנחם, כל המנהגים שהבאת איתך מאירן, מיותרים כאן בארץ ישראל..."

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
לו הייתי אבאש'ך הייתי מכה אותך וואי וואי, שכה אחיה...

אח, איזו נוסטלגיה....

ראיתי את הסרט שניסו לעשות על הסיפור הזה. מזעזע.
(ילד אשכנזי לבן עם קוביות על השינים משחק את מנחם, את האחות הפכו לאח (חלילה מלהציג נשים...), ברחבת הכותל בליל תשעה באב הילד לובש קפוצ'ון עבה, (מה לעשות? הסרט הוסרט בחורף והיה לו קר... ועוד ויוד... תדמיינו)

חני

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1828208:
לו הייתי אבאש'ך הייתי מכה אותך וואי וואי, שכה אחיה...

אח, איזו נוסטלגיה....

ראיתי את הסרט שניסו לעשות על הסיפור הזה. מזעזע.
(ילד אשכנזי לבן עם קוביות על השינים משחק את מנחם, את האחות הפכו לאח (חלילה מלהציג נשים...), ברחבת הכותל בליל תשעה באב הילד לובש קפוצ'ון עבה, (מה לעשות? הסרט הוסרט בחורף והיה לו קר... ועוד ויוד... תדמיינו)

חני

בקשר לאשכנזי לבן - יש לי חברה שעלתה מפרס ונשואה גם לעולה מפרס. יש להם ילדה כהה מאוד וילדה בהירה מאוד עם עיניים כחולות. הכל תוצרת גנים פרסיים.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י GRN;1828038:
ערב תשעה באב, רחבת הכותל המתה מתפללים. רובם מקוננים את חורבן בית המקדש. את תשומת ליבי משך בכיו של הילד העומד לידי. הוא נשען על הכותל, פניו חבויות בין האבנים הגדולות וכל גופו רועד מבכי. מי זה? למי שייך הילד הזה? ו.. על מה הוא יכול לבכות? בכי כזה, קורע לבבות ממשך. התבוננתי בו, הוא היה מוזר, שונה מכל הילדים שהכרתי. לראשו חבש כיפה גדולה ובידו החזיק היטב חבילה קטנה. ילד... אתה.. זקוק לעזרה? ראיתי שהוא שוקל אם לענות או לא. אתה זקוק לעזרה? חזרתי על שאלתי. כן, אני באמת זקוק לעזרה. אפילו איני יודע היכן אישן הלילה ומה אעשה מחר בבוקר וביום שאחרי מחר? ובכלל... אינני מבין דבר. זה באמת סיפור ארוך. הבה נתרחק מעט מציבור המתפללים וכך נוכל לדבר באין מפריע.
אני מתכוון שאינני יודע היכן אישן הלילה, ומה אעשה מחר בבוקר, ובכלל!
אינני מבין דבר.
מי אתה, מאין הגעת לכאן ו...
...
אסתר ארשטר הייתה המורה שלנו להיסטוריה, ובכל השיעורים שמענו יחד עם המשבר הכלכלי הארצות הברית, יחד עם הפשיזם, נציזם והקומוניזם - את קולו של מנחם :)

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י GRN;1828038:

אפילו שלא עשית קולות בכי ברקע, אוטומטית עלו הדמעות לעיניים שלי...

ובקשר לסרט, הוא נחמד לכשלעצמו, אבל הוא לא מבצע מנחם.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאיפה אתה יא שובב?

yaffab

משתמש מקצוען
לקרוא ולהתענג, אחחח... היו ימים יפים.
היינו שוכבים במיטות (ששה בחדר) מנחם התכונן לבר מצוה ואמא שלו אמרה: דבל בשקט אמלתי לך...
ושרה סיימה את מגילת איכה כבר חמש פעמים לפחות...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י GRN;1828211:
בקשר לאשכנזי לבן - יש לי חברה שעלתה מפרס ונשואה גם לעולה מפרס. יש להם ילדה כהה מאוד וילדה בהירה מאוד עם עיניים כחולות. הכל תוצרת גנים פרסיים.

יש כאלו. גם אני מכירה. אבל זה לא מיצג. ובהצגה או סרט לוקחים שחקן שמיצג.חוץ מזה שלילד שם יש פרצוף אשכנזי וגם שם אשכנזי שמוזכר בשורות הקרדיט...

חני

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הצחקתם אותי עד דמעות,
ראיתי לא מזמן, בעצם לפני כמה שנים, שזה יצא בהוצאה חדשה.

לא אשכח איך ששבת אחת, לפני בערך 25 שנה, דקלמתי את הקלטת, ודוד שלי אמר לי: שקט, אסור להדליק קלטת בשבת...

א.א.

משתמש צעיר
נראה לי שכבר תמללתן פה את כל הקלטת.:):):);)

הכנסתם טוב לאווירה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה