מבצע "הפסח עלינו"

חיים ברווח

משתמש רשום
אחרי תקופה שלא הייתי פה, ראיתי שהיו ניקים שדאגו לעלות את הגיליונות של 'חיים ברווח' לפורום. תשואות חן להם.

אני חושב שלחברי 'פרוג' מגיע לקבל את זה מכלי ראשון, ולכן אני מצרף כאן את החדשות האחרונות - גיליון 3, וההפתעה של פסח: רישום הוצאות הפסח במערכת חינם.

תהליך רישום ראשוני עם הכניסה למערכת 03-9-430-430 שלוחה # ואח"כ 6. ניתן להיעזר במענה אנושי עם הכניסה # ואח"כ 4

צפה בקובץ המצורף 346763צפה בקובץ המצורף 346762

קבצים מצורפים

• עושים סדר.pdf
    KB 545.2 · צפיות: 21
  • חיים ברווח - גיליון 3.pdf
    KB 432.5 · צפיות: 19

חיים ברווח

משתמש רשום
גיליון 4 - חדש במערכת: אתגרי החודש

חברים יקרים - רצ"ב גיליון ה-4 של 'חיים ברווח' להנאתכם ולשימושכם.

בע"ה אחרי החג יבוא אי"ה מאמר מיוחד איך ומה צריך לעשות עם מה שרשמנו את הוצאות הפסח.

להזכירכם: עדיין ניתן להצטרף חינם למבצע "עושים סדר" - רישום הוצאות הפסח חינם.
בכבוד ובברכה,

צפה בקובץ המצורף 348199

קבצים מצורפים

• חיים ברווח - גיליון 4.pdf
    KB 658.8 · צפיות: 71

א.ש. מוזסון

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
תודה באמת מבצע מדהים.

ותודה על הגליונות כתובים יפה ובטוב טעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה